Şimdi Ara

4 adet 3 lt Rinso sıvı deterjan 59.68 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aldım bende, haber veren arkadaşa tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açacaktım 2.si %50 diğer ürünlerden sıcak varsa paylaşalım

• omolarda %20 indirim var 4 kutu aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibine teşekkür ediyorum iyi günler

• Bende aldım 4 adet, İnşallah kokusu felan güzeldir arkadaşlar. Birde tek hesapla 4 taneden fazla alamıyoruz
  • pek çok teşekkür ettim
    126 yıkama persil jeli 73 liraya sipariş geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

pek çok teşekkür ettim
    126 yıkama persil jeli 73 liraya sipariş geçtim
    başkan senin için fırsat sayılmaz,daha ucuza maletmeliydin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil bir site anlamadım. Bir urunu 2 tane ekledin mi kargo koyuyor. 4 tane siparis vermek gerekiyor her üründen. 2 +2 sekkinde farkli urun eklediginde ucuz olan urunden 2 defa %50 düşüyor. 2+1 ekleyince ucuz olandan 1 defa %50 düşüyor. Pahali urunden 4 tane al yanina ucuz bir urun ekle hepsini ucuz urunun fiyati uzerinden düşüyor.bazi urunler 2 adette 49.35 de kaliyor ve kargo ekliyor.yanina birsey eklesem 5 lira kargodan kurtuluyorsun ama 10 lira fazla oduyorsun.birbirine yakin fiyatli urunlerden 2+2 ekleyincede 1 defa %50 düşüyor. Sudoku cozsem bu kadar yorulmazdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 10 Eylül 2018; 17:17:38 >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    çekle bedavaya da gelebilirdi
    aceleye lüzum yogh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat uygun arkadaşlar. Büyük marketlerde tanesi 18-19 TL. 4 adet almayı planlıyorum.
  • Aldım 4 adet haber veren arkadaşa teşekkürler. Özellikle yılbaşından sonra çok artış olacak. Hatta ürün fiyatlarının çoğunu yerel seçim nedeniyle tutuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Aldım 4 adet haber veren arkadaşa teşekkürler. Özellikle yılbaşından sonra çok artış olacak. Hatta ürün fiyatlarının çoğunu yerel seçim nedeniyle tutuyorlar
    Hocam ben babamlar ve bana 20 tane falan aldım baya da bi çek vardı kimi 10 kimi 12 liraya geldi bana adedi nasılsa bozulmaz bayatlamaz. Daha da alabirim çek varken.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Çek nasıl buldunuz? Fazla varsa bir tane verirmisin..

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Çek nasıl buldunuz? Fazla varsa bir tane verirmisin..
    Hb birkaç siparişimi iptal edince verdi. Kullanıyoruz işte :)

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Benimkiler henüz iptal olmadı çekim yok

• Ürün açıklamasında ve yorumunda güçlü ve kalıcı parfümden bahsediliyor.. Burdaki bir üye de bundan şikayetini yazmış zaten.. Parfüm kimyasal demektir, güçlü ve kalıcı olması gün boyu sizin burun direklerinizi sızlatıp başınızı ağrıtabilir.. Çoğunuz heyecandan bu çok öenmli ayrınıtıyı atlamışsınız..

Halbuki bir deterjandan ürünü temizlemezi beklenir ve bu da yeterlidir... Hiçkimse deterjandan çamaşırını çiçek bahçesi gibi kokutmasını talep etmez,öncelik iyi leke çıkarması görevini yerine getirmesidir...
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Parfümden bahsedilioda, düz deterjanla da hiç güzel olmuyor yıkanınca hatta kötü kokuolar bazen. Yumuşatıcı alıosun eee oda parfümlü. Kokmuyı hiç bu sefer sen parfümü gömüosun. Farkeden bişey olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Parfümden bahsedilioda, düz deterjanla da hiç güzel olmuyor yıkanınca hatta kötü kokuolar bazen. Yumuşatıcı alıosun eee oda parfümlü. Kokmuyı hiç bu sefer sen parfümü gömüosun. Farkeden bişey olmuyor.
    Deterjanın kendi kötü kokusu kalıcı değildir, derin koklarsan hissedersin ama buram buram tüm odayı kaplayacak kadar yoğun değildir..Mesela etimatikte parfüm yoktur, kimse de çıkıp buna parfüm koyun leş gibi kokuyor diye şikayet etmiyor..Kötü koku, anlık ve yoğun olmadığı sürece, ondan daha tehlikeli olan parfümden yeğdir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.