Şimdi Ara

4 Kg Çiğ köfte 24 TL + (Lavaş ve Sos seçenekleriyle) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
24
Favori
13.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bitmiş o kampanya. Bu site üzerinden paypal ödeme ve 2-3-4 kg için özel bir fiyat verilene kadar almayı düşünmüyorum. Oradan da almamıştım zaten. Hale merak ediyorum neden burada fiyat düşürmediler de site açıp reklam yaptılar ?

@yigit__ist İlginiz olmayan firmaya iletirseniz seviniriz... Bekliyoruz indirim ve paypal ödeme...
  • Dun gece siparis gecmistim az once kargolanmis ilk defa denicez onceden alan arkadaslar buzluga koyun demisler ama donmuyormu yada yemeden once disarida mi bekletiyorsunuz erimesi icin paketi actiktan sonra buzlukta degilde alt tarafta muhafaza etsek sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainbowtrout R kullanıcısına yanıt
    Öğrenirseniz bana da mesaj atın

• almayı düşünenlere söylyiyim lagashın yanına bile yaklaşamaz ekstra acı sadece bulgur tadı veriyor 4kg aldım ne yapıcam bilmiyorum
  • Devam ediyomu sayın abileri. Burda kilosu 30.lira iş te söylüyoz.bazen alıyım bari

• 4 kg 20 tl olunca abanırız
  • Şu lavaş seçeneği sadece 4kg da olmasa keşke ayrı almaya kalkınca lavaş pahalıya geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arkadastan 3 kere alışveriş yapmıştım ....çok iyidi güzeldi...şimdi baktımta sayfası gözükmüyor kapattı galiba...
    tavsiye edeceginiz bir site varmı...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    www.cigkofte.gen.tr

yeni sitesi
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    rica ederim.yalnız mng kargo yazmasına rağmen sürat ile yolluyorlar sürat de sıkıntılı getirmiyor bence uyar mng ile getirsinler
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    valla bugun mesaj geldi sürat kargo ile gelecekmiş...)) şimdi sizin yazınızı okuyunca yarın sürat kargoyu ararım...çok teşekkür ederim dostum...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.