Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mac zorunlu değil hocam geçen hafta bende windows üzerinden ipastore kurdum.
    usb-c kablo yeterli.

how to install ipastore on apple tv4

diye aratıp ilk videoyu izlersen ya da ikinci linkteki adımları uygularsan kurabilirsin.
    pc apple tvyi aygıt yöneticisinde algılayamaz ise önce itunes kuruyorsun pcye sonra aygıtlar ve yazıcılarda görünen apple tv ye sağ tıklayıp driver güncelle dedikten sonra driverı

C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers burada arat dediğinde appletv yi pc tam olarak tanıyacak. sonra üstteki anlatımları uygulayabilrisin.
  • designr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

Ups çok kablosu atv nin kutusundan çıkan kablo değil sanırım.
    USB c diye arttığımda type ç Kablo çıkıyor. Almam gereken Kablo type ç denen Kablo müdür?

Androidden apple a geçince baya bi bocaladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susfafar -- 11 Aralık 2016; 9:6:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidin kablosundan bahsediliyor sanirim
    Jailbreak yapmadan kodi kurulabiliyormu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • designr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam type c kablosu kardeşimde vardı ondan alıp akşam deneyeceğim.
    Yapamaz isem mesaj atıp bilgi istememde sakınca var mıdır?
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    yok yardımcı olmaya çalışırım müsait olunca
  • apple tv ye kurduğumuz popcorn time filmleri türkçe altyazılı nasıl izliyoruz bilen varmı?
  • vimpir1905 V kullanıcısına yanıt
    Altyazı kısmından Türkçe'yi ayarlayın ama altyazı olayı çok başarılı değil. Ben de bazı film ve dizilerde çıkıyor, bazılarında çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 15 Aralık 2016; 9:54:57 >
  • shademan34 kullanıcısına yanıt
    Mac'e gerek yok. ifunbox uygulamasının windows versiyonunu kurun. Appletv'ti pc'ye takın. iFunbox'un "app veri yönetme" kısmını tıklayın, ipastore'u (ve burdan indirdiğini Kodi vb. programları) sürükle bırakla kolayca yükleyin.
  • altyazı kısmını bulamadım ki. seçtiğim film direk başlıyor. kumandaya dokunduğum andada atıyor yada filmi başa alıyor..
  • vimpir1905 V kullanıcısına yanıt
    Popcornun ilk açılış sayfasındaki ayarlar bölümünde altyazı var. Ayrıca film açıldıktan sonra kumandada parmağınızı aşağı doğru kaydırırsanız yukarı kısımda altyazı, dil gibi seçenekler çıkıyor.
  • merhaba arkadaşlar appel tv4 e en başit olarak kodi uygulamasını nasıl yükleriz ve appel tv de bulunması gereken uygulamalar ve önerileriniz bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tesekkürler
  • Arkadaslar selam, süperonline ATV 4 ve Turkcell TV plus+ üyeliği hediye etti. bunu bu şekilde kullanan varmı ? nasıl başarılımı ? ona göre kutusunu acmadan satmayı düşünüyorum.
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ipTV olarak hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? app in linkini yada görselini paylaşabilirmisiniz acaba?
  • orkuneray O kullanıcısına yanıt
    Selam
    GSE IPTV kullanıyorum memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: orkuneray

Merhaba ipTV olarak hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? app in linkini yada görselini paylaşabilirmisiniz acaba?

Ben ip television kullaniyorum. Bende memnunum.

• APPLE TVYE Asphalt 8 yükleyebilen varmı arkadaşlar bende kaynaklar indirilemedi hatası veriyor.
  • Geçen gün güncelleme geldi içeriğini bilen bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Mac'e gerek yok. ifunbox uygulamasının windows versiyonunu kurun. Appletv'ti pc'ye takın. iFunbox'un "app veri yönetme" kısmını tıklayın, ipastore'u (ve burdan indirdiğini Kodi vb. programları) sürükle bırakla kolayca yükleyin.

Dostum biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin örnek type c kabloya gerek varmı , ipastoreye üye olup nasıl atacaz programları apple tv ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asdfg12 A kullanıcısına yanıt
    AppleTV yi typ c kablo ile pc ye bağlayın. iPastore üyeliğiniz sonrası malinize gelen ipastore.app'ı indirin. PC'ye kurduğunuz ifunboxu açın ve managing app data kısmından install app diyin. Hepsi bu kadar. Sonra Appletv'nizi açın, ipastore uygulamasını tıklayın. Burda kurmak istediğiniz kodi vb. ugulamaları tıklayın. Bu seçtikleriniz de mailinize gelece ve tıpkı ipastore uygulamasını kurduğunuz gibi kurun. Şu linke de bir bakın:https://www.youtube.com/watch?v=CYMjPcbGM-o

Edit: Üstünüze alınmayın ama tekrar tekrar aynı sorular sorulduğu için iletiyi bold yaptım. Belki arayan arkadaşlar foruma bakarsa gözlerine daha kolay ilişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 21 Aralık 2016; 14:3:26 >

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.