Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tvOs güncellemesi gelmiş bu akşam bizim cihazlara.

Siyah tema gelmiş,
    Menüler, gecişler akıcılaşmış hızlanmış.
    Bluetooth ses adaptörümü tanımıyordu, güncelleme sonrası kontrol ettim artık tanıyor. Adaptör ile hoparlör ses çıkışı alabiliyorum.
    Diğer apple cihazlarınızdan satın aldığınız uygulamaları, tv uyumluluğu varsa otomatik indirme gelmiş.
    Türkçe siri bekliyordum, o gelmemiş. Sonraki güncellemelerde gelecek diye umut edelim.
    Ayarlara bildirimler sekmesi eklenmiş.

Şimdilik görebildiklerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 13 Eylül 2016; 23:59:49 >
  • Pc var ona sanal ios yukledim, sonrasinda da apple tvye xcode ile kodi yukledim. Biraz kurcaladim fakat daha once kodi kullanmadigim icin pek cozemedim, iptv falan ekleyemedim, bu son surum kodi ile alakali internette cok bir bilgi de bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Apple tv de popcorn time kullananlar. Uygulamanın türkçe altyazı bulamadığı filmlere kendimiz herhangi bir şekilde altyazı ekleyebiliyormuyuz?

• 4. Nesil apple tv ipad/iphone bağımlılığı varmı kalktı mı yoksa? Uygulama yüklenebiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

tivibu kuruluyormu buna.

arkadaşlar rica ediyorum bir cevap verin apple tv alacam tivibu yükleyip tivibu kullanarak tv izlemek istiyorum yükleniyormu yardımcı olurmusunuz ?
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Hayır kurulmuyor. Uygulaması yok, olsa izlerdiniz.
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    tablet ve telefonda var uygulaması ama neyse tivibu cihazını almak mantıklı sanki.
  • Şu alette birde digiturkplay uygulaması olsa tadından yenmez.. Digitürk yapmıycakmı? Çalışma varmı acaba?

• Bence tivibu gelmeyecektir, adamlar ip tv cihazı da veriyorlar çünkü. Oradan takip ediyorlar kota benzeri olayları. Ama Digiturk play gelecektir.

• Turkcell Tv+ da ip tv kutusu var ama Apple tv de Turkcell Tv+ uygulaması var, ayrıca bazı akıllı tvlerde de var. Buna rağmen ben Apple tv yerine Turkcell Tv+ cihazı aldım.

Bu cihaz, daha çok Amerka ve Avrupada abonelikli tv servisleri ve iphone, ipad sahiplerinin cihazlarını tv ekranına yansıtmaları amacı ile üretilmiş. Türkiyede Netflix dışında servis olmadığı için birde ipad, iphone nunuz yoksa pek kullanışlı değil.
    İleride Tüm türk tv serisleri eklenir, yabancı tv servisleride Türkiye ye açılırsa çok kullanışlı olur. (Hulu, IBBC Player, Amazon Prime,Vudu, vs.vs Gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Turkcell Tv+ da ip tv kutusu var ama Apple tv de Turkcell Tv+ uygulaması var, ayrıca bazı akıllı tvlerde de var. Buna rağmen ben Apple tv yerine Turkcell Tv+ cihazı aldım.

Bu cihaz, daha çok Amerka ve Avrupada abonelikli tv servisleri ve iphone, ipad sahiplerinin cihazlarını tv ekranına yansıtmaları amacı ile üretilmiş. Türkiyede Netflix dışında servis olmadığı için birde ipad, iphone nunuz yoksa pek kullanışlı değil.
    İleride Tüm türk tv serisleri eklenir, yabancı tv servisleride Türkiye ye açılırsa çok kullanışlı olur. (Hulu, IBBC Player, Amazon Prime,Vudu, vs.vs Gibi)

Apple TV ile itunes store da yer alan filmleri satın alabiliyorsunuz yada kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca Apple music 'i kullanabilirsiniz..Fotoğraflarınıza bakabilirsiniz..Oyun oynayabilirsiniz. her nekadar vasatta olsa blutv gibi uygulamalarla türkçe film ve dizileri izleyebilirsiniz.. bence iphone ipad yoksa kullanışlı değil demek haksızlık olur..

• Arkadaşlar merhaba ,
    Öncelikle konu ile ilgili sorumu uzun zamandır hem forumda hemde internette arıyorum. Galiba bu konu da çok cahilim ondan cevabı bulduysam bile anlamadım.
    Yaklaşık 1 yıldır droidbox ile Xtream codes iptv üzerinden aboneliğimle iptv izliyorum. Apple TV 4. Gen.
    Üzerinde Xmbc/Kodi kurulu olarak alsam bunun üzerinden xtream codes üyeliğini kullanabilirmiyim?
    Kodi konusunda bilgisizim xtream codes add yükleme ile ilgili bi kaç döküman buldum ama http uzantısı şeklindeki linki , kullanıcı ve şifre bilgilerini nereye vereceğimi bulamadım. Yada kodi de kullanmam imkansız mı bu üyeliği. Amaç androidden kurtulmak.
    Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gundwane -- 20 Eylül 2016; 21:28:38 >
  • Son güncellemeden sonra eskiden gayet güzel çalışan ses sistemine apple tv den kumanda etme olayı düzgün çalışmamaya başladı. Otomatik seçiyorum, çalışmıyor, manuel açıyorum çalışıyor. Sonra tekrar ses açmam, kısmam gerektiğinde çalışmadığını görüyorum. Otomatiğe alıyorum yine çalışıyor. Böyle saçma sapan bir durum var. Bu apple'ın çalışan birşeyi güncelleme ile bozması olayı iyice can sıkmaya başladı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundwane

Arkadaşlar merhaba ,
    Öncelikle konu ile ilgili sorumu uzun zamandır hem forumda hemde internette arıyorum. Galiba bu konu da çok cahilim ondan cevabı bulduysam bile anlamadım.
    Yaklaşık 1 yıldır droidbox ile Xtream codes iptv üzerinden aboneliğimle iptv izliyorum. Apple TV 4. Gen.
    Üzerinde Xmbc/Kodi kurulu olarak alsam bunun üzerinden xtream codes üyeliğini kullanabilirmiyim?
    Kodi konusunda bilgisizim xtream codes add yükleme ile ilgili bi kaç döküman buldum ama http uzantısı şeklindeki linki , kullanıcı ve şifre bilgilerini nereye vereceğimi bulamadım. Yada kodi de kullanmam imkansız mı bu üyeliği. Amaç androidden kurtulmak.
    Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

merhaba.
    GSE Smart İp tv Pro diye bir uygulama var onun yardımı ile ip tv izleyebiliyorum belki siz de kullanabilirsiniz.

• Sanal mac el capitan üzerinden xcode8. Versiyonla bir türlü kodi kurulumunu yapamadım. Sanırım developer hesabıyla ilgili bir sorun var. Fix issue butonu çıkmıyor xcode8 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: vimpir1905

Sanal mac el capitan üzerinden xcode8. Versiyonla bir türlü kodi kurulumunu yapamadım. Sanırım developer hesabıyla ilgili bir sorun var. Fix issue butonu çıkmıyor xcode8 de.

bende kabloyu bekliyorum, hackintosh sistemini kurabilirseniz xcode ve diğerlerini rahatlıkla kullanbilirsiniz.
  • cydia impactor ile xcode ve ios olmadan kodi atılabiliyormuş deneyen var mı?

https://www.drgeeky.com/kodi-iphone-without-jailbreak-windows-no-xcode-no-mac/
  • Arkadaşlar infuse pro kullanan var mı acaba? Son güncellemeden sonra altyazıları bir türlü yükleyemiyorum. Daha önce nasıl izliyorsam aynı şekilde yapıyorum ama yok olmuyor. Altyazı sekmesinde seçili gözüküyor ama ekranda gözükmüyor. opensubtitle.org dan yükle dediğimde dizi film neyse altyazıyı bulup yükleyebiliyor ve ekranda da gözüküyor. Çok enteresan bir durum. Infuse kullananlar bi bakarsa memnun olurum.
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Bir sorun yok hocam altyazılarda. İnfuse a güncelleme geldi bugün ama güncellemeden önce de sorun yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Apple TV 4 üzerinden netflix 1 ay deneme hesabı açtım.
    Alt yazı seçeneği nasıl ve nereden geliyor bulamadım. Ayrıca Türkçe içerikte göremedim
    Bilgisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.