Şimdi Ara

- #4 KONU GÜNCELLENDİ- DH KİTAP TAVSİYE KONUSU (KÜLTÜRLENMEYEN KALMAYACAK) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
301
Favori
28.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avianca kullanıcısına yanıt
    ben de 4 5 yıldır kitap okumuyordum, bir şeylerin yanlış gittiğini farkettim tesadüfen forumda sıcak fırsatlarda stefan zweig seti vardı 20 liraya alıp başladım şimdi 15 günde bir kitapyurdundan kitap siparişi veriyorum. stefan zweigin her kitabı güzeldir. film izliyormuş gibi aklında canlanır. bir de sanki bir tesadüf veya şifre bulmuş gibiyim ama okumadığınız için sizinle paylaşmayayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

ben de 4 5 yıldır kitap okumuyordum, bir şeylerin yanlış gittiğini farkettim tesadüfen forumda sıcak fırsatlarda stefan zweig seti vardı 20 liraya alıp başladım şimdi 15 günde bir kitapyurdundan kitap siparişi veriyorum. stefan zweigin her kitabı güzeldir. film izliyormuş gibi aklında canlanır. bir de sanki bir tesadüf veya şifre bulmuş gibiyim ama okumadığınız için sizinle paylaşmayayım.
    eyvallah hocam şuan behzat ç her temas iz bırakır ve son hafriyatın olduğu tek basım özel kitap var onu okuyorum bayağı akıcı bitirince zweig'a devam edeceğim evde bir çöküşün hikayesine başladım aradada onu okuyorum. şaka maka bu alışkanlığı kazanıyorum sanırım.

• avianca kullanıcısına yanıt
    aynen zweigin kitapları kısadır zaten birkaç gündür her gece bir kitabını bitiriyorum. diğer biyografi, hikaye kitapları felan da var almadığım onları da alıp tamamlayacağım.

• İlk mesajın güncel olma ihtimali ?
  • Polisiye tavsiyelerini alabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez almalı işte bu listeye, tebrikler hocam.

• the war of the worlds - h.g.wells - bilimkurgu
    the talented mr. ripley - patricia highsmith - polisiye
  • Türk Klasiklerine
    Tutunamayanlar
    Dünya Klasiklerine
    Diriliş-Tolstoy eklenebilir.Liste gayet güzel
  • Celal Şengör, Dahi Diktatör.

• Paris ve Londra'da Beş Parasız kitabı ben de Zühre İlgelen çevirili İthaki yayınları ile okumaya başladım fakat biraz sıkıntı hissetim.Sonra Can yayınlarının önizlemesine baktım daha rahat gibi geldi ? Okyan varsa arkadaşlar hangisi tavsiye olunur ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. eneox kullanıcısına yanıt
    Bu sabah bitirdim. İ-NA-NIL-MAZ!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patrick Süskind - Koku kitabını okuyan varmı arkadaşlar. önerirmisiniz
  • Bu konu neden bu kadar geri kaldı?
  • nükleerbaslıklıkız kullanıcısına yanıt
    Satranç da tam olarak ne anlatılıyor acaba. . mülksüzler açıklamasina baktım direk sepete ekledim ;)

• Okulsuz toplum

• Kralrep kullanıcısına yanıt
    Satranç’ta Nazi Almanyasında zulme uğrayan ve hayata tutunmaya çalışan ancak işleri pek istediği gibi gitmeyen bir kişi anlatılıyor diyebilirim kabaca. Çok sürükleyici bir kitaptı bir oturuşta okuyabilirsiniz. Ben de naçizane tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1984'ü okumak veya anlamak için belli bir birikime sahip olmak gerekiyor mu ?

• Hayır.
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.