Şimdi Ara

4 AY ÜCRETSİZ APPLE MUSIC (14 ŞUBAT SON!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
15
Favori
19.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 ay deneme + 1 ay da kampanya kapsamında ekliyor.. 4 ay diye göstermiyor, üye olduktan sonra 3+1 diye gösterip, son geçerlilik tarihini belirtiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    3 ay deneme + 1 ay da kampanya kapsamında ekliyor.. 4 ay diye göstermiyor, üye olduktan sonra 3+1 diye gösterip, son geçerlilik tarihini belirtiyor.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Anladim da o 1 ayi androide kurduk ama nasil alacagiz kodu al dedigim de sayfa donmus gibi ayni sekilde bekliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ben aboneliği iptal et diyorum 4 ay kullanıyorum sonrasında otomatik çekme gibi şansı yok sizde böyle yapabilirsiniz aktif edip sonra iptal edince 4 ay kullanırsınız

Bu konuda görerek ilk kez üyelik oluşturdum. (Android kullanıcısıyım)

Kameraya kare kodu okuttuğumda 4 ay gözüküyordu, Apple üyeliğiyle ilgili siteye yönlenince 3 aylık deneme üyeliğini başlatacağını söylüyordu. 3 ay görünce iptal edip baştan kare kodu okuttum yine aynı şeyi söyledi, ilk başta 4 ay dedi sonra üyelik sayfasında 3 ay gözüktü, neyse ilerledim baktım orada tarihler yazıyordu, üyelik başlangıç bitiş.. 3 ay sonra deneme süresi bitiyor gösterip o gün +1 ay olarak tekrar üyeliği devam ettiyor olarak gösterdi.

Üyeliği Yönet sayfasında benim üyeliğimle ilgili şöyle yazıyor:
    Bireysel Apple Music Aboneliği (3 Aylık)
    Bitiş: 27/10/2021

Aylık ödemenin tahsil edilip ücretli aboneliğin başlayacağı tarih olarak da 27/10/2021
    3 aylık gösteriyor ancak tarih 4 ay sonrasını gösteriyor. 27 ekim tarihi bugünden 4 ay sonrası

Ben kod falan girmedim, hiçbir şekilde..
    Karekodu okutup ilgili sayfaya yönlendirildim. (Aslında Apple Music'i sevmedim de pek, Spotify uygulama olarak daha alışık olduğum bir tarzda)

Hocam sorun kodu almak iste kare kodu nasil okuttun bir de yeni apple kimlik mi aldin
    Ben eski babamin kimliğini acamadim

• WasdEx kullanıcısına yanıt
    3 ayı aktif edip sonra iptal edip kodu mu okutacağız
    Apple eski kimlik olmaz mi babamin kimlige nasil ulasirim maili sifreyi hatirliyorum ama 1 senedir cihaz kapandi açılmıyor kullanmayinca iptal mi olmuştur

Apple Music uygulamasını telefona indirip yeni üyelik oluşturdum (apple kimliği) Daha önce Apple kullanmamıştım ve Apple kimliğim yoktu.

Telefonum Xiaomi mi5, kendi kamera uygulaması karekodu okuyor. Karekod konudaki ilk mesajdaki karekod.. Aslında karekod sabit bir adrese yönlendiriyor.

Karekod okutarak üye olan 4 ay, karekod okutmadan üye olan 3 ay üyelik alıyor.. Bu konunun avantajı sadece +1 ay.. Hiç uğraşmayıp normal üye olup 3 ay kullanmakta mümkün..

• quote:

Orijinalden alıntı: WasdEx

+ 30 EYLÜLE KADAR UZATILDI :)

Eylülün son haftası yeni hesapla bir daha alırım. Tekrar favorilere ekledim konuyu teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana 4 ay vermedi 3 ay verdi kasımda bitmesi gerekiyor ekim gösteriyor

4 AY ÜCRETSİZ APPLE MUSIC (14 ŞUBAT SON!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 4 Temmuz 2021; 13:27:22 >
  • 3 ayda verse yine de güzel bence

• Arkadaşlar konuya puan verebilirseniz sevinirim :)

• 30 eylül son arkadaslar :)

• bu ekranda kalıyor yapamıyorum sebebi nedir ?

15 dk bekledim

4 AY ÜCRETSİZ APPLE MUSIC (14 ŞUBAT SON!)

• Arkadaşlar konuya oy verelim

• Güncel

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Yeni hesabı nasıl yapıyorsunuz hocam? Ben beceremedim. Nereye giriyoruz yeni hesabı?

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt

Bende 10 tane mail var Onlardan biriyle açtım yeni Gmail aç O bilgileri ile gir

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden giriş yapacağım. Ayarlar kısmındaki müzik kısmına giriş yaptım ama uygulamaya girdiğimde
    yine eski hesap üzerinden devam ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hbasdereli70 kullanıcısına yanıt

Önce çıkış yapmanız lazım çıkaramıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum veya bu işlemi bilgisayardaki tarayıcıdan tamamlayın Ondan sonra hesaba giriş yaparsınız

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.