Şimdi Ara

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
11
Favori
58.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

hala görüntü kalitesini göremedik.

Görüntü kalitesini görürsen almazsın. Bu kameralar 25 dolarlık kamera. Bende 40 dolarlık kamera var ben beğenmiyorum görüntülerini. Para tanımaktan bahsetmiş birisi. Adamı tanırssan şükret. Parayı tanımak için 1-2 metreyi geçmemeli. 10 metreden tanımadığın adamın simasını çıkartamazsın. Tanıdığın kişileri birbirinden ayırt edebilirsin.

Arkadaşın sattığı kameralar kötü demiyorum. Bilakis fiyat çok iyi. Lakin bu fiyata çok kalite beklemek lazım. İhtiyaca göre alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

Görüntü kalitesini görürsen almazsın. Bu kameralar 25 dolarlık kamera. Bende 40 dolarlık kamera var ben beğenmiyorum görüntülerini. Para tanımaktan bahsetmiş birisi. Adamı tanırssan şükret. Parayı tanımak için 1-2 metreyi geçmemeli. 10 metreden tanımadığın adamın simasını çıkartamazsın. Tanıdığın kişileri birbirinden ayırt edebilirsin.

Arkadaşın sattığı kameralar kötü demiyorum. Bilakis fiyat çok iyi. Lakin bu fiyata çok kalite beklemek lazım. İhtiyaca göre alınabilir.

hostesler bal gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

Daha öncede bahsettiğimiz gibi kameranın kullanım amacı çok önemlidir. Bu kameralar kasa önü para tanıma , ya da plaka tanıma amaçlı üretilmemişlerdir. Bu iş için box kamera ve minimum 6-60 mm lens tavsiye ediyoruz .
    Bu sette verdiğimiz kameralar işyeri güvenliği , bakıcı izleme , apartaman girişi takibi , otopark güvenliği , internet cafeler için verilen standart kameralar olup , hem set olarak hem de kurulum işi yapanlara sürekli sattığımız kalitesinden şimdiye kadar sorun yaşamadığımız kameralardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth

1-Kamera kasanın üstüne monte edildiği taktirde parayı tanıyabilecek netlikte görüntü verir mi?Eğer yetersiz ise kameranın birini bu özellikte bir kamera ile değiştirmek isteriz,hangi kamera ve fiyat ne olur?
    2-İnternetten izleme özelliğini bize sağlayan kayıt cihazı mıdır?Bu sistem ile ip kameralar arasında bir fark kalmakta mıdır?hangisi niçin tercih edilmelidir?
    3-Kurulumu elinden elektrik işleri gelen biri olarak kendimiz yapabilir miyiz?
    İyi çalışmalar...

Kasa üstü para tanıma için tavsiyemiz :
    RENCIA BX-302 1/3" SONY IR CUT CHIP CCD 480 TVL ÇÖZÜNÜRLÜK BOX KAMERA

http://www.pentaguvenlik.com/main/renica_bx302____box_kamera____1122-pmu151.html

ve yanında 6-60 MM AUTO IRIS ZOOM LENS :

http://www.pentaguvenlik.com/main/660_mm_auto_iris_zoom_lens___1060-pmu42.html

olacaktır.

Evet internetten izleme ilgili yazılım dvr kayıt cihazındadır. İp kameraya göre hem çözünürlük daha iyidir, hemde çok kameralı sistemlerde daha fonksiyoneldir.
    Eğer kabloları hazır kablolardan seçerseniz kendiniz rahatlıkla kurulumu yapabilirsiniz.
    Kablo kendiniz kesip bağlamanız biraz zor ve ters bir bağlantıda kamerayı yakabilirsiniz. Bilmiyorsanız açıkçası tavsiye etmiyoruz.
    iyi çalışmalar
  • ihtiyacımız olan ürünler için bir teklif verir misiniz?
    8 kanal kayıt cihazı
    4 adet gece görüşlü kamera
    1 adet renica bx302 box kamera
    1 adet 6-60 mm auto iris zoom lens
    kameralardan en az birinde ses alma özelliği olmalı
    hazır kablolar-ayaklar-tv kablosu scart adaptör vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth -- 9 Mart 2012; 12:17:21 >
  • elimde 100 fps 4 lü dvr kart var. xp desteklediği için sıkıntı yaşıyorum. acaba bu kartı alıp farkını versem bana win 7 destekli kart satarmısınız? 2 adet 420 tvl kameram var 2 adet 480 tvl daha takabileceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentaguvenlik

quote:

Orijinalden alıntı: quetm

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quetm

aynı sıstemı 2 kameraya dusurursek nasıl bır fıyat verebılırsınız acaba..

Merhaba
    Kabloda 100 metre kalsın mı yoksa daha azaltalım mı?

2 kamera ıcın 50 metre bana yeterlı hocam... fıyatı beklıyorum tesekkurler..

Teklifimizi PM olarak gönderdik.

selam bende iki kamera 50 mt kablo fiyatı alabilirmiyim birde ,gece görüşü olara goruntu kalitesi nasıldır
    teşekkürler
  • 1 tb hdd taksam max 2 kamera açık olsa, max kayıt yapabileceğim süre nedir?
  • quote:

ihtiyacımız olan ürünler için bir teklif verir misiniz?
    8 kanal kayıt cihazı

Hazır kabloları kaçar metre düşünüyorsunuz , bir de hangi metrajdaki kameranın sesli olması istiyorsunuz acaba ?
    Ona göre kablolardan birini 4+1 ses aktarım özellikli kablo vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metro03

elimde 100 fps 4 lü dvr kart var. xp desteklediği için sıkıntı yaşıyorum. acaba bu kartı alıp farkını versem bana win 7 destekli kart satarmısınız? 2 adet 420 tvl kameram var 2 adet 480 tvl daha takabileceğim.

Malesef takas yapmıyoruz. Sadece sıfır ürün satışımız vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deccal?

1 tb hdd taksam max 2 kamera açık olsa, max kayıt yapabileceğim süre nedir?

Sürekli kayıtta 2 kamerayı 1 tb hdd'e 20-30 gün kayıt yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

ihtiyacımız olan ürünler için bir teklif verir misiniz?
    8 kanal kayıt cihazı

Hazır kabloları kaçar metre düşünüyorsunuz , bir de hangi metrajdaki kameranın sesli olması istiyorsunuz acaba ?
    Ona göre kablolardan birini 4+1 ses aktarım özellikli kablo vereceğim.

3 adet 10 mt kablo
    2 adet 20 mt kablo
    ses özellikli olan 10 mt olması yeterli.
    dükkanın önünde 6 mt cephe var.dışarıda 2 adet kamera kullanıcağıma 1 adet dome kamera kullansam yeterli olur mu acaba?
    iyi çalışmalar...
  • @pentaguvenlik

PM attım.
  • 4 kamera kurmak istiyoruz 4 ünüde 15 gün kayıt yapmak istiyoruz bilgisayardan (500 gb) harddiskimiz var yeterli olurmu kameraların mesafeleri 10m-15m-15 m ve 20 m olacak hazır kablo gönderebilecekmisiniz ve fiyatları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a50 -- 11 Mart 2012; 19:00:43 >
  • şu ürün nasıl birde gittigidiyorun world e özel %10 puan getirisi var değermi arkadaşlar.
    http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/36-ledli-gece-goruslu-kamera-seti-54234557
  • quote:

quote:

1-Kamera kasanın üstüne monte edildiği taktirde parayı tanıyabilecek netlikte görüntü verir mi?Eğer yetersiz ise kameranın birini bu özellikte bir kamera ile değiştirmek isteriz,hangi kamera ve fiyat ne olur?
    2-İnternetten izleme özelliğini bize sağlayan kayıt cihazı mıdır?Bu sistem ile ip kameralar arasında bir fark kalmakta mıdır?hangisi niçin tercih edilmelidir?
    3-Kurulumu elinden elektrik işleri gelen biri olarak kendimiz yapabilir miyiz?
    İyi çalışmalar...

Kasa üstü para tanıma için tavsiyemiz :
    RENCIA BX-302 1/3" SONY IR CUT CHIP CCD 480 TVL ÇÖZÜNÜRLÜK BOX KAMERA

http://www.pentaguvenlik.com/main/renica_bx302____box_kamera____1122-pmu151.html

ve yanında 6-60 MM AUTO IRIS ZOOM LENS :

http://www.pentaguvenlik.com/main/660_mm_auto_iris_zoom_lens___1060-pmu42.html

olacaktır.

Evet internetten izleme ilgili yazılım dvr kayıt cihazındadır. İp kameraya göre hem çözünürlük daha iyidir, hemde çok kameralı sistemlerde daha fonksiyoneldir.
    Eğer kabloları hazır kablolardan seçerseniz kendiniz rahatlıkla kurulumu yapabilirsiniz.
    Kablo kendiniz kesip bağlamanız biraz zor ve ters bir bağlantıda kamerayı yakabilirsiniz. Bilmiyorsanız açıkçası tavsiye etmiyoruz.
    iyi çalışmalar

ip kameraya göre dahamı iyi dvr? benmi öyle anladım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

şu ürün nasıl birde gittigidiyorun world e özel %10 puan getirisi var değermi arkadaşlar.
    http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/36-ledli-gece-goruslu-kamera-seti-54234557

Bu daha iyi:

http://www.ebay.com/itm/Zmodo-PKD-DK4216-4CH-4-Outdoor-Camera-CCTV-Security-DVR-/270897236615?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f12bbca87
  • quote:

şu ürün nasıl birde gittigidiyorun world e özel %10 puan getirisi var değermi arkadaşlar.

Yalnız dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama buradaki kameralar cmos dur. Yani görüntü kalitesi oldukça düşüktür.
    Bizim sette bulunan kameralarımızın tamamı 420 tvl 1/3 sony ccd 36 led gece görüşlüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Bu daha iyi:

http://www.ebay.com/itm/Zmodo-PKD-DK4216-4CH-4-Outdoor-Camera-CCTV-Security-DVR-/270897236615?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f12bbca87

Daha ucunu arıyorsanız , 1/4 sharp cmos ledsizlere bakarsanız işe yaramaz ama ucuzdur.
    Bu linkteki kameralar 11 ledli cmos ve 1/4 belirsiz sensörlü..
    Yani o fiyat çok bile o kameralar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentaguvenlik -- 13 Mart 2012; 10:34:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.