Şimdi Ara

4 kattan atlasam ölürmüyüm ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
1
Favori
23.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bizim apartmanda olsan cesedini çok zor bulurlar 12. katta apartman boşluğuna açılan dolap kapağı gibi bişey var ordan kendini atsan bulamazlar cesedini dibi görünmüyor karanlıktan
  • Atla da ogrenelim
  • ölmezsin bir iki kat daha yukarı çık
  • kardesim boyle sacma sapan konu acarak hic hos yappmıyorsun..olum ve intihar dalga gecilecek konu degil...

ee gercektende atlamayı dusunuyorsan da diyecegim ; hayatta hic bir seye degmez..ne bi kıza ne bi baska bi seye...arkada kalanlar en fazla 2-3 sene aglarlar.sonra ise olum yıldonumunde akıllarında kalırsın...hergun vicdan azabı cekeceklerinimi dusunuyorsun...ha en fazla onlarda oyle dusunceye sahiplerse onlarda intihar eder..intikam boyle almıs olursun

ama allah inancin olması lazım...insan atlasamda kurtulsam diye cogu kez dusunur..en mutlu insanın aklına bile hayatında bi kere gelmiştir..cunku olum kelimesi bilinmeyen bi sey...ne olacagını bilmiyorsun o an...
    su an yasın coluk cocuksa dalga da gecebilirsin benimle..mala bak inanmıs da diyebilirsin...ama tekrar soyluyeyim dalga gecilecek bir konu degil olum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

kardesim boyle sacma sapan konu acarak hic hos yappmıyorsun..olum ve intihar dalga gecilecek konu degil...

ee gercektende atlamayı dusunuyorsan da diyecegim ; hayatta hic bir seye degmez..ne bi kıza ne bi baska bi seye...arkada kalanlar en fazla 2-3 sene aglarlar.sonra ise olum yıldonumunde akıllarında kalırsın...hergun vicdan azabı cekeceklerinimi dusunuyorsun...ha en fazla onlarda oyle dusunceye sahiplerse onlarda intihar eder..intikam boyle almıs olursun

ama allah inancin olması lazım...insan atlasamda kurtulsam diye cogu kez dusunur..en mutlu insanın aklına bile hayatında bi kere gelmiştir..cunku olum kelimesi bilinmeyen bi sey...ne olacagını bilmiyorsun o an...
    su an yasın coluk cocuksa dalga da gecebilirsin benimle..mala bak inanmıs da diyebilirsin...ama tekrar soyluyeyim dalga gecilecek bir konu degil olum....

Sabah bazı olaylar yüzünden düşündüm ama kendimi zor tuttum valla.Paylaşımınız için tşkler..

• Balıklama atlarsan yaşama ihtimalin yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

kardesim boyle sacma sapan konu acarak hic hos yappmıyorsun..olum ve intihar dalga gecilecek konu degil...

Sabah bazı olaylar yüzünden düşündüm ama kendimi zor tuttum valla.Paylaşımınız için tşkler..

Dostum sanırım öss'ye hazırlanıyorsun,ve bazı ailevi sıkıntıların var ama unutma bu ve bundan daha fazlası olanlar var,hiç ailesi olmayan var,okumak isteyip okuyamayan var,haline şükret çalış,ailenle ilişkilerinide düzeltmeye bak,bu zamanlar hassas sadece öss düşün,kimseyi takma biri sana birşey dese bile he deyip geç,sen güçlü ol ve kolaya kaçıp intihar etme ve inadına savaş hayatla..

• Kafa üstü betona atla 4.kattan ölürsün
  • Balıklama Atla Beyin üstü Çakıl Ölmezsen Gel Yüzüme Tükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: çeçenlideri

Balıklama Atla Beyin üstü Çakıl Ölmezsen Gel Yüzüme Tükür

• quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

4. kattan atlarsan sakat kalma ihtimalin var en guzeli 10 ve yukarsi katlar, ama dikkat et toprak zemine dusersen sag kurtulma ihtimalin olur, direk betonu gozune kestir.
  • valla panpa ben Boğaz düşünüyorum..neden dersen şu kahpe dünyada son bir aksiyon yapıcaksın o da basit bir apartmanın 4. katı değil de Boğaz köprüsü olsun yardır panpa..hatta atlarken sırt üstü yap kendini ve şöyle büyükçe bir hareket çek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.