Şimdi Ara

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
11
Favori
58.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • balitech in aynısı dır bu cihazlar. bide başka marka çakmışlar önüne ayıptır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetortayayla

balitech in aynısı dır bu cihazlar. bide başka marka çakmışlar önüne ayıptır.

evet balitech

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetortayayla

balitech in aynısı dır bu cihazlar. bide başka marka çakmışlar önüne ayıptır.

evet balitech

Renica marka ürünlerimiz balitech ile aynı fabrika üretimidir , iyi çalışmalar
  • Apartman için;

6 adet kamera - 36 led 480 tvl 1/3 sony ccd olmak üzere,
    Kayıt cihazı vb., Yaklaşık 150-175 m kablo.

Fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.SAHİN -- 19 Mart 2012; 12:55:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Apartman için;

6 adet kamera - 36 led 480 tvl 1/3 sony ccd olmak üzere,
    Kayıt cihazı vb., Yaklaşık 150-175 m kablo.

Fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz?

Teklifinizi PM olarak attık.
    iyi çalışmalar
  • okul için güvenlik kamera sistemi kurduracağız .Okulumuz köy ilköğretim okulu elektrik kesilmesine karşı dvr cihazlı sistem kurmayı düşünüyoruz.
    bu sistem işimizi görür niteliktemi?
    2 kamera +50mt lik 3 kamera ve 75 mt kablo olursa bu iki alternatifte tutar ne olur (eğitime katkınızı da yapın artık :))
    harrdisk dediğiniz normal pc harddiskimi? taşınabilir harici hd takılırmı
    sistemi biz monte etmeyi düşünüyoruz kamera ayarı netlik parlaklık vs... zormu yapabilirmiyiz iyi çalışmalar.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: asa65

okul için güvenlik kamera sistemi kurduracağız .Okulumuz köy ilköğretim okulu elektrik kesilmesine karşı dvr cihazlı sistem kurmayı düşünüyoruz.
    bu sistem işimizi görür niteliktemi?
    2 kamera +50mt lik 3 kamera ve 75 mt kablo olursa bu iki alternatifte tutar ne olur (eğitime katkınızı da yapın artık :))
    harrdisk dediğiniz normal pc harddiskimi? taşınabilir harici hd takılırmı
    sistemi biz monte etmeyi düşünüyoruz kamera ayarı netlik parlaklık vs... zormu yapabilirmiyiz iyi çalışmalar.

Merhaba,
    Sadece tek 50 ve 75 metre mi istiyorsunuz yoksa her kamera için 50 metre mi olacak kablo uzunluğu ?
    Kameralar sabit lensli olduğu için netlik ve zoom ayarı yoktur , sadece monte etmeniz yeterlidir.
  • 2 kamera için 15mt+50mt
    3 kamera için 10 +15+50 mt
    bu kameraların güç beslemesi için ayrı bir kablomu çekecez.
    harrdisk dediğiniz normal pc harddiskimi? atıl durumdaki pc den söküp hdd takabilirmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asa65

2 kamera için 15mt+50mt
    3 kamera için 10 +15+50 mt
    bu kameraların güç beslemesi için ayrı bir kablomu çekecez.
    harrdisk dediğiniz normal pc harddiskimi? atıl durumdaki pc den söküp hdd takabilirmiyiz.

teklifimizi PM olarak attık.
    Hdd sata girişli ( min 320 gb) dahli pc hdd kullanmalısınız. Kameralar için adaptör koyduk sete , cctv kabloların bir ucunu kameraya diğer ucunu adaptör ve dvr kayıt cihazına bağlamanız yeterlidir. Herşey tak çalıştır şekildedir.
  • Belki saçma bir soru olacak ama:
    diyelimki bu veya benzeri bir sistemi büromuza kurduk. Büroya hırsız girmesi durumunda hırsız kamerayı görünce gidip kayıt cihazını'da bulmaz mı ? Cihazı da götürmez mi veya cihaz zarar vermez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

Belki saçma bir soru olacak ama:
    diyelimki bu veya benzeri bir sistemi büromuza kurduk. Büroya hırsız girmesi durumunda hırsız kamerayı görünce gidip kayıt cihazını'da bulmaz mı ? Cihazı da götürmez mi veya cihaz zarar vermez mi ?

dvr kayıt cihazını farklı bir odaya ,ya da kapalı bir dolap içine kurabilirsiniz. Bir çok soygun olayında dvr kayıt cihazınında çalındığı görülmemiştir. Zaten bu sistemler daha çok kapkaç tarzı olayları yakalama da ve özellikle kamera sistemi olduğunu belirtip caydırmada etkilidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercü37

1 adet pm

Pm olarak cevap verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentaguvenlik

quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Dvr kayıt cozunurlugu kaç

Piyasada bulunan birçok sadece cif yapabilen dvr kayıt cihazlarının aksine :

GERÇEK ZAMANLI (25FPS ) HIZDA 1 KAMERA D1 (704x576) - 3 KAMERA HD1 (704x288) KAYIT YAPABİLMEKTEDİR.
    4 KAMERA D1 KAYIT YAPABİLMEK İÇİN FRAME (SANİYEDE Kİ GÖRÜNTÜ SAYISI) DÜŞÜRMEK GEREKMEKTEDİR.
    (1 kamera D1 25 fps diğer 3 kamera 12 fps D1 kayıt yapabilmektedir

arkadaşlar ben gecen gün balitech 8 kanal aldim.acıklamasinda D1 HD1 kayıt yapabilme yaziyor ama cihazi elime geçtiğimde öğreniyorum ki sadece tek kanala hd1 yada d1 kayit yapabiliyor geri kanallarin hepsi cif.o kadar önemli bir ayrintiki.cif kayit beş para etmez ve cok eski bir cözünürlük.aldiğima o kadar pişman oldumki makineyi.burda arkadaş belirtmiş ve sitesindede özellikle sattığı mallarda belli etmiş. o yüzden kendisine teşekkür ederim.balitech ten uzak durun.

• http://www.pentaguvenlik.com/Urun/RNC-SET-D06-KAMERA-SETI-pmu205.html

bu set aynı set mi ? indirim mi yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

http://www.pentaguvenlik.com/Urun/RNC-SET-D06-KAMERA-SETI-pmu205.html

bu set aynı set mi ? indirim mi yaptınız?

Evet bugün itibariyle 10 gün için set fiyatını 379 tl ye çektik.
  • Merhaba, Renica 8 kanal kayıt cihazı aldım. Normalde anlık görüntü alabilmek için kayıt cihazından harici bir monitöre vga ile bağlı olmamız gerekiyor yada kullandığımız bilgisayarımız üzerinden cms programı ile anlık görüntü almamız gerekiyor ancak benim şöyle bir sorunum var : dvr cihazım ayrı bir monitöre bağlı değil, sadece internet üzerinden görüntü alabiliyorum. İş saatleri içerisinde kullandığım bilgisayarda 12GB internet kotası var, haliyle her gün sabahtan akşama kadar cms programı açık kalırsa 12GB kota yetmeyecektir. Bu sorunu şu şekilde çözebilir miyim ?

Ekran kartım çift çıkışlı. Kayıt cihazından VGA ile bilgisayarıma bağlantı kurduğumu düşünelim. Sonrasında monitöre, hem kayıt cihazının görüntüsünü hem de windows masaüstümüzü aktarabilir miyiz ? Herhangi bir tuş ile dvr ve windows arasında görüntü değişimleri yapamaz mıyız ?

Teşekkürler..

• arkadaşlar kamera kalitesi işin mümkünse 520 tvlden yukarısnıa bakın aşağısı sizleri asla tatmin etmez
  • Banada sadece ev kapısının önünü içerdeki 5-7" gibi bi ekrandan gösterebilen bi sistem lazım.
    Bir nevi kapının gözü yerine kullanacağım.
    Tabi mümkünse kablosuz olsun içerdeki televizyonlarada görüntüyü versin.

Bu iki sistem için tavsiyede bulunurmusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.