Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
46
Favori
45.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ramazanda iftarda en fazla 2 çeşit yemek çorba + yemek sahurdada haşlanmış yumurta 3-4 tane .salata birde lifli gıdalar ile normal bir insanın kahvaltısı gibi yesen iyi olur o zaman tahminimce Ramazan'ı iyi geçirmiş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • möhendist kullanıcısına yanıt
    Bunu uygulayabilirim ama kilo verebilirmiyim bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E9C89041 -- 10 Mayıs 2017; 12:2:49 >
  • Toplam 6 aylık bir süreç geçirdim su ana kadar. Özet olarak 4 ayımı obezlikten kurtulmak için ölüm diyeti yaptım denebilir. İlk 3 ay sadece iki adet 5 kilo dambilim vardı. Yeterli zorlukta kastıramadım vücudu o yüzden. Son 3 aydır ağırlık sehpam, halter setim var. Son 3 ay çok verimli gecti. 4 ayda 41 kilo vererek 66 kiloya kadar düştüm. %15 yağ oranına sahiptim. 2 aydır dirty bulk yapıyordum. Yani herhangi bir sınır olmadan yedim içtim. Aklınıza gelebilecek herşeyi istediğim saatte. 2 ayda tam 14 kilo aldım. Şuan net 80 kiloyum. Yag oranim %23. Yaglandim ama cok guzelde olcu aldim + guzel guclendim. 35 kiloyu kaldiramadigimi net hatirliyorum aylar once. Bugun 75 kiloyu kaldirabiliyorum. Bu kimileri için hafif bir agirlik belki ama benim için büyük bir başarı. ben sonuctan cok memnunum. bu iyi oldu hep istediğim 40 cm kola sahip oldum sonunda. Simdi amacım yüksek protein diyetiyle sağlam bir yağ yakma dönemine girip oranımi %10 a çekmek. Zor ve sabır isteyen bir süreç olucak. Hiit kardiyo 2 aydır yapmıyorum bu arada onada geri basliycam amaç yağ yakmak olduğu için.

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

• Abi tam 10 gün sonra tekrar tartildim tam 4.7 kg vermişim çok mutluyum herşey için teşekkürler minnettarım 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: aaddss011

Abi tam 10 gün sonra tekrar tartildim tam 4.7 kg vermişim çok mutluyum herşey için teşekkürler minnettarım 😂

Boy kilo kaç? Daha çok kilo vereceksin bu daha baslangic

• Boy 173 mus ben 170 sanıyordum kilo 95.7 ile başladım şuan tam 91 kiloyum bu benim için acayip motivasyon kaynağı oldu 😂

• quote:

Boy 173 mus ben 170 sanıyordum kilo 95.7 ile başladım şuan tam 91 kiloyum bu benim için acayip motivasyon kaynağı oldu 😂

Çok güzel benim kadar fazlan yokmuş 111 kiloyu görmüştüm ben geçen sene. bi 20 kilo daha versen on numara olur. Bende bugün 2 aydan sonra ilk kez hiit kardiyo yaptim ağırlık antremani sonunda. Resmen pestilim çıktı. Kaloriyide baya düşürdüm 1500,1600 arası. Kilo başına 1.5x protein alıyorum. Hayvansal bitkisel karışık. 2 ayda iyi yağ atarım diye düşünüyorum bakalım. Sendende 10 kilo vermeni bekliyorum 2 ayda

• Emeklerin boşa çıkmayacaktır ve vereceğim diye düşünüyorum abi zaten her perşembe kilomu yazarım bu haftada bir 3 kilo bile versem 88 kilo yapar yani 2 haftada 95-96 kilodan 88 e bence çok iyi olur ama sonrası yavaş yavaş veririm diye düşünüyorum ama değer tabiki bende 2.5 ay sonra bursum yatınca ağırlık alıp senin gibi birşey olmak istiyorum abi sonucuda eğer konu kapanmaz ise yaklaşık 3 ay sonra SS le desteklerim

• quote:

Emeklerin boşa çıkmayacaktır ve vereceğim diye düşünüyorum abi zaten her perşembe kilomu yazarım bu haftada bir 3 kilo bile versem 88 kilo yapar yani 2 haftada 95-96 kilodan 88 e bence çok iyi olur ama sonrası yavaş yavaş veririm diye düşünüyorum ama değer tabiki bende 2.5 ay sonra bursum yatınca ağırlık alıp senin gibi birşey olmak istiyorum abi sonucuda eğer konu kapanmaz ise yaklaşık 3 ay sonra SS le desteklerim

3 kilo büyük bir hedef. Ben sadece ilk hafta 4 kilo vermiştim ondan sonra 2.5 u geçemedim diye hatırlıyorum. Fazlan azaldıkça kilo verme hızında dusucektir. Mesela 3 vermeyi beklerken 2 yada 1.5 hatta 1 verirsen bile moralin bozulmasın sakin. Haftada 1 kilo bile çok güzel bir rakam aslında. Suanki formum kotu yagliyim. Yağ oranımi %10 a çekeyim inşallah size daha çok motive edicem. Bence ağırlık kesinlikle almalısın. Ağırlık çalışmadan zayıflasanda vücudun fit olmayacaktır. 20 kiloluk dambıl seti alsan bile yeter ayarlanabilir 20 kilo vinyl setler 50 lira falan sanırım ucuz. hiç yoktan çok iyidir hacimlenmesen bile güzel şekillenir fit olursun. + Ağırlık çalışması sayesinde daha çok yağ yakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 11 Mayıs 2017; 17:13:52 >

• Vücut fotosu bırakayım şuraya kıvrilsin. Oldukça yağliyim. Fotoda %24 yag oranına sahibim. İki gündür diyetteyim oldukça iyi gidiyor. 2,3 ay sonra %10 yağ oranıyla bir foto daha ekleyecegim. Bakalım nasıl bir sonuç Alicaz bende merak ediyorum.

• Yarın ikinci hafta doluyor kilomu paylaşacağım aynı diyet ve spor ile umarım en az 2 kilo daha veririm

• Hocam beni gazlayacak birine ihtiyacım vardı, valla çok yardımcı oldun.

Şuan aklımda tek soru var yiyebileceğim şeyler neler; son 4 gündür düzenli koşumu yapıyorum ama beslenmem aşırı düzensiz, sabahları yarım yağlı sütle müsli akşamları çiğ köfteden başka bişey yemedim.

İlk mesajta Yumurta, tavuk, bulgur, yulaf vs demişsin. Kahvaltıyı yulafla mı yapayım? Bu konuda yol gösterirsen çok güzel olur
  • Bugün yine tartildim ikinci haftam doldu 2.6 kilo vermişim bu hafta 2 haftada toplam 7.3 kg yapıyor.

Başlangıç 96 güncel kilo 88.4 nasıl iyi ilerliyormuyum

Bu iş beklediğimden kolaymış

• quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Hocam beni gazlayacak birine ihtiyacım vardı, valla çok yardımcı oldun.

Şuan aklımda tek soru var yiyebileceğim şeyler neler; son 4 gündür düzenli koşumu yapıyorum ama beslenmem aşırı düzensiz, sabahları yarım yağlı sütle müsli akşamları çiğ köfteden başka bişey yemedim.

İlk mesajta Yumurta, tavuk, bulgur, yulaf vs demişsin. Kahvaltıyı yulafla mı yapayım? Bu konuda yol gösterirsen çok güzel olur

Ben kahvaltıda yulaf yiyorum hep. Öğlen akşamda bulgur pilavı tavuk göğüs eti. yumurta midem almıyor pek haşlanmış olarak ondan yemiyorum yoksa en kaliteli protein yumurtada. Yani tüketmen gerekenler kaliteli protein olarak yumurta, tavuk, balık, kırmızı et. Kaliteli karbonhidratlar yulaf,bulgur, siyah pirinç, kepekli makarna, yeşil mercimek, nohut, fasulye. Kaliteli yağlar, zeytinyağı, Hindistan cevizi yagi, çiğ badem, ceviz, yer fıstığı. Bu saydığım besinlerin hepsi kaliteli gıdalar. Bunlarla beslenmelisin dostum.

• Son birkaç gündür sabah kalkınca spordan sonra ve spor esnasında aşırı derecede bir kas ağrısı oluşuyor ayaklarda yirtilacak gibi ne yapmalıyım koşuya biraz ara verip yurumelimiyim ve metabolizmayı hızlandırmak için önerilerin nedir abi

• quote:

Son birkaç gündür sabah kalkınca spordan sonra ve spor esnasında aşırı derecede bir kas ağrısı oluşuyor ayaklarda yirtilacak gibi ne yapmalıyım koşuya biraz ara verip yurumelimiyim ve metabolizmayı hızlandırmak için önerilerin nedir abi

Ağrı ile acıyı ayırt etmek lazım.. agriyorsa sıkıntı yok ama acıyorsa dikkat etmen gerekir. İlla kosman gerekmez yürümekte güzel yağ yaktırır. Metabolizmani canlı tutmak içinde bol bol su iç zaten yaz geldi 3 litre su içmek kolay oluyor bu mevsimde. Bide 1 yada 2 bardak Yeşilçay icebilirsin limon sıkıp.

• Acil olarak kilo vermem lazım ama tam diyet moduna giremedim 1 haftadır neredeyse. Tam gün harika geçti programa uyabildim diyorum sonra bir bakıyorum aksam kendimi 2 paket bisküvi bı kavanoz kuruyemişle beraber dizi izlerken buluyorum Beslenme nereden baksan 2 aydır berbat. Aslında beslenmem hep Berbatti. 40 kilo verirken aşırı yetersiz beslendim. Ondan sonraki 2 ay aşırı fazla beslendim. Beslenmeyi adam akıllı düzene koymam lazım artık olmuyor böyle. Sporun hakkını her zaman vererek yaptim ama. Bakalım neler olacak. Araya ramazan da giriyor.

• Buda benden

• Sizde iyisiniz reis kaç kilo ile başladınız şuan iyi duruyor

• Kilo sorunum pek yoktu aslında unuttum ama sanırım 79 kiloydum 75 e indirdim 2 kiloyu bantta koşarak gerisini ağırlık kaldırarak verdim

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.