Şimdi Ara

4 Ay Araba Kiralama Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ekim-Ocak aylari arasinda, yani 4 ay icin araba kiralamak istiyorum. Izmir veya Ankara'dan alabilirim araci.

Vw Golf gibi yani C sinifi bir araba kiralamak istiyorum. 21 yasindayim ve ehliyetim 2 senelik. Araci babam kendi adina kiralayacak. Daha once benzer durumda arac kiralayanlariniz varsa tavsiyeleriniz nelerdir?

Tesekkurler herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dikkat edilecekler

Kesinlikle senet imzalamayın.Mahale arasındaki çakal rent a car lardan uzak durun

AVİS BUDGET tavsiye edebilirim haklarında pek şikayete denk gelmedim

Çalışacağınız şirket hakkındaki şikayetlerihttp://www.sikayetvar.com/firma/ dan incelemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 22 Ağustos 2014; 19:39:18 >
  • şirkete fatura etmeyecekseniz 10bin liraya mal olacak size. araç alıp satsanız daha makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

şirkete fatura etmeyecekseniz 10bin liraya mal olacak size. araç alıp satsanız daha makul.

Sirkete fatura edilecek muhtemelen, Subat ayinda temelli Avrupa'ya gidecegimden kasko, sigorta gibi seylerle ugrasmak istemiyorum. O yuzden makul fiyat araliginda arac kiralamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-genc -- 22 Ağustos 2014; 20:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.