Şimdi Ara

4.Basamak: Gramer Konuları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
79
Favori
70.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim buldum kitabı hocam
  • Bir kitabı aradıktan sonra karşınıza çıkan ilk sonuçta kargo ücreti en düşük oluyor.
    Alt seçeneklere baktıkça kargo ücreti artıyor.Sanırım siz ilk seçenek yerine diğer seçeneklere baktınız.
  • merhaba, bilmiyorum çok önemli mi ama telaffuzlar için önerdiğiniz bu cambridge'de veya diğer çoğu sözlük sitelerinde amerikan ve ingiliz telaffuz tercihi var. hangi telaffuzla çalışmamızı hangisini dinlememizi önerirsiniz?
  • sevtug kullanıcısına yanıt
    British olsun.
    Bunun gereksiz olduğunu 5 adımda örneklerle anlattım.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Evet, aksanlara takılmayın diye yazdığınızı hatırlıyorum fakat bazı kelimelerin telaffuzunda arada çok fark oluyor o yüzden sormuştum.
    Teşekkürler.
  • günde kaç saat bu adıma çalışmalıyız ve yaklaşık kaç ay sürüyor bu adımı tamamlamak
  • Günde 1 konu bitirsen, 3 ay 10 günde biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Seviyeniz nasıldı hocam, look aheadi bitirdikten sonra ilerlediğinizi fark ettiniz mi ?
  • Anlattığım yöntemle günde 1 konu bitmez hocam.
    Zaten 8 sözbölüğü var.8 gün eder bu.Hadi üstüne clauses gibi konuları da ekleyin 4-5 gün 15 günde tüm gramer bitmez bu şekilde.Bitse de öğrenmiş olmazsınız.
    İlk olarak cevap yazdığınız için teşekkür ederim, hocam size sevgilerimi sunmak isterim.
    dersimizingilizce sitesinde de belirtmişler; her gün 1 konu çalışılsa 3 ay 10 günde biter diye, ben de oradan esinlenerek arkadaşa cevap yazdım.
  • hocam peki hangi seviyedeki grammer konularından başlamamız gerek. Dersimiz İngilizceden günde 1 monu bitiremez miyiz? yani bugün to be yarın Parts of Speech diğer gün diğer konu şeklinde bence yapılabilir. tam olarak çözemedim hocam nasıl yapacağımı lookahead derslerini bitirdim ama arada 2 hafta vize arası vermek zorunda kaldım bu derslerede cevaınızdan sonra başlayacağım inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enver Pasha -- 22 Nisan 2017; 18:37:31 >
  • hocam şu lit2go sitesinden nasıl çalışacağız bulamadım mesela cümlenin ögelerine çalıştım ama konu hakkında test bulamadım readability kısmında şiirler çıkıyor hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyaali -- 23 Nisan 2017; 16:3:18 >
  • Ana sayfaya ek bilgi ekledim.Yeni konu ile eksik noktalar tamamlanmış oldu;
    https://forum.donanimhaber.com/sadece-isinize-yarayacak-gramer-ogrenin--125973665#125974565
    hocam yani isimler sıfatlar zamirler olarak mı çalışalım yoksa dersimiz ingilizcedeki gibi hergün bir konu başlığı olarak mı
  • Konu konu çalışırsanız da olur.
    Önerdiğim site sadece seviyelere göre ayırmış konu detayları.Fark eden bir şey yok.
  • Sayın rat.planet öncelikle emeğine teşekkür ederim.Benim bu CBC derslerini offline olarak çalışmam gerekiyor.Bir arkadas tüm CBC yi zip şeklinde paylaşmştı fakat şuan linkleri bulamıyorum.Eğer bu linkleri eklerseniz ya da o arkadas tekrar eklerse memnuniyet duyarım .
    saygılar...
  • Hocam ana sayfada lit2go kısmı yok. Onu eklemeyi unuttunuz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaptan-6666 K kullanıcısına yanıt
    5.adımda cbc dersleri mevcut.
  • Njord113 kullanıcısına yanıt
    Unutmadım sistemi biraz sadeleştirmeye çalıştım.
    Birçok arkadaş bu çalışmalar çok ağır diye şikayet ediyor.Biraz daha sadeleşti.
    Siz isterseniz yine lit2go'dan alıştırma yapabilirsiniz.
    Genel olarak önerince zor oluyor diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Anlattığım yöntemle günde 1 konu bitmez hocam.
    Zaten 8 sözbölüğü var.8 gün eder bu.Hadi üstüne clauses gibi konuları da ekleyin 4-5 gün 15 günde tüm gramer bitmez bu şekilde.Bitse de öğrenmiş olmazsınız.

Anlamadım hocam, yani 3 ayda bitmez mi gramer?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.