Şimdi Ara

4.GELENEKSEL WORLD CUP TURNUVASI ( ŞAMPİYON JOEDUMARS - SLOVAKYA ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
3.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

attıgım 2. gol andre santos un bursaspor a attıgı topuk golunun aynısıydı

Arkadaş bi kafa golu attı gyan la bizm kaleci seyrediyo , 2.golüde kalecinin içinden girdi .

Turnuvaya erken veda ettik , şanssızlıkla bu kadar .
  • slovakya 2-0 belarus
  • Slovakya 2-0 Belarus

Mac basinda gayet centilmen davraniyodun mesajlar falan,noldu da birden kalene yaklastigimde kaymaya basladin ? Iki tane skill move yaptim,top her hlebe geldiginde indirmeye yer aradin arkadas.O hareketine sinir olup sagda solda kaydim herkese.Ayip yani.Tebrikler yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur610

Slovakya 2-0 Belarus

Mac basinda gayet centilmen davraniyodun mesajlar falan,noldu da birden kalene yaklastigimde kaymaya basladin ? Iki tane skill move yaptim,top her hlebe geldiginde indirmeye yer aradin arkadas.O hareketine sinir olup sagda solda kaydim herkese.Ayip yani.Tebrikler yine de

allah allah nerede bozdum centilmenligimi arkadasim yenildim diye bahane uydurmana gerek yok..arkadan indirmedim gole giden adamini dusurmedim mac icersinde top kapmak icin kaymak yasak diye bir kural var mi...sen sestaka holoskoya gole giderken dusurmeye calismalarini anlat o zaman o konuda da bilgilensin arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

quote:

Orijinalden alıntı: ugur610

Slovakya 2-0 Belarus

allah allah nerede bozdum centilmenligimi arkadasim yenildim diye bahane uydurmana gerek yok..arkadan indirmedim gole giden adamini dusurmedim mac icersinde top kapmak icin kaymak yasak diye bir kural var mi...sen sestaka holoskoya gole giderken dusurmeye calismalarini anlat o zaman o konuda da bilgilensin arkadaslar

Bana yaptiklarindan sonra yaptim onlari kardesimYenildim diye bahane mi ? Forumdakiler bilir nasil ve ne icin oynadigimi,yensem de yenilsem de herkese tebrik mesaji atarim.Yenildigim icin bahane bulmak yapacagim en son sey.Ben burada sana sadece oyunun keyfini kacirdigini soyluyorum,haksiz yere kazandin mi dedim ? Mesajin sonunda tebrikte ettim seni,niye agresif karsiliyosun bu kadar ? Keyif almak icin oynarim,bu kadar kazanma hirsin varsa bir sey diyemem tabi.sampiyon olursun umarim

• @ugur610 bu kadar icerlediysen al galibiyet senin olsun arkadasim sana 3-0 hukmen yazalim sen de sacma sapan bir olayi daha fazla uzatip beni germe ok..?

@ghimgo ve @pardus28

maclar icin psn'deyim arkadaslar..
  • Icerlendim baya.ileriki maclarinda basarilar.
  • 3.Grup saat 10.30 dan sonra online'ım yapalım maçları Sırbistan ve Gana
  • Venezuella: 0 - Sırbistan: 2

Gana: 2 - Sırbistan: 0

Yalnız sormak istediğim birşey var. Online oynarken "custom tactic" yapamıyor muyuz? Bıktım default taktikle oynamaktan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 4 Temmuz 2010; 23:25:16 >
  • Venezuella 3-4 gana

Gana 2-0 sırbıstan

Gana 2-2 canada

tesekkurler

Gana otoritelerinde beklediği gibi gruptan lider çıkıyorrrr!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 4 Temmuz 2010; 23:57:22 >
  • şili ile karşılaşamadık bitürlü 10 dakka sonra psndeyim
  • Dostum ben hemen giremeyeceğim gireceğim zaman pm atarım sana.Gece 1 de falan online olurum heralde.
  • şili bende bekliyorum gece1 de gelirsen yapalım
  • galler 1 - 0 şili

gol:bellamy 48

çok güzel maçtı

bu arada gol krallığı tutuluyor mu bellamy 3 oldu
  • 5.turnuvaya katılmak isterim olursa
  • canada : 1 serbia : 1

90. dakikada yedim golu, yemesem turu ben geçiodum .

bu topikte benm işim biter ve ben çekip giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

galler 1 - 0 şili

çok güzel maçtı

drogba 4 gol
    elenirsem senden çıkar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

quote:

galler 1 - 0 şili

çok güzel maçtı

drogba 4 gol

2 si sanaydı

maçınızı yapmadınız mı noldu kim çıktı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

quote:

galler 1 - 0 şili

çok güzel maçtı

drogba 4 gol

2 si sanaydı

maçınızı yapmadınız mı noldu kim çıktı?

bağlantı sorununu aşamadık kurul ne karar verirse saygıyla karşılarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elhussoo -- 5 Temmuz 2010; 2:41:22 >

• Arkadaşlar bu akşam puan tablosunu güncelleyeceğim Maçları da tamamlayalım artık
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.