Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kumandam tuhaf bir sekilde tuzla buz oldu, dokunmatik kismi. Basina gelmis olan var mi? Camlari temizlersem, dokunmatik calismaya devam ediyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zehirli kullanıcısına yanıt
    Dokunmatigi yukardan asagi cekme hareketi yap, altyazi menusu gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakmel

Bir sorun yok hocam altyazılarda. İnfuse a güncelleme geldi bugün ama güncellemeden önce de sorun yoktu.

Dün akşam yeni güncelleme yoktu. Benim en son gelen yani yaklaşık 1-2 hafta önceki güncellemeden sonra altyazı sorunu oluştu. Daha önce sorunsuz altyazılı izliyordum. Anime bile izliyordum ass formatlı altyazı ile beraber. Şimdi hiçbir şekilde olmuyor. Yukardan aşağı kaydırıp altyazı sekmesinde benim altyazı seçili gözüküyor. PC' ye bağlanıp ordan izliyordum filmleri. Dosya adı ve altyazı aynı olunca otomatik seçiyor biliyorsunuz. Twonky üzerinden dosyaları paylaşıyorum. Güncelleme olunca dosya ekle ile tekrardan twonky üzerinden bağlandım ama olmuyor. UPNP/DLNA olarak bağlanıyor twonky' e. Daha önce SMB olarak mı bağlanıyordum hatırlamıyorum. Siz ne şekilde bağlanıyorsunuz hocam.

• MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    ben superonline router a bağlı wd my cloud nas cihazına smb olarak bağlanarak oynatıyorum film ve dizileri. altyazılarda bir sorun yok.
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş. Yalnız Apple, Devoloper hesaplarının imza geçerlilik süresini 7 gün ile sınırladı. Yani her 7 günde bir yeniden Kodi kurmak gerekiyor, aksi takdirde program açılmıyor. bu yüzden ben sıkıldım ve Ipastore'dan 6.99$'a 1 yıllık üyelik aldım. Ordan kurduğum kodi, popcorntime 1 yıl boyunca geçerli. Seneye Allah kerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 23 Eylül 2016; 11:34:24 >
  • Superonline router dediğiniz bildiğimiz superonline modemi mi acaba? Nas cihazının fan sesi vb. var mı? Kurulumu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Ben de harddisklerimi kullanmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Güzelmiş. Yalnız Apple, Devoloper hesaplarının imza geçerlilik süresini 7 gün ile sınırladı. Yani her 7 günde bir yeniden Kodi kurmak gerekiyor, aksi takdirde program açılmıyor. bu yüzden ben sıkıldım ve Ipastore'dan 6.99$'a 1 yıllık üyelik aldım. Ordan kurduğum kodi, popcorntime 1 yıl boyunca geçerli. Seneye Allah kerim.

ipastore satın almak için adres var mı ?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Buradan ulaşabilirsiniz. Çıkan sayfada Apple TV'yi seçin, satın alın. 24 saat içinde mailinize ipastore ipa. dosyası geliyor. Bunu ifunbox ile AppleTV'ye atıyorsunuz. Sonrasında Apple TV'nizi açıp, iPastore uygulamasından istediğiniz uygulamayı (Kodi, popcorntime, Livetv. vb) seçiyorsunuz. Seçtiğiniz uygulama 5-10 dk içinde hazırlanıp, mailinize yollanıyor. Bunları da aynı yöntemle AppleTV'ye atıp, kullanmaya başlıyorsunuz. Güncelleme geldiğinde de aynı şekilde yapıyorsunuz. Uygulamaları 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz, sonrasında yeniden satın almanız gerekiyor. Benzer uygulamalar da var ama en hesaplısı iPastore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 23 Eylül 2016; 14:21:35 >
  • Ipastore işi bir güncellemeyle son bulabilir yalnız. Meblağ çok değil, ama bu ihtimali düşünmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

iptv için neleri kullandığınızı öğrenebilir miyim? Metatlkettle'yi kurdum, başka önerileriniz var mı acaba?
    Bu arada Paypal olayını halledip, ipastore'dan 6.99$ (21tl)uygulamaları aldım. Sorunsuz çalışıyor.

paypal olayını nasıl hallettiniz? ipastore kullanıcı bilgileri ile paypal kullanıcı bilgileri örtüşmeli mi acaba? paypal kullanıcısı açıp sanal worldCard'ı ekledim ancak ödeme sırasında bu kartı kullanamazsınız bilgisi alıyorum. Karta 30 TL limit tanımladım. Nerede hata yapıyorum acaba?
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Paypale uye olurken bilgileri Almanya olarak girdim fakat kredi kartı bilgilerini eklemedim. Eklemeye kalkarsanız önce ülke listesi geliyor ki, orda Türkiye yok. Daha sonra Ipastore'dan satin almayi yaparken Paypal ile al dedim ve o aşamada kredi kartı bilgilerimi girdim, işte bu aşamada Türkiye çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 24 Eylül 2016; 7:29:06 >
  • kodi de iptv icin uk turk eklentisini oneririm, az once biraz kurcaladim, actigim kanallarin hepsi calisti, kalite de gayet iyiydi
  • Apple TV 4 netflix görüntü kalitesi gayet yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Netfilx yayın içeriği tırt digiturk bile daha güncel ve zengin 34 tl etmez

Evet fiyatı yüksek ama içerik tırt değil

Lig TV ve belgesel kanalları olmasa ben Digitürk'ü iptal ettireceğim ama en büyük keyfim maçlar

Netflix ailecek bize yetiyor. Ahh birde AKK sınırı kalksa

• Arkadaşlar 4. nesil 32 gb daha 1 aylık 400tl ye buldum sizce alayım mı?
  • cspazar kullanıcısına yanıt
    D&R kampanyası vardı, devam ediyor mu bilemiyorum. Ben oradan 64 gb almıştım İncelemekte fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Ipastore işi bir güncellemeyle son bulabilir yalnız. Meblağ çok değil, ama bu ihtimali düşünmekte fayda var.

Merhaba. konuda anlatilan sekilde kodi kullanan kisilerin tvos surumu kac su anda? ben kutuyu actigim surumu jb var diye guncellemedim, onun uzerine anlatildigi sekilde kodi yukledim. Kullanmaya devam ediyorum ama son guncellemeyi yapsam bu kodi yine calisirmi ondan emin degilim. Kodi kullananlardan gelen bilgi ile guncelleyebilirim.
    tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 3 Ekim 2016; 11:38:44 >
  • Şu anda tvos 9.0 da kullanmaktayim. kodi kullananlarin sürümleri kaç? Bazı uygulamalar guncel tvos istiyor yukleyemiyorum.. Guncelleme yapararak kodiyi kaybetmek istemiyorum. tavsiye beklemekteyim.

• Tvos 10 ile kodiyi kullanabiliyorum.
    Kodi kullananlara üzerine beast build tavsiye ederim

• hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Güncellemeyi yaptım kodi de sıkıntı olmadan kullanmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 4 Ekim 2016; 10:21:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.