Şimdi Ara

4 Kg Çiğ köfte 24 TL + (Lavaş ve Sos seçenekleriyle) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
24
Favori
13.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

millet agzını tadını bilmiyor. bnm yaptıgımı bi yeseler bak bidaha bi yerden yiyormusunuz

Hocam tarif verirseniz bizde deneyelim evde :)

o ter degicek çiğ köfteye işin esprisi tabi buda, hocam tarifi versemde yapamassın , hepsinin koyulma sırası, miktarı, hangi aralarda ıslatıcaksın v.s biraz karışık ve tecrübe istiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

quote:

quote:

millet agzını tadını bilmiyor. bnm yaptıgımı bi yeseler bak bidaha bi yerden yiyormusunuz

ücretsiz kargo ile gönderim varsa sizden de alabiliriz hocam

bu fiyata ücretsiz kargo olmaz hocam kurtarmaz yani. anca bulyon atmak gerek. oda pis bişey ztn. bn kargo dahil 30 a satarm ancak

4 kg kargo dahil 30 TL olur hocam 6 TL fark veririz

zaten 1kg çig köfte için 600 gram bulgur gidiyor :) he anca ne olur günde 1 ton üretirsinde ozaman bulguru 2.50 tl yerine 1.80 e fln alırsın. oda seri üretime girer artık . niyetim var bakalım. yrn forumun reklam yöneticisi ile bi görişiyimde. sabit konu üste kaça çıkartıolar bakalm

bekliyoruz o zaman hocam hayırlısı olsun şimdiden

• Aldık bakalım evet eylül gıda olarak gorunuyor satici.cigkoftemiss ile aynı satıcı yanı.lezzeti fena değildir umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ücretsiz kargo ile gönderim varsa sizden de alabiliriz hocam

bu fiyata ücretsiz kargo olmaz hocam kurtarmaz yani. anca bulyon atmak gerek. oda pis bişey ztn. bn kargo dahil 30 a satarm ancak

4 kg kargo dahil 30 TL olur hocam 6 TL fark veririz

zaten 1kg çig köfte için 600 gram bulgur gidiyor :) he anca ne olur günde 1 ton üretirsinde ozaman bulguru 2.50 tl yerine 1.80 e fln alırsın. oda seri üretime girer artık . niyetim var bakalım. yrn forumun reklam yöneticisi ile bi görişiyimde. sabit konu üste kaça çıkartıolar bakalm

bekliyoruz o zaman hocam hayırlısı olsun şimdiden

teşekkürler

• Sipariş verirken tc no niye istiyorlar
  • Hacıalioğlu gibi sahtekarlık yapmaz heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Sipariş verirken tc no niye istiyorlar

Yeni olay mıdır bilmiyorum, artık tc şart olmuş. Çoğu sitede görüyorum. Birinde ise açıklama vardı artık zorunlu diye.

• hatırlıyorum ilk siparişimi. alınır arkadaşlar burdan, tadı iyiydi. sadece acısı yetersiz geldi bana (hataylı olduğum için normaldir herhalde )
  • quote:

quote:

quote:

o ter degicek çiğ köfteye işin esprisi tabi buda, hocam tarifi versemde yapamassın , hepsinin koyulma sırası, miktarı, hangi aralarda ıslatıcaksın v.s biraz karışık ve tecrübe istiyor

Hocam Eyvallah tecrübelisin bu konuda, ama kim bilir senden daha iyileride çıkar :)
    tarif verirsen deneye deneye öğreniriz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Eyvallah tecrübelisin bu konuda, ama kim bilir senden daha iyileride çıkar :)
    tarif verirsen deneye deneye öğreniriz :)

tabiki daha iyileride çıkar hocam. artık günümüzde emek bitti. firmalar kıyma makinasına atıo harcı bulguru tek seferde yedirio . elle 2 saat uğraşıosun. ah şu teknoloji Tamam hocam atarım sana .

• 3 kg paket kaç kişiye yeter? birde sadece çiğköfte fiyatı değil mi bu? hiç lavaş gelmiyor sanırım.
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    tc siz fatura nasıl kesilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

tc siz fatura nasıl kesilecek?

Yeni uygulama/kanun falan mı bu , hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde tc no istendiğini hatırlamıyorum.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    kanun mu bilmiyorum ama şuan online sitelerin hemen hepsi istiyor. eski üyelik olduğundan girmemiş olabilirisiniz belki ama çoğu yerde isteniyor.
  • Alipta foto paylaşacak yokmu beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 kişi bakmış konuya ama yorum yok. 2-3 gün daha takip ederim. Yorum yapan olmazsa açıkçası mantık olarak tavsiye etmem ben... Varsa daha ayrıntılı yorum yapacak birden fazla sipariş vermiş arkadaşlar güzel yorum yaparlarsa sipariş veririm bende...
  • Kimsenin bir şey yazacağı yok,
    1Kg 10 Lavaş ile beraber aldım, deneyimimi yazacağım. Umarım cumaya kadar elimde olur.
  • Bekliyoruz

• Urun cigkoftemiss ile ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Urun cigkoftemiss ile ayni.

çiğköftemiss iyimiydi peki :) Hakketen biri net bir şey yazsın sipariş geçelim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.