Şimdi Ara

4 MEVSİM LASTİK ARAŞTIRMASI 2011 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
28.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SilverBlue

Listenize bir lastik daha eklemek isterim, 4 mevsim lastigi olarak geciyor, uzerinde kar sembolu de olan (kis lastiklerinde olmasi gereken):
    DUNLOP SP4 ALL SEASON
    Bu yil ucuncu kisa girecegim. Turkiye fiyatlarini bilmiyorum bu arada. Yabanci dergi testlerinde genelde VECTOR4 birinci oluyor bu arada, VECTOR 5 cikti diye de okumustum ama testlerine ulasamadim.
    vector 5 hala çıkmadı kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator93 -- 8 Haziran 2019; 0:30:2 >
  • K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Merhaba. PT 555 ile ilgili yorumlarınızı aktarmanızı rica ediyorum. İnternette bu lastikle ilgili pek bir bilgi bulamadım. Donanımhaber'de biri konusunu açmış, fakat kullanıcı yorumu henüz yok.

Ben de bu kış başlamadan bir set 4 mevsim lastiği almayı planlıyorum. Normal şartlarda Michelin Crossclimate+ alırdım fakat aradaki fiyat farkı ciddi düşündürüyor.
  • Lassanın dört mevsim lastiği multiwaysi kullanan kimse yok mu?Çıkalı bayağı zaman geçmesine rağmen internette bu lastik hakkında bir yorum bile bulamadım,hiç satılmıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay86 -- 8 Haziran 2019; 15:6:35 >
  • Dijital Binali kullanıcısına yanıt
    Bugün en azından yaz şartlarına göre memnun kaldığını söyleyebilirim çünkü aracımın içine lastik sesi bana göre gayet iyi geldi yani azdı asıl deneme yağmurlu ve kış şartlarında belli olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.