Şimdi Ara

1 adet kapalı kutu asus strix 1080ti :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
8
Favori
3.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1 adet kapalı kutu  asus strix 1080ti :)1 adet kapalı kutu  asus strix 1080ti :)

çalıştığım firmanın deposunda açılmamış kapalı kutu olarak duran 4 adet asus strix 1080ti satılıktır.
    vakti zamanında toplu olarak alınmış, bazıları kullanılmıştır. bunlar kullanılmayan, kapalı kutulu kartlar :)
    01.21.2021 tarihine kadar garantisi vardır.
    (kullanılan ekran kartlarından yola çıkarak yazıyorum, aksi bir durum olursa belirtirim. )

ankara /cinnah ta elden test edip alabilirsiniz.

FİYAT: TANE 3450 TL
    komisyon eklenerek g.e.t açılır.
    kargo firmaya aittir.

3 adet satıldı 1 adet kaldı

NOT: ürünler bana ait DEĞİLDİR.! Lütfen yapacağınız yorumları buna göre yapınız.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcalper0658 -- 28 Ağustos 2019; 14:43:34 >

• Hocam Asus kısmından sonrası bir gizem kartlar hangi modeli strix mi yoksa referans tasarım falanmmı biraz bilgilendirirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thebluelagoon

Hocam Asus kısmından sonrası bir gizem kartlar hangi modeli strix mi yoksa referans tasarım falanmmı biraz bilgilendirirmisiniz ?
    hiç farketmemiştim, yazdım sanıyordum yazmamışım. :D

asus strix 1080ti
  • 2021 e kadar garantili olan kartlar ne zaman alinma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi bu sattığınız " 4 tane kapalı kutu " kartlar sıfır mı ?
    "Vakti zamanında toplu olarak alınmış, bazıları kullanılmıştır" yazıyor devamında açıkçası pek anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Hocam şimdi bu sattığınız " 4 tane kapalı kutu " kartlar sıfır mı ?
    "Vakti zamanında toplu olarak alınmış, bazıları kullanılmıştır" yazıyor devamında açıkçası pek anlayamadım.
    vakti zamanında toplu olarak alınmış ve kullanılmış, kullanılmayanlar da bunlar demek istedim hocam :)
    evet haklısınız biraz cümle düşüklüğü olmuş.
  • Garanti durumu nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaşlardan referans verebilecek var mı? Ben de 1080ti arıyorum gerçekten sıfır ve bu fiyata ise çok iyi.

• Bir adet ben aldim, sıkıntısız tertemiz. Satıcı arkadaş gayet ilgiliydi. Ürüne tekrardan adınıza fatura kesiliyor bu arada. Nasıl satılmamış bu zamana kadar hayret

• Pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah ulan almamis olsam direk alirdim. Guzel firsat bence iyi satışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir adet p.m'de benden
  • arkadaşlar attığınız mesajların uyarıları nedendir bilinmez şuan gelmiyor bana.
    ben her gelen mesaja cevap vermeye çalışıyorum, size olumlu olumsuz dönene kadar ara ara mesaj atın ki iletişim olsun.
  • Bir tanesi de benim tarafımdan satın alındı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoturk

Alan arkadaşlardan referans verebilecek var mı? Ben de 1080ti arıyorum gerçekten sıfır ve bu fiyata ise çok iyi.
    Hocam hem kapalı kutu ve hem de kapalı kutunun içinde bulunduğu bir diğer kapalı kutu ile birlikte geldi kart bugün bana:) Akşam eve gidince sisteme takacağım ama şu ana kadar hiç bir sorun gözükmüyor.
    Ayrıca satan firmanın yeniden fatura kesmesi de güzel bir olay. Ayrıca hem ürünleri satın aldıkları faturayı ve hem de size sattıkları ürünün faturasını beraber gönderiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerzzz -- 20 Ağustos 2019; 17:17:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

Hocam hem kapalı kutu ve hem de kapalı kutunun içinde bulunduğu bir diğer kapalı kutu ile birlikte geldi kart bugün bana:) Akşam eve gidince sisteme takacağım ama şu ana kadar hiç bir sorun gözükmüyor.
    Ayrıca satan firmanın yeniden fatura kesmesi de güzel bir olay. Ayrıca hem ürünleri satın aldıkları faturayı ve hem de size sattıkları ürünün faturasını beraber gönderiyorlar...

Alıntıları Göster
    Eyvallah bilgiler için, kalırsa sanırım ben de bu arkadaştan satın alacağım.

• Fiyat takip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.