Şimdi Ara

4 Haziran 2022 TOGG'un Osmangazi köprüsünde görülmesi [200 km/h+ hız] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem yerli ve milli, bir alman kaç asgari ücret ile muadil araç alabiliyorsa bizde o kadar asgari ücret ile bu aracı alalım o zaman alkışlayacağım söz

• fractal design kullanıcısına yanıt

Sadece öyle kalsa iyi. Düzgün bir denetim yapılırsa, yolsuzluk ve hortum çıkacak ortaya.

•       

Malum kesim buradan da kaçmış  Malum kesime hitaben, togg üretilir ama biz alamayız sorun burda. Bunu anlamanız dileğiyle 

• Önceden paylaşmıştım gene paylaşayım

mesela

rivian.com
    Rivian
    https://rivian.com

Günümüzde elektrikli araç üretmek belkide en kolay işlerden biri.

motor hazır var

pil hazır var

Burada en maliyetli şey hazır olmayan belkide otonom yazılım. Onuda yapmazsan oda hazırda var.

bir tane platform olması yeter oda bulunuyor uzakdoğudan çok kolayca

• bence togg'un fiyatı oldukça uygun olacak. asgari ücretle çalışan vatandaşım rahatça togg alabilecek.

böylece dış güçlere büyük bir darbe vurulacak. 500 bin e egea alanlar düşünsün.

• yıllardır bu ulkede ford toyota honda mercedes benz mitsubishi ısuzu karsan tofaş fiat vs bisuru arac uretılıyor zaten togg dediğinde endustrı 5.0 çin malı arac lego gibi yanı. Onu bırakta asgarı ucrete bak , işsizliğe bak Toggu kim alacak bi dusun bakalım trol kardeş

• togg u tersten okuyunca alacakları olan şey belli :D şakamısınız arkadasım asgarı ucretle evın kira bile odenmıyor artık

• 2023 de süper güç olacağız. dolayısıyla togg un fiyatı 30 bin tl civarlarında olacaktır. ümmetimiz onu da taksitle alacak. elektrik ucuzlayacak. dünyanın en ucuz elektriği ile milletimiz togg'unu şarj edecek. dış güçler ve yandaşları çatlayacak.

ytd.

• tmm o zmn şimdi ikna oldum  

• Zaten üretilmeyecek bi araç ÜRETİLMEYECEK ÖYLE SERVİS SATIŞ AĞI FELAN KURUP SATILMAYACAK

daha fabrikası bitmemiş arabaya önceki getirdiklerinden kamuflaj giydirip sokaga cıkarıp test yapıyolarmıs gibi göstermişler, bu sefer kamuflaj işini öğrenmiş acemiler cadillac tvs de oldugu gibi hata yapmıyolar artık

işleri güçleri yalan ve show, yüksek hız testini pistte değil fabrika şartlarında değil köprüde yapıyorlar öylemi ne tesadüf acababa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çokta bu yol tutuşu muhabbetine güldüm. Düz yolda gidiyor herkes yol tutusu iyi demiş :D Yok tutmayacaktı aslında uzaya gidecek bu yerli uzay mekiği siz karanlıkta karıştırmışsınız ...

• Samanı bile ithal edenlerin araba üreteceğini sanıyor ahahahah buna kargalar bile güler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deníz kullanıcısına yanıt

o değil de, ben bu iki üyeyi çözemedim...

bazı konularda iktidar güzellemesi, ama bazı konularda iktidar karşıtlığı yapıyorlar...

ilginç bir tez konusu bence üniversiteler için...  

• Jack! kullanıcısına yanıt

asrın kapağı olmuş... elinize sağlık...  

• ironinin doruklarındasınızdır diye umuyorum, yoksa şu klasik sorumu sormak zorunda kalacağım size: "aç mısınız, açıkta mısınız?"

hangi TOGG den bahsediyorsunuz, bir üstte forum üyesi arkadaş asgari ücretle ev kirasını ödeyemiyor insanlar diye yazmış...

• Bu TOGG un gelirleri devletin kasasına mı girecek, yoksa herhangi birilerinin mi? Fiyatı ithal araçlara kısayla ucuz olmayacak belli ki. Yerli olsun bizim olsun ÖTV siz olsun talep olur belki.

Şeker fabrikalarımız da şekerimiz de yerli ve milliydi ama görüyorsunuz şimdi ne durumda şekere zam zam zam.. İthal şekerin vergisi 0  Togg a zam zam zam yapılır bir bakmışsınız RangeRover vergisi 0  

• Taa ne zaman ilk tanıtılırken rte bile kullanmıştı. Yolda görülmesi cacık bir haber.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • srkn kullanıcısına yanıt

hocam

ilan maskın bile etekleri tutuştu togg yüzünden. adam kara kara düşünüyor teslayı nasıl satacağım diye. sürekli ülkeye gelip reis ile görüşmesi bu sebepten.

togg dünya dengelerini alt üst edecek. dış güçler 300 400 bin dolardan sıraya girecekler almak için. iç pazara ise tahminim 30 40 bin tl bandında satışı olacak.

ytd.

• Ocak 2023 olduğunda seri üretim olmazsa başka eleştirilerde buluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.