Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

AppleTV yi typ c kablo ile pc ye bağlayın. iPastore üyeliğiniz sonrası malinize gelen ipastore.app'ı indirin. PC'ye kurduğunuz ifunboxu açın ve managing app data kısmından install app diyin. Hepsi bu kadar. Sonra Appletv'nizi açın, ipastore uygulamasını tıklayın. Burda kurmak istediğiniz kodi vb. ugulamaları tıklayın. Bu seçtikleriniz de mailinize gelece ve tıpkı ipastore uygulamasını kurduğunuz gibi kurun. Şu linke de bir bakın:https://www.youtube.com/watch?v=CYMjPcbGM-o

Edit: Üstünüze alınmayın ama tekrar tekrar aynı sorular sorulduğu için iletiyi bold yaptım. Belki arayan arkadaşlar foruma bakarsa gözlerine daha kolay ilişir.

Bu ipastore appletv için olanını satın alıyoruz herhalde? Evdeki diğer ios cihazlar için de zannedersem ayrı almak gerekiyor. Peki bu ipastore aldığımız zaman diğer uygulamalar da ücretsiz mi oluyor?

• İPASTORE un appletv uyumlu paketini alacaksınız. O paketin içindeki uygulamaları da almış oluyorsunuz böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave5213

apple tv app store'unda "directv now" app'ini gorebilen var mi?

soyle birsey;

Türkiyeden çalışmıyor, dns ile de yemiyor, direct tv üyeliğim var, yine de ekstra üyelik istiyor, deneme başlattım, sonuç hüsran...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İPASTORE un appletv uyumlu paketini alacaksınız. O paketin içindeki uygulamaları da almış oluyorsunuz böylece.

Şaka gibi firma stoklarda kalmamış :)
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    Her bir ücretli developer hesabi ile kayit edilebilecek cihaz sayisi sinirli oldugundan dolayi stoklari ellerindeki (developer hesap sayisi X hesab basi max cihaz kaydi) oldugundan gayet normal bir durum. Birkac gunde bir kontrol ederseniz yakinda acilacaktir tekrar stok, ya da twitter üzerinden ne zaman stok acilacagini sorabilirsiniz.
  • Merhaba orjinal bluray film var elimde bunu oynatabileceğim bir app varmıdır acaba apple tv4 üzerinde?
    infuse vlc gibi player ları kullanıyorum ancak orjinal bluray oynatıcı gibi 3d secenegi aktif edip izleyecegim alt yazıyı seçebileceğim gerçek bir bluray player soruyorum apple tv4 için teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar kısa zamanda bende atv 4 almayı planlıyorum bir kac sorum olucak cevaplarsanız sevınırım.

ipad safariden film açıp airplay ıle yansıtma yapınca ekran full ekran oluyor mu ve takılma vs yaşanıyor mu?

cihaza ilerleyen dönemlerde tarayıcı gelırmı?

Teşekkurler.
  • arkadaşlar odemesini nasıl yapıyorsunuz ipastore paypal istiyor.. şu an paypal tr de çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovrclds

arkadaşlar odemesini nasıl yapıyorsunuz ipastore paypal istiyor.. şu an paypal tr de çalışmıyor

VAY ARKADAŞ. Tam elim gidiyor bir sorun çıkıyor :)
  • ovrclds kullanıcısına yanıt
    valla ben hongkong paypala enpara vadesiz bankamatik kartını tanıtmıştım ondan çektirdim.Şansamı oldu bilmiyorum ama hesabımda kartım tanımlı.

Arkadaşlar apple tv de fotoğraf gösterme programı varmı bildiğiniz? Hdd deki fotolara ulaşabilmek istiyorum başaramadım.
  • kodi için exodus dışında başka add on onerebilirmisiniz. birde izlediğimiz dizilerin kaydını tutan ir add on varmıdır trakt gibi ?
  • quote:

arkadaşlar odemesini nasıl yapıyorsunuz ipastore paypal istiyor.. şu an paypal tr de çalışmıyor

En altta kredi kartı seçeneği var ama ülkelerde türkiye çıkmıyor o yüzden bende satın alamadım başaran olursa bilgiledirsin lütfen.

• Kodi turkce altyazilatdaki sorunun cozumu varmi ?
  • quote:

Kodi turkce altyazilatdaki sorunun cozumu varmi ?

Nasıl bir sorun? Normalde Türkçe karakter sorun yok çünkü...
  • quote:

kodi için exodus dışında başka add on onerebilirmisiniz. birde izlediğimiz dizilerin kaydını tutan ir add on varmıdır trakt gibi ?

zen
  • quote:

quote:

Kodi turkce altyazilatdaki sorunun cozumu varmi ?

Nasıl bir sorun? Normalde Türkçe karakter sorun yok çünkü...

Turkce karakterler duzgun gorunmuyor
  • Setting de video bölümünde altyazı kısmına gelin ve orada karakter seçimini Türkçe yapın.
  • Apple tv 4. Nesil ile googleden film izliyebiliyormuyuz diziboxa girip film, dizi izliyebiliyormuyuz? Ve iptv yükliyebiliyormuyuz ?

• Arkadaşlar tekrar tekrar aynı şeyler sorulup duruluyor. Son 5 sayfayı okusanız sorularınızın en az yarısının cevabını alırsınız. Lütfen soru sormadan önce bir göz gezdirin. Ben bireysel olarak bundan böyle tekrarlanan sorulara cevap vermeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shademan34

Hocam pm attım. Okursan çözersin sorununu.

hocam ayni pm yi banada atar misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.