Şimdi Ara

4 Adet Pierre Cardin Tişört 65 tl +65 tl kargo yurtdışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sportsdirect.com/weekly-offer

Arkadaşlar sitede 4 Adet Pierre Cardin Tişört 14 sterlinden satılıyor, adeti 8 sterlin, sepette 4 adete tamamlayınca 14 sterline düşüyor fiyat.

Ayrıca 14-16 sterlin arası kargo ücreti var, kargo ücreti acıtmasa değerlendirilebilirdi ama yapacak bir şey yok ne yazıkki.
    Sepeti 8 adete tamamlayınca yine indirim düşüyor ve toplam 28 sterlin oluyor ama bu sefer kargo ücretini de iki katına çıkarıyorlar.
    İngilizcesi olan varsa belki müşteri hizmetleriyle konuşup kargoya bir ayar çektirebilir.

Sözün özü fırsat olarak gördüğüm için paylaştım, parası olup almak isteyen alır, pahalı bulan ise burdan bakar.
    Amaaaan altı üstü tişört işte...

• sportsdirect de herkes kargonun bedava olmasını bekler. yılda bir iki kere yaparlar onda da herkese alacağını alır. yoksa zaten her zaman uygun fiyatlı ürünler var sprotsdirectte
  • Türkiyede bu fiyattan daha uygun alınabiliyor.

Beden uymaz ise rengini beğenmezsen iade edip paranı iade alabilirsin .Risk almaya değmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutiko K kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de ki Pierre Cardin U.S. Polo Assn ile birlikte Aydın groupmuydu neydi öyle bişeyin eline geçti. Yurtdışından gelen ürünle bunların ürettiklerinin kalitesi bir değil. Makineye atınca anlarsınız.

• Gören de Paul Shark fln satılıyor zannedecek.

LCW'den farkı olmayan bir marka benim için.
  • Sıcak fırsatlarda tişört kargosuna 65TL verecek adam bulunur mu sence?
  • Haklısınız hocam. sıcak fırsat bölümü abonelerine bir hakaret bence bu başlık.
  • Pierre vardin dünyanın her yerinde marka hakkını ı satıp üretim yaptırır zaten geçen uzun kol %100pamuk 4 tane kapağını 92 TL ye aldım ederi zaten daha fazla değil ürünlerin

• Bu konuya önce dahil olmak istemedim ama direk sportsdirectten pierre cardin tişört ve yakalılarından çok ucuz olduğundan ingilteredeki mağazasından deneyerek almıştım. 20-30 tl lik şeylerden çok bir şey beklenmemeli ama emin olun bunlar zaten ancak o kadar ederler.

Bir kişide yurtdışındaki pierre cardin in daha kaliteli olduğunu söylemiş. Daha kötü mü bilmem ama kesinlikle daha iyi falan değil. Sözün özü Aynı ürünleri hatta belki daha iyilerini buradan zaten aynı fiyata alırsınız kendinizi boşa yormayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Gören de Paul Shark fln satılıyor zannedecek.

Paul Shark gereksiz derece pahalı abartılmış bir marka.O kadar para veren oluyor mu gerçekten merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Gören de Paul Shark fln satılıyor zannedecek.

Paul Shark gereksiz derece pahalı abartılmış bir marka.O kadar para veren oluyor mu gerçekten merak ediyorum

Neden olmasın?

Marka başka bir şey, biraz takıntı, biraz zevk ve hobi işi.
  • sportsdirect'ten pier kardin görlek aldım ama çok kaliteli değil. lcw gömleği gibi. 20 liraya denk geliyordu sanırım, anca o kadar eder. bi logosu var işte.
  • Sıcak fırsatçı 65 lira kargo ücreti hayatta vermez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.