Şimdi Ara

4.nesil i5 notebook için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1150 AMD / Intel #Intel Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 4.nesil i5 notebook için
    Toshiba notebook umdan çıkardığım 4.nesil i5 işlemcimi satıyorum ilgilenenler lütfen 0552 495 9002 den arayınız yada wp den yazınız.. 4.nesil i5 notebook için 4.nesil i5 notebook için
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 130 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Sorması ayıp lehimli değilmiydi hocam, nasıl çıkardınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Sorması ayıp lehimli değilmiydi hocam, nasıl çıkardınız?
    4.nesil deki işlemciler çakılı gelmiyor sorması ayıptır baltanız nerde veya niye böle bi yorum yazma gereği duydunuz google amcaya sorarsanız benden daha iyi sizi bilgilendirecektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzeberusx1

4.nesil deki işlemciler çakılı gelmiyor sorması ayıptır baltanız nerde veya niye böle bi yorum yazma gereği duydunuz google amcaya sorarsanız benden daha iyi sizi bilgilendirecektir :)

Alıntıları Göster
    Hocam bende de i5 4210H var, hep i7 4700hq ye upgrade yapmak istemişimdir de yapılamıyor diye bu vakte kadar kasmamıştım. İlanınız ilham verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Hocam bende de i5 4210H var, hep i7 4700hq ye upgrade yapmak istemişimdir de yapılamıyor diye bu vakte kadar kasmamıştım. İlanınız ilham verdi.

Alıntıları Göster
    ozaman ne mutlu bana ama ginede anakartınız ın cpu support listesine bakınız ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.