Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, uzun uzadıya inceledik ettik, sorularınız olursa, hepsini yanıtlayabilirim.http://elma84.com/2015/11/04/zeki-murenin-de-bizi-gordugu-zamanda-apple-tvnin-yeni-seruveni/ Buradan inceleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Arkadaşlar, uzun uzadıya inceledik ettik, sorularınız olursa, hepsini yanıtlayabilirim.http://elma84.com/2015/11/04/zeki-murenin-de-bizi-gordugu-zamanda-apple-tvnin-yeni-seruveni/ Buradan inceleyebilirsiniz.

Yazınızı baştan sona okudum,teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Arkadaşlar, uzun uzadıya inceledik ettik, sorularınız olursa, hepsini yanıtlayabilirim.http://elma84.com/2015/11/04/zeki-murenin-de-bizi-gordugu-zamanda-apple-tvnin-yeni-seruveni/ Buradan inceleyebilirsiniz.

Çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.
    Bu arada programların tamamını görebileceğim bir yer bulamadım appstore kısmında.
    Mesela "a" diye aratınca onlarca program çıktı görmediğim ?

Baya baya 100'e yakın uygulama eklenmiş iki günde sanırım

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yorumlamışsınız, alacak arkadaşlar için iyi bir inceleme, teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Web Browser var mı ? yada gelcek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Web Browser var mı ? yada gelcek mi ?

Web browser yok maalesef geleceğini de sanmıyorum.

• xbmc var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

xbmc var mı ?

Plex diye bir app var. Belki yardımcı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Xbmc Yok ne yazık ki jailbreak ile gelebileceğini umut ediyoruz şimdilik
  • Xbmc yok ancak TVos ile birlikte dlna destekli oynatıcılar çıkmaya başladı
  • Bir kumanda için kılıf ve ekran koruyucu arayacağım hiç aklıma gelmezdi.

Şunları görüncehttp://appadvice.com/appnn/2015/11/treat-your-new-apple-tv-remote-with-kid-gloves-it-breaks ve akşam elimden bir kere düşürünce arayış içersine girdim. Ebay de sadece ekran filmi var Alman malı 4.40$ ama gel gör ki bir o kadar da kargo ücreti var. Amerika'da da silicon kılıf var daha satışa çıkmamış 20 $. Cihazın kendisi Amerika'da 80$ buradaki fiyatını siz hesap edin.
  • Ben cihazı aldım 5 gündür kullanıyorum. Bu cihazın diskine offline kullanabilmek için film müzik yüklenemiyor mu? Sürekli stream yapmak kotayı çok çabuk öldürüyor. Bir de kurduğumuz programları nasıl siliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreq -- 7 Kasım 2015; 21:01:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreq

Ben cihazı aldım 5 gündür kullanıyorum. Bu cihazın diskine offline kullanabilmek için film müzik yüklenemiyor mu? Sürekli stream yapmak kotayı çok çabuk öldürüyor. Bir de kurduğumuz programları nasıl siliyoruz?

Apple TV 2 de iTunes uzerinden izliyordum.

Bu cihazi da alacagim uygun fiyatli bulursam eger

• Asphalt 8 oynanış vidyosuhttps://www.youtube.com/watch?v=QJDysYoTnQk izlediğim kadarı ile A8 İşlemci ve 2 GB ram hakkını veriyor. İnternete safari ile bağlanma olayını çözüp hemen alacağım.
  • Yeni apple tv yi almayı düşünüyorum sizce fiyatının hakkını veriyor mu ben bu cihazı alırsam en çok faydalanacağım ve keyif alacağım özellikleri neler yani bana düşüncelerinizi anlatırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef hdd bağlanma gibi bir durum yok bu cihaza..
  • Apple TV'er güzel aletler ama Türkiye'de kullanımı kısıtlı kalıyor. Amerika'daki lig ve Hotflix kanallarına üye olunabilinse güzel olacak. Ben Apple TV3'ü bilgisayardan iTunes üzerinden stream için kullanıyorum, bunun içinde mp4 olmayan her dosyayi Subler ile tekrar düzenlemek gerekiyor. Apple TV4'ün farkı daha iyi donanım ve program yüklenmesi ve oyunlar ama bunu iPad ve iPhone'un ekranını Airplay'le yansıtıp yapabiliyoruz. Şu an almak için biraz erken gibi. Biraz daha bekleyip, program desteğini ve değerlendirmelere bakmak lazım derim.

Bu arada DTS resmi MP4 formatında olmasına rağmen Apple tarafından desteklenmediğinden Apple TV veya herhangi bir Apple ürününde doğal olarak desteklenmiyor. Apple TV4'e de bir programla yüklenmesine izin verileceğini sanmıyorum. Ancak Plex gibi yazılımlar canlı çevrimle stream edebilir.
  • Infuse beta testlerine başlamış. Yakında ilk incelemeler düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Infuse beta testlerine başlamış. Yakında ilk incelemeler düşer.

Haftaya başlayacakmış beta testleri. En çok beklediğim program benim de. Beta test programına kabul edilmişim bakalım test edebilirsem buradan izlenimlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Infuse beta testlerine başlamış. Yakında ilk incelemeler düşer.

Haftaya başlayacakmış beta testleri. En çok beklediğim program benim de. Beta test programına kabul edilmişim bakalım test edebilirsem buradan izlenimlerimi yazarım.

Merakla bekliyorum incelemenizi. Eğer sisteminiz uygunsa ve dts hdma, dolby true hd gibi formatları deneyebilirseniz çok iyi olur. Apple normalde dts desteği vermiyor ama jb li apple tv2 de infuse gayet kaliteli bit stream yapabiliyordu. Eğer yeni apple tv de de yapabiliyorlarsa direk siparişi geçeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.