Şimdi Ara

4 Mevsim Lastik Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Artıları eksileri nelerdir
    Güncel olarak 195 65r15 hangi marka model tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machinarioum -- 19 Mart 2019; 12:20:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 4 Mevsim lastik alma kararının mantıklı veya mantıksız olması, tamamen yaşadığınız çevre ve kullanım koşullarına göre değişir. Örneğin Erzurum ve Karsta yaşıyorsanız mantıksız (Kış Lastiği kullanmalısınız), İzmir ve Antalya da yaşıyorsanız mantıksız (Yaz lastiği kullanmalısınız). Ama İstanbul un rakımı yüksek olmayan bir yerinde yaşıyorsunuzdur, 4 mevsim Lastik işinizi fazlası ile görür.
  • İstanbul'da 35 senedir 4 mevsim kullanıyorum önce GoodYear AllWeather - Vector2 - Vector3 kullandım, daha sonra aracımı değiştirdiğimde uygun 4 mevsim bulamayınca 3 kış GoodYear yan ürünü Sava Eskimo Plus kullandım, şimdi Nokian WP kullanıyorum. Marmara bölgesinde kullanımı sorunsuz geçti...
  • xl yanak olmayan nokian weatherprof tavsiye ederim bende onu alacağım biraz daha kışlığa yakın daha yazlık için michelin crossclimate+ daha orta olarak goodyear vector gen2
  • Ben de yaklaşık 3 yıldır hankook 4 mevsim kullanıyorum ve bu yaz sonunda yenileyecegim. Tekrar hankook düşünürken forumda falken as210 modeli gördüm. Onu araştıracağım. Kafama yatarsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.