Şimdi Ara

4, GELENEKSEL POKEMON CRATER TURNUVASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spacedog neredesin yaw 1 vuruşun kaldı 300 sn dir seni bekliyom devam et de bitsin artık battle
  • hadi 200 sn dir seni bekliyom pain_killer

edit:400 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wild Child -- 22 Temmuz 2006; 15:01:43 >
  • 500 oldu hadi
  • walla ben seni bekliyom bütün pokelerini öldürdüm son 1 vuruş daha yapsam işin bitecek ama 500sn oldu daha bekliyoz bakalım

ya ben seni niye bekleteyim zaten ben yeniyom 700 ü geçti benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiNkiLLeR__ -- 22 Temmuz 2006; 15:06:18 >
  •  4, GELENEKSEL POKEMON CRATER TURNUVASI
    bu bi kaç dakka önce çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiNkiLLeR__ -- 22 Temmuz 2006; 15:08:20 >
  • belki yenemicen bendede 706 oldu
  • ya nasıl yenemicem shiny armaldom duruyo dark sableyemle senin dratinilic kapışıyodu ben ona 150 falan vurdum şimdi ondan daha az canı kaldı en ktü ihtimal aynı anda 2 si de ölür senin pokemon kalmaz ben daha hiç kullamadım armaldo yu yani kazanırım
  • ya nolcak bu iş ya 1250 saniye oldu
  • kura ceksin kurucu
  • ya benim için kazanmmakk ya da kaybeymek önemli değil ama bu battle i kazanacağım %100 çünkü yukarda anlattım
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaiNkiLLeR__

ya benim için kazanmmakk ya da kaybeymek önemli değil ama bu battle i kazanacağım %100 çünkü yukarda anlattım
    o zaman bu maçı bana bırakabilirmisin zaten sen yenersin biliyom ama zaten sen demişin önemli deil diye
  • DOLDU MU BENİDE ALABİLİRMİSİN
  • ben beklemem daha fazla tam 2250 sn oldu isterseniz eleyin ama ben çıkıyom turnuvayı düzenleyen de yok zaten ortalıkta son 1 vuruşu yapamadım ama ne hikmetse
  •  4, GELENEKSEL POKEMON CRATER TURNUVASI
  • 2. maçlar ne zamn ??
  • ACABA KİM KAZANIR ÖDÜL NEYDİ
  • Benim rakip gelmedi ya iki gündür bekliyorum
  • Ben geldim arkadaşlar,

kaplanck geldiysen bana maç teklifi yap,seni bekliyorum
  • painkiller mac kacta olsun exodia ben
  • Benim rakip yok ortada hasan,üst tura çıkmam gerekmiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.