Şimdi Ara

4 Kg Çiğ köfte 24 TL + (Lavaş ve Sos seçenekleriyle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
24
Favori
13.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  4 Kg Çiğ köfte 24 TL + (Lavaş ve Sos seçenekleriyle)

http://www.cigkoftee.com/urun/megapaket---4-kg-cig-kofte_1392.aspx?CatId=236

Sürekli alışveriş yapıyorum bu siteden ürünleri gayet lezzetli.
     4 Kg Çiğ köfte 24 TL + (Lavaş ve Sos seçenekleriyle)

• kargo ? (bedavaymış pardon)) deneyen varmı yorum alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonathanlivinston -- 28 Ocak 2016; 16:49:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.cigkoftecialim.com/

4 kg yerine 1 kg alip denemek lazim

1 kg+10 lavaş 15 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaScramble -- 28 Ocak 2016; 16:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ytpara.com/e-ticaret/92250-4-kg-cig-kofte-24-tl-lavas-ve-sos-secenekleriyle.html bende buradan gördüm denedim gayet lezzetliydi.

http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1394927-4-kg-cig-kofte-24-tl-lavas-ve-sos-secenekleriyle.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ist -- 28 Ocak 2016; 16:57:29 >

• Fiyatlar guzel buradan alan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum bekleyelim bakalım.
  • Çiğköfte olduğuna eminmiyiz. Kargo ücretini düşsek geriye birşey kalmıyor? Bulgurun kilosu ortadayken

• Açilin ben doktorum evet arkadaslar daha once deneyen biri olarak yorum yapayim diyorum ki sizlere kisa ve oz cigkoftemiss buranin cigkoftemiss tarafindan pazar genisletmek amaciyla ikinci bir girisim olarak acildigini dusunuyorum. Adamlar esnaf saygim sonsuz. Yillardir alirim bir kere basim agrimadi burayi da bir kere denedim tatlari ayniydi hala oyle midir garanti veremem ama alinir mi bence alinir.

• yigit__ist Y kullanıcısına yanıt
    hocam bu ürünlerin kargolanması nasıl oluyor bozulma ihtimali var mı?

• Ben de aldım 2 defa, son alışımda çok sevmedim sanırım ama ilk alışımda 1 ya da 1.5 litre sosla almıştım, 2. alışımda sossuz aldım. Alacaksanız sosla beraber alıp yiyin acı seviyorsanız.

Çok fazla satışa ulaşırsa fiyatı artacak gibi geliyor bana net üzerinden, göreceğiz.
  • bakayım, bu akşam olduğu gibi bir aç akşamıma denk gelirse alırım buz dolabında beni bekler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33emre96

hocam bu ürünlerin kargolanması nasıl oluyor bozulma ihtimali var mı?

Hocam bana sorunsuz bir şekilde geldi yukardaki verdiğim forum sitelerinden sordum kaç gün kargoda dayanır diye 3 gün kargoda kalsa birşey olmaz dedi.Havaların soğukluğu nedeniyle.
  • Alıp denerim bi. 1kg+10lavaş 15TL gayet iyi fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sos bile para alıyorlar 2tl almamaları lazım aslında
  • Lezzetliyse bende sipariş geçeceğim.
  • beklemedeyim. beğenenler olursa satın alacağım
  • Daha önce aldım sorun yaşamadım. Çiğköftesi orta seviyede ama müşteri hizmetleri on numara. Al

Forumda bir satıcı vardı hacıalioglu muydu neydi ondan kesinlikle uzak durun. Adama diyorum lavaşı göndermemizsiniz. İmkansız lavaşı biz gönderdik diyor. Kardeşim para verip aldığım lavaş yok işte kutuda diyorum kargocu almıştır diyecek kadar alçalmıştı. 10 gün sonra falan gönderebilmisti anca.

• takipteyim
  • Perşembe günü saat 14:00 den sonra ve Cuma, Cumartesi, Pazar günü gelen siparişleri Pazartesi günü kargoya verebiliyoruz.

Bu olmadı şimdi. pazara yetişmeyecek yani
  • Yeni bir efsane doğacak gibi hissediyorum.
    Eskiden Çiğköftemis vardı bıraktı forumu, adam forum üzerinden acaip satışlar yaptı.

Bu çiğköfteci firmanın sahibi veya çalışanı buraya baksa iyi olur.
    Yiyenlerden yorum bekliyorum ayrıca duruma göre sipariş vereceğim.
    Mümkünse foto çekerek konuyu destekleyelim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.