Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    'Bu iste iyi haber' diyen arkadaslar icin yazmistim aslinda...
  • Popcorn time cok kotu calisiyor bende. Takilip duruyor. Onu gectim altyazi secimi yok. Ne bulsa indiriyor. Tr karakterler de sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Popcorn time cok kotu calisiyor bende. Takilip duruyor. Onu gectim altyazi secimi yok. Ne bulsa indiriyor. Tr karakterler de sorunlu.

Evet, altyazı için opensubtitles vip üyeliği istemesi çok kötü, senede 10 Euro verilmez bunun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarrega T kullanıcısına yanıt
    VİP üyeliğe gerek yok, ben normal üyeyim. PopcornTime 3.1 serisinde kendini çok geliştirdi fakat altyazı olayı hala tam düzgün değil. Kodi'deki gibi altyazı seçilebilmeli ve senkronizasyon da manuel yapılmalı.
  • Arkadaşlar bu cihaz ile bilgisayarımdaki mkv filmleri türkçe altyazılı olarak televizyona stream edebilir miyim?
  • Digitürkplay hala gelmedi demi apple tvye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

Arkadaşlar bu cihaz ile bilgisayarımdaki mkv filmleri türkçe altyazılı olarak televizyona stream edebilir miyim?

Bilgisayardaki klasorleri paylasima acarsiniz. Apple tvde de video programi ile girip icine seyredebilirsiniz. Infuse pro kullaniyorum ben. Memnunum. Stream olayi yok pcde. Sadece itunes filmlerini seyrettiriyor.

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelmesi iyi bir şey , kullandığınız cihaz ve yazılımlar destek almazsa yaşanan sorunlara ne ile çözüm bulmayı düşünüyorsunuz ? Ha diyorsanız ki ben kendi uygulamamı bundan daha iyi yaparım buyrun sizi sahneye alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

VİP üyeliğe gerek yok, ben normal üyeyim. PopcornTime 3.1 serisinde kendini çok geliştirdi fakat altyazı olayı hala tam düzgün değil. Kodi'deki gibi altyazı seçilebilmeli ve senkronizasyon da manuel yapılmalı.

Ilginç, ben normal üyelikle giriş yapamadım, ekranda da vip Login yazıyordu, akşama tekrar deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

Arkadaşlar bu cihaz ile bilgisayarımdaki mkv filmleri türkçe altyazılı olarak televizyona stream edebilir miyim?

Bilgisayardaki klasorleri paylasima acarsiniz. Apple tvde de video programi ile girip icine seyredebilirsiniz. Infuse pro kullaniyorum ben. Memnunum. Stream olayi yok pcde. Sadece itunes filmlerini seyrettiriyor.

Ben de bu yöntemi ve infuse Pro yu kullanıyorum yalnız 1080 lik 10Gb üzeri dosyalarda 2.4 ghz lik wifi yetersiz kaldı ve takılmalar oldu bende. 5ghz destekli bir wifi erişim noktası ile sorun kalmadı. Apple tv bunu destekliyor ama pc nin de desteklemesi lazım aynı zamanda.

• bende bugün teslim aldım cihazımı şansıma tv 9.0 os ile geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 14 Mart 2017; 19:29:35 >
  • Bu dns yi silince yani otomatik yapınca apple tv hiç bir uygulamayı açmıyor. Bir haftadır turkcell tvde takılmalar oluyor sürekli onun için twitterdan sordum dnsyi otomatik yapın filan dediler yapıncada hiçbir şey açılmıyor ne yapmak lazım.

Superonline sorsak deli ederler adamı gidin oraya buraya sorun derler..

• en uygun turkcell den 629 tl ye mi alabilirim arkadaşlar
  • arkadaşlar cihazıma free developer account ile pangu ile jailbreak yaptım bunu her 7 günde bir tekrarlamam mı gerekli?Ayrıca nitotv yi yüklemek istiyorum ancak şu hatayı alıyorum:"nitoTV installation is currently forbidden, there is no reliable way to determine if you are on the 9.x or 10.x jailbreak, futher testing is needed before nitoTV will be available again. Sorry for any inconvenience"

bir çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 16 Mart 2017; 22:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkzkn

Apple TV'yi pc'ye bağlayarak yapılıyor o işlem. Kutunun için usb type-c kablosu çıkmadığı için yapamadım işlemimi, çünkü ipastore'a kayıt olurken cihazın UUID'sini istiyor, bunu da itunes üzerinden öğrenebiliyoruz.

Şuanda tüm teorik bilgi bende mevcut, pratikte ne olacak bakalım adım adım tüm süreci yazacağım ilerleyen günlerde

hocam ipastore'u halledip kodi'yi yükleyebildiniz mi? süreci adım adım paylaşacağım demiştiniz:)

• dc106 kullanıcısına yanıt
    "AppleTV'nizi reboot yapmazsanız JB gitmez" diyor geliştiricisi. Nito TV'yi geliştiren kişi, JB'nin yeterince stabail ve güvenilir olmadığını söyledi; bu yüzden de Nito TV yüklenmesini engelledi.
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    vallaha dostum jb yaptım bin pişman oldum, önce cihazın usb c çıkışı iptal oldu daha sonra sıfırlama yaptım cihaz bir kapandı bir daha da açılmadı sürekli beyaz ışık yanıp sönüyor ve usb c çalışmadığı için hiç bir cihaz kurtarma modunda görmüyor
  • Aşağıda verdiğim linke bir bakın isterseniz, recovery Moda alıp, güncel yazılımı yükleyebilirsiniz. Yalnız jb yi kaybedersiniz:http://www.idownloadblog.com/2016/03/01/how-to-apple-tv-recovery-mode/

• karaca761 K kullanıcısına yanıt
    TEşekkürler
  • TIKLAYIN------->AppleTV'ye (ve diğer tüm aygıtlara) Kodiye nasıl eklenti kurulacağı ile ilgili yazı<------TIKLAYIN
    TIKLAYIN------->AppleTV'ye (ve diğer tüm aygıtlara) Kodiye nasıl eklenti kurulacağı ile ilgili yazı<------TIKLAYIN

Bakalım bende senelerin verdiği bir Iphone / Jailbreak hastası olarak 4. NEsil Apple tv aldım. Yarın gelecek hayırlısı ile.

Şimdi zırt pırt cevabı verilmiş soruları sormamak için 63 sayfayı sondan başa doğru tarayarak okuyorum.

Forumda emeği geçen, destek veren tüm arkadaşlara ve özellikle @bywant ve @Gunebakan44 beylere şimdiden teşekkürler

Kısaca şimdilik anladıklarım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Mart 2017; 16:11:31 >

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.