Şimdi Ara

4 Büyüklerin 2018-19 Sezonu Maaş Yükümlülükleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 Büyüklerin 2018-19 Sezonu Maaş Yükümlülükleri bu tabloda net şekilde görülmektedir.
    2017 öncesinde 60 Milyon €'ları bulan maaş yükümlülükleri FFP sopasıyla 20 M€ dolaylarında düşüş sağlamış. Bu rakamlara primler veya bonuslar dahil değildir. Çünkü başarıya endeksli bonuslar olduğu için kimin kaç maç forma giyip kaç puan alacağı belli değil.

Ayrıca yapılan sözleşmelerin büyük bölümü gelecek sezon bitecek. (2019) Bu sebeple önümüzdeki sezon kulüplerimiz için iç transferde oldukça hareketleri günler yaşanacağa benziyor.

Burada dikkat çeken, özelikle Galatasaray ve Trabzonspor'daki yerli oyuncuların yeni sözleşmelerinin TL üzerinden yapılacak olması.

Transferler geldikçe liste güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GialloRosso_ultrAs -- 28 Temmuz 2018; 11:58:40 >

• fb bjk toplamlarını 1.5 ile çarpın gerçek rakamları elde edersiniz
  • Yararlı konu
  • inşallah Galatasarayın maaş yükü bu yıl sonunda çöplerin gitmesiyle azalacak baya.Tolga Eren Selçuk Tarık vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

fb bjk toplamlarını 1.5 ile çarpın gerçek rakamları elde edersiniz
    bu çocuğu dinleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

bu çocuğu dinleyin

Alıntıları Göster
    Dinleyeceksin tabi. O arkadaş, zamanında Fenerin borcu fazla derken senin gibi çocuklar alıntılayıp gülüyordu, sonuç ortada. 600 milyon euro borç duyunca sesiniz kesildi. 200 milyon tl'lik dernek borcuyla biz zenginiz demeye benzemiyor bu işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspordan Muhammet Beşir yoksulluk sınırının altında çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Dinleyeceksin tabi. O arkadaş, zamanında Fenerin borcu fazla derken senin gibi çocuklar alıntılayıp gülüyordu, sonuç ortada. 600 milyon euro borç duyunca sesiniz kesildi. 200 milyon tl'lik dernek borcuyla biz zenginiz demeye benzemiyor bu işler.

Alıntıları Göster
    Cidden futbol takımı Futbol A.Ş'nin üzerindeyken, dernek borcuyla övünmek nasıl bir bilgisizlik örneğiydi Ve bunu yıllarca yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Cidden futbol takımı Futbol A.Ş'nin üzerindeyken, dernek borcuyla övünmek nasıl bir bilgisizlik örneğiydi Ve bunu yıllarca yaptılar.

Alıntıları Göster
    Şu koskoca forumdan dernek borcuyla övünüp borcumuz 250 300 milyon TL diyen 3 insan göster bana.

Yalan ağzınıza yuva yapmış yuva.

GS'nin de borcu 3 milyar TL'nin üzerinde bu arada Riva satışına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 29 Temmuz 2018; 20:26:7 >

• Alper Dirar Kameni Topal Ozan bunların maaşlarını gördükçe kan beynime sıçrıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Şu koskoca forumdan dernek borcuyla övünüp borcumuz 250 300 milyon TL diyen 3 insan göster bana.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/fenerbahce-divan-kurulu-toplam-borc-285-milyon-tl--108442288

Al sana 3 tane değil 1 konu dolusu adam, seç beğen al.

• en yüksek kadro değeri ve en düşük maaş gideri bizde.

sorsan ama galatasaray batıyoooooooor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

bu çocuğu dinleyin

Alıntıları Göster
    Bu çocuğa biraz şevkat gösterin çünkü kendi bölümünde bile dikkate alınmayan, bu yüzden forumun her yerinde gezerek milletin mesajlarına, konularına tahrik edici mesajlar atarak dikkat çekmeye çalışan biri. Profili de açık, attığı mesajlara bakın, 1 tane düzgün bir yorum bulamazsınız

Ayrıca benim mesajlarıma da alıntı yapıp aklınca nickname üzerinden komiklikler, şakalar yapmaya çalışıyor. Kendi nickinin farkında değil sanırım. Kendi nickiyle bir espri yapsam 1 ay uzaklaştırma verirler bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

https://forum.donanimhaber.com/fenerbahce-divan-kurulu-toplam-borc-285-milyon-tl--108442288

Al sana 3 tane değil 1 konu dolusu adam, seç beğen al.

Alıntıları Göster
    Valla yalancı dediğim arkadaştan özür dilerim gerçekten inanan varmış ama konudaki mesajına bakınca sen de inanmış gibisin, yoksa alıntılayan adamı dalga geçmeden bırakmazdın

Bu konu açıldığı sırada reel borç muhtemelen 1.1 Milyar TL civarı, 1.1 Milyar TL borç olan yerde 300 milyona inanmak çok da absürt değil ama gerçekten saflık.

Aziz Yıldırım varken bile borcun 400 Milyon Euro'dan aşağı olmadığı biliniyordu, 600 küsür çıkması facia.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 29 Temmuz 2018; 20:53:44 >

• quote:

Alıntıları Göster

Boş konuşmayı bırakıp, kendi forumuma dönerim diyorsan 3-5 tane daha atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 29 Temmuz 2018; 21:3:10 >

• quote:

Valla yalancı dediğim arkadaştan özür dilerim gerçekten inanan varmış ama konudaki mesajına bakınca sen de inanmış gibisin, yoksa alıntılayan adamı dalga geçmeden bırakmazdın

Bu konu açıldığı sırada reel borç muhtemelen 1.1 Milyar TL civarı, 1.1 Milyar TL borç olan yerde 300 milyona inanmak çok da absürt değil ama gerçekten saflık.

Aziz Yıldırım varken bile borcun 400 Milyon Euro'dan aşağı olmadığı biliniyordu, 600 küsür çıkması facia.

Alıntıları Göster
    He canım biz de yiyoruz her şey TV'de açıklandıktan sonra senin gibi "yaa biz zaten inanmıyorduk kim inanıyordu ki" diyenlere. Hepiniz inanıyordunuz o zaman boş yapmayın şimdi. O zaman açıklanan o rakamlara inanmanızdan daha çok şuan ki yaptığınız "biz inanmıyorduk" tripleri daha komik. İnanmayan 1 tane bile Fenerli görmedim, duymadım. Hepiniz o zaman Yandex indirip, günde 100'lerce arama yaptınız Robben gelsin diye. Hepiniz Galatasaray 1-1.5 milyar TL borç açıklarken, UEFA FFP'den men yerken, Aziz'in açıkladığı 300 milyon TL borçlara inanıp, UEFA'dan alacağınız tazminatlara inanıp, Yandex'ten milyon €'lara kazanıp Robben'leri alacağınıza inanıp, "FFP ve Fenerbahçe mi, güldürmeyin" triplerine giriyordunuz, istersen onunla ilgili de konu linkini de ben atarım, hoş o mesajları atanların çoğu artık banlı olsa da, 2-3 sene önce bütün Fenerliler aynı triplerdeydi. O yüzden geçin bu biz inanmıyorduk ayaklarını, o zaman ki halinizden daha da komik oluyorsunuz.

Bu konuda geçen gün uplanmıştı, 2015'ten bir konu. Yandex'lerin, RVP'lerin olduğu sene
    https://forum.donanimhaber.com/ffp-neden-feneri-sorgulamiyor--109638839

Mesaj yazan Fenerlilerin çoğu banlı. O üyeler şuan farklı farklı nicklerle aramızdalar ve yeni nickleriyle şuan Aziz'e sövmekteler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özge Gürel -- 29 Temmuz 2018; 21:11:24 >

• Ağustos'a girmeden bu tabloyu hangi işsiz yapmış çok merak ediyorum. Bu tarz hesaplar transfer sezonu kapanınca yapılmalı.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Konu attık adama 50 kişi beni alıntılamış laf yetiştirmek için konuda, diyor ki sende inanmışsın dernek borcuna. Cevap bulamayınca çamur atma kısmına geçtik şimdi de.

• quote:

Alıntıları Göster
    şu mimleon efsane bir troll ya. her kelime sonrası virgül koyup yeni satıra geçiyor. bir de sanırım büyük olduğunu iddia ediyordu. böyle her kelime sonrası virgül koyarak ve yeni satıra geçerek, cool ve büyük göründüğünü sanıyor, acayip güldürüyor

o son mesajı yazan da eminim bişiler çekmeye başlamıştır kederinden, Salı gün ki Ali Koç yayınını izledikten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

He canım biz de yiyoruz her şey TV'de açıklandıktan sonra senin gibi "yaa biz zaten inanmıyorduk kim inanıyordu ki" diyenlere. Hepiniz inanıyordunuz o zaman boş yapmayın şimdi. O zaman açıklanan o rakamlara inanmanızdan daha çok şuan ki yaptığınız "biz inanmıyorduk" tripleri daha komik. İnanmayan 1 tane bile Fenerli görmedim, duymadım. Hepiniz o zaman Yandex indirip, günde 100'lerce arama yaptınız Robben gelsin diye. Hepiniz Galatasaray 1-1.5 milyar TL borç açıklarken, UEFA FFP'den men yerken, Aziz'in açıkladığı 300 milyon TL borçlara inanıp, UEFA'dan alacağınız tazminatlara inanıp, Yandex'ten milyon €'lara kazanıp Robben'leri alacağınıza inanıp, "FFP ve Fenerbahçe mi, güldürmeyin" triplerine giriyordunuz, istersen onunla ilgili de konu linkini de ben atarım, hoş o mesajları atanların çoğu artık banlı olsa da, 2-3 sene önce bütün Fenerliler aynı triplerdeydi. O yüzden geçin bu biz inanmıyorduk ayaklarını, o zaman ki halinizden daha da komik oluyorsunuz.

Bu konuda geçen gün uplanmıştı, 2015'ten bir konu. Yandex'lerin, RVP'lerin olduğu sene
    https://forum.donanimhaber.com/ffp-neden-feneri-sorgulamiyor--109638839

Mesaj yazan Fenerlilerin çoğu banlı. O üyeler şuan farklı farklı nicklerle aramızdalar ve yeni nickleriyle şuan Aziz'e sövmekteler.

Alıntıları Göster
    Muhtemelen sen lisans eğitimini dizi izleyip batak oynayarak tamamlamakla meşgulken elimde FENER kağıdı tutuyordum ben(lisans dedim fakat liseyi bitirdiğinden emin değilim) ilgili konuyu görmüş olsam gerekli şeyleri yazardım. İlk sayfadan mali tablolar atılmış, o tarz gayet açıklayıcı bir şey görüp de dernek borcunu total borç sanmaya devam etmek senin gibilerin yapacağın iş benim değil Konuda iddialaşan insanlar da beni bağlamaz.

Yine tonla alakasız şey yazmışsın, odak problemi olsa gerek konudan konuya sekiyorsun sürekli. Sal beni artık sal git dizi izle, hayal dünyanla beni yorma

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.