Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de öyle düşünüyorum, reddit de bazı kullanıcılar bağlantı kurabilmiş, ama yine de mac'i olmayanlar için riskli. Siz de deneyebilirseniz eğer, sonucu bizimle paylaşmayı unutmayın hocam. Teşekkürler.
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Dün akşam Apple tv 4k cihazıma popcorn safari ve kodiyi kurmayı başardım.Windows 10 içerisine sanal mac kurarak başarılı oldum.

https://techsviewer.com/install-macos-high-sierra-vmware-windows/ adersdeki kurulum dosyalarını kullandım ancak sorun yaşama ihtimali olan yer windowsa kurulu sanal mac ile apple tv yi kablosuz bağlama işlemi sırasında oluyor.

Bu aşamada bağlantıyı sorunsuz kurabilmek için sanal makine ayarlarında bir iki ayar yapmak gerekiyor. wifi bağlantı ayarında Nat seçili vaziyette onu custom yapıp VMnet0 seçince apple tv yi xcode da görebiliyorsunuz.Ancak hemen gelmiyor.Hem xcode yeniden başlatın hemde apple tvnin bağlantı ayar bölümüne bir kaç sefer gir çık yapın.

https://forum.kodi.tv/archive/index.php?thread-325982.html burda bahsettiğim sorunu yaşayıp benim gibi çözenler olmuş.

• cuins kullanıcısına yanıt
    Evet işte budur! Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Demek ki sanal mac ile 4K cihazı kablosuz tanıtmak ince ayarla gerçekten mümkün. Çok iyi oldu bu!
  • selam arkadaşlar;

Ankara'da bulunan arkadaşlardan Apple tv 4K cihazıma ücreti mukabil
    popcorn, safari ve kodi (bilmediğim işimize yarayacak başka ne varsa)
    yükleyecek arkadaş varmı acaba.

NOT: jailbreak atılabiliyorsa onuda yaptırmak istiyorum.

özelden de ulaşabilirsiniz....teşekkür ederim şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eztech -- 25 Haziran 2018; 14:11:28 >
  • Arkadaşlar merhaba Apple tv 4k şu anda kodi kurulabiliniyormu internette araştırdığım bir kaç işlemi denedim yapamadım.
    bugun özellikle 2.0 hdmi kablo alarak hdr yayınları görmek istedim ama malesef apple tv görüntü ayarlarında 4k SDR dışına çıkamadım tv philips 4k tv 60 fps destekli uydu yayınlarını alan puk 4900 serisi buna rağmen ben 4k HDR 69 hz çalıştıramadım

1- kablo 2.0 olduğu halde 4k 60 hz desteklemiyormu
    2*- tv 4k olduğu halde tv den kaynaklı bir sorun mu var

3- aynı görüntüyü 4k SDR 60 hz görüntüyü eski kablom ilede alıyordum.

bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa paylaşırsa sevinirim cihaz çok iyi olmuş 4k olarak kendi fikrim malum kiralama ve satın alma ciddi rakamlar olduğu için bizi çok sınırlıyor kodi popcorn gibi uygulamaları önerebiliceğiniz. bir yükleme sansım varmı Developer hesabım yok
    ama bir macbook prom var onun üzerinden apple 4K tvye yükleme yapabiliceim uygun yollu bir öneriniz olursa müteşekkir olurum bu arada
    cihaz üzerindeki ses açma kapama çalışmıyor bunun bir yerden aktif edilip deaktif edilme durumu varmı

cevap verecek arkadaşıma çok teşekkur ederim herkese iyi akşamlar

• Merhaba, eğer "Apple TV 4 benim için gereksiz, Apple TV 3 de işimi görür" diyorsanız. "sahibinden.com" sitesinde 582718787 no'lu ilanımdaki AP TV 3 ile takasa ne dersiniz?. İlanda istediğim fiyat 320. Eğer anlaşırsak bunun üzerinden oluşacak farkı sizin cihaz için belirlediğiniz fiyatın üzerine ekleriz. Lütfen uçuk fiyatlarla gelmeyin. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eztech

selam arkadaşlar;

Ankara'da bulunan arkadaşlardan Apple tv 4K cihazıma ücreti mukabil
    popcorn, safari ve kodi (bilmediğim işimize yarayacak başka ne varsa)
    yükleyecek arkadaş varmı acaba.

NOT: jailbreak atılabiliyorsa onuda yaptırmak istiyorum.

özelden de ulaşabilirsiniz....teşekkür ederim şimdiden...
    Merhaba aztech,

Çok iyi fikirmiş, merak ettim böyle birini bulabildiniz mi?

Aynı şeyi bende İSTANBUL'da bulunan arkadaşlardan istemeyi düşünüyordum da!.

Benim teklifim ise bunu yapacak arkadaşı 720p HD ve 1080p FULL HD yüzlerce "güncel" ve "vizyon" filmler ile ödüllendirmek.

Getireceği Harici HDD yi filmlerle doldururum.
  • Merhaba,

Apple tv 4 cihazını apple tv 3 cihazımla oluşan farkı ödemem koşuluyla takas etmek isteyenlerin teklifine açığım. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

Merhaba aztech,

Çok iyi fikirmiş, merak ettim böyle birini bulabildiniz mi?

Aynı şeyi bende İSTANBUL'da bulunan arkadaşlardan istemeyi düşünüyordum da!.

Benim teklifim ise bunu yapacak arkadaşı 720p HD ve 1080p FULL HD yüzlerce "güncel" ve "vizyon" filmler ile ödüllendirmek.

Getireceği Harici HDD yi filmlerle doldururum.

Alıntıları Göster
    maalesef sayın cazsever...
    henüz dönen olmadı...
    bekliyorum bir arkadaşın dönmesini bana...

• cazsever C kullanıcısına yanıt
    Daha önce forumda ki bir arkadaş ile yapmıştık. Fakat bunun için sizin cihazı alıp gitmeniz yapacak arkadaşa daha fazla yük olmamak açısında iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: westergate

Daha önce forumda ki bir arkadaş ile yapmıştık. Fakat bunun için sizin cihazı alıp gitmeniz yapacak arkadaşa daha fazla yük olmamak açısında iyi olur.
    elbette sayın friendlyboy...
    bahsettiğiniz arkadaşa ulaşabilsem yada o bana buradan ulaşabilse keşke...
    ankaradayım ben...
    cihazımı alır giderim yanına ve gereken ödememide yaparım.
  • Apple tv4 almayı düşünüyorum. Mevcut harddiskimi modeme takıp kullanmayı düşünüyorum. Bu şekilde kullanımda altyazı ve ses değiştirme imkanım varmı ? İlk dili ingilizce olan filmi ikinci dosya olan türkçeyi seçebiliyor muyum ?
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    3 te hangi uygulamalar yüklü geliyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westergate

Merhaba friendlyboy,

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz geç gördüm kusura bakmayın. Cihazı alıp gitmek kolay da arkadaşı rahatsız etmek istemezdim. Ama kabul ederse neden olmasın. Bu arkadaş ile nasıl irtibat kurabiliriz. Teşekkürler.
  • Merhabalar arkadaşlar,

İstanbul'da Apple TV 4 cihazı arıyorum, sıkıntısız cihaza 500 TL. verebilirim. Saygılar.
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    infuse pro ile yapılabiliyor diye biliyorum, vlc'den tam emin değilim.
  • Beyler Apple tv 4.nesil aldım bnde

Optik çıkış yok bunda

Logitech z906 sistemime nasıl bağlayabilirim yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M3phisto kullanıcısına yanıt
    Samsung tvdede ağdan izlerken altyazı ve dil değiştirme işlemini yapamıyorum bunda böyle bir problem yaşamazsan çok süper olacak.
  • an itibarı ile almaktan pişmanlık duyduğum bir cihaz apple tv 4k
  • quote:

Orijinalden alıntı: eztech

an itibarı ile almaktan pişmanlık duyduğum bir cihaz apple tv 4k
    Why ?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.