Şimdi Ara

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
3
Favori
36.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • desteklemek isteyenlar facebook üzerindende beğenip paylaşırsa daha geniş bir kesime ulaşacağız.
  • Facede destekledim, beğendim, paylaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Life Eternal

desteklemek isteyenlar facebook üzerindende beğenip paylaşırsa daha geniş bir kesime ulaşacağız.

Hocam senin ve diğer herkesin ilgisine teşekkür ederim. sadece bir forumun otomobil bölümünde bile bu kadar kişi olduysak eminim şuan komik gelen sayılara dahi ulaşabiliriz. burada bu kadar mesajı görmek bile benim için o kadar sevindirici ki. Desteğini eksik etmeyen her arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

facebook için paylaşımlar yapıp daha geniş kitlelere duyurabilecek uzman arkadaşlar varsa lütfen pm yoluyla iletişime geçsin. Facebook üzerinde burdan kat kat fazla olmamız gerekirken sayı çok daha az. bir şekilde duyurmalıyız. Eminim orada sayımız arttıkça ve söz verdiğimiz gün yaklaştıkça atılımlarımız da artar.

Mutlaka içimizde gazeteden - medyadan arkadaşlar da vardır. Etkinlik düzenleyip toplanabiliriz de, basına haber verip pankart da açabiliriz. Sayımız arttıkça ve konuyu takip ettikçe buradan fazlasıyla iletişime geçebiliriz.

• çabanı anlıyor ve tebrik ediyorum sonuna kadar arkadayım ama bu memlekette halinden memnun o kadar çok insan var ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

çabanı anlıyor ve tebrik ediyorum sonuna kadar arkadayım ama bu memlekette halinden memnun o kadar çok insan var ki...

Olmayan da var hocam... Biz o kesimiz, ne kadar çok olursak o kadar iyi değil mi? O zaman iyi düşünüp ona göre hareket etmek lazım.

Hocam bu sadece basit bir adım gibi görülebilir, belki de zaten öyledir. Ama burada her yaştan her kesimden bir çok insanın bile umutla aynı çaba içerisinde olması hoş değil mi? Bana resmen ayrı bir enerji ve mutluluk verdi.
  •  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_59059353/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59061304 ] [color=red]4.90 TL SON OLSUN!!![/color] AKARYAKIT EYLEMİMİZE DESTEK OLUN ![/link][image]https://store.donanimhaber.com/36/22/29/3622290c7c1217b62807a126ac29ad4a.jpg[/image] 

imza yaptım.. yanlarına [code][/code] yaparak ilk sayfaya ekleyebilirsin bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Eternal -- 27 Mart 2012; 3:05:59 >
  • destek !
  •  4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR
  • 4 sayfayı da okudum.. halen arabam yok banane diyen war. eşek sırtında mı taşınıyo kullandığın bütün ürünler..
    bende araç yok ama destek verme adına yönlendirmeye çalışıcam elimden geldiğince tanıdıkları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Katılım olursa katılırım ama 50-100 kişi olursak hiç bir işe yaramayacağı için katılmam.
    i
    Hocam salla sen kaç kişi olacağını...

50 kişi olacaksak senle birlikte 51 kişi olalım.. Deniz yıldızı hikayesi bu

@ Erkyuo

Mecburiyet derecen nedir? Toptancı ya da mümessil gibi arabayı gerektiren bir iş sahibiysen saygım var ve bunu herkes anlar.. ama iş yerim uzak otobüsle şu kadar saat sürüyor dersen paşa gönlün bilir.

Arkadaşlar her koyun kendi bacağından asılır, dediğim gibi siz kendinizden sorumlu olup bu davaya katılın, zaten o zaman görceksinizki yüz binlerce katılmcı olmuş olacak.

2 hafta boyunca kontak açılmadığını düşünsenize?

Hepsini geçti 2 hafta doğa anaya saygı duymuş oluruz, soluduğumuz oksijen biraz olsun temizlenir, atmosfere verdiğimiz zararı 2 hafta azaltmış oluruz... Sırf bunun için bile lütfen BEN VARIM deyin.

Doğa ana nedir? Eğer inancın yoksa ben seninle hiçbirşeye katılmam. Böyle söylemlere çok karşıyım. Aynı yolda yürüyeceğim insan akıllı olmalı çünkü. Yok eğer böyle değilde latife olsun diye yazdıysan, sonuna kadar yanındayım davan için omuz omuza...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliAytaçBey -- 27 Mart 2012; 10:42:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Katılım olursa katılırım ama 50-100 kişi olursak hiç bir işe yaramayacağı için katılmam.

Hocam salla sen kaç kişi olacağını...

50 kişi olacaksak senle birlikte 51 kişi olalım.. Deniz yıldızı hikayesi bu

@ Erkyuo

Mecburiyet derecen nedir? Toptancı ya da mümessil gibi arabayı gerektiren bir iş sahibiysen saygım var ve bunu herkes anlar.. ama iş yerim uzak otobüsle şu kadar saat sürüyor dersen paşa gönlün bilir.

Arkadaşlar her koyun kendi bacağından asılır, dediğim gibi siz kendinizden sorumlu olup bu davaya katılın, zaten o zaman görceksinizki yüz binlerce katılmcı olmuş olacak.

2 hafta boyunca kontak açılmadığını düşünsenize?

Hepsini geçti 2 hafta doğa anaya saygı duymuş oluruz, soluduğumuz oksijen biraz olsun temizlenir, atmosfere verdiğimiz zararı 2 hafta azaltmış oluruz... Sırf bunun için bile lütfen BEN VARIM deyin.

Doğa ana nedir? Eğer inancın yoksa ben seninle hiçbirşeye katılmam.

Arkana bile bakma, gule gule

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ali sana gule gule gule dedim, ister atesten ister maymundan geldim sanane bilader sana mi kaldi yargilamak? konuyu ne carpit ne de uzat gule gule
  • Ben zaten şimdi de açmıyorum 2 ay oldu :D
  • sadece benzin ile sınırlayacağınıza tüm akaryakıtları katın işin içine.benim aracım dizel olduğu halde keyfe keder çıkarmıyorum artık.garajda yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

sadece benzin ile sınırlayacağınıza tüm akaryakıtları katın işin içine.benim aracım dizel olduğu halde keyfe keder çıkarmıyorum artık.garajda yatıyor

hocam yanlis anladin ya da ben pek acil olamadim kusura bakmayin? Benzin 4.90 oldugunda lpg ya da dizel de suanki fiyatinda kalmayacaktir. Dolyisiyla benzin 4.90 oldugunda hepimiz kontak kapatalim kapattiralim. Yollari kapatalim ama aranalarla degil yuruyerek. Toplanip bagirarak da slogan atarak bize katilanlari arttirabiliriz. Ne de olsa bu 2 gunluk bir eylem degil,TUM TURKIYEDE KONTAK KAPANANA KADAR DEVAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

sadece benzin ile sınırlayacağınıza tüm akaryakıtları katın işin içine.benim aracım dizel olduğu halde keyfe keder çıkarmıyorum artık.garajda yatıyor

hocam yanlis anladin ya da ben pek acil olamadim kusura bakmayin? Benzin 4.90 oldugunda lpg ya da dizel de suanki fiyatinda kalmayacaktir. Dolyisiyla benzin 4.90 oldugunda hepimiz kontak kapatalim kapattiralim. Yollari kapatalim ama aranalarla degil yuruyerek. Toplanip bagirarak da slogan atarak bize katilanlari arttirabiliriz. Ne de olsa bu 2 gunluk bir eylem degil,TUM TURKIYEDE KONTAK KAPANANA KADAR DEVAM

öyle bi eylem olursa çevremde seve seve katılırım. yazabilirsiniz

• Destek !

Ancak 4,90 olduğunda değil, hemen şimdi !

Benzinin çıplak fiyatı 2.03 TL, pompa fiyatı 4.62 TL

Verginin yükü benzin fiyatının yüzde 127’si oranında.

Yani 100 liralık malı 227 liradan satın almaktayız.

YUH!

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

1 ay içinde 5 tl yi geçer...
    kontak kapatsak ne olacakki sonuçta zorunlu ihtiyaç oluyor mecbur kullanıyorsun...

aşırı zorunlu olmadıkça

sağlık, aciliyet dışında

özel işleri için kullanmayacak kimse

herkes toplu bunu yaparsa gırtlaklarına basmışın gibi nefesleri keslilir.

Evet ben de katılıyorum çark biraz yavaşlasa bile etkili olur. Arabam olmadıgından eyleme katılamıyorum malesef. Zaten bu gidişle ben de araba maraba olmayacak yakın gelecekte.

• arkadaşlar bu konu için gurup kurduk hepinizi bekliyoruz
    http://www.facebook.com/groups/233438660088656/233440793421776/?notif_t=group_activity
  • Akaryakıt fiyatları ciddi talep daralması ve ya Türkiyeyi ihya edecek petrol rezervlerinin bulunup işlenmesi(Vergilerden feragat) bir nevide az da olsa etki edecek olan rekabet piyasası ile düşer. Böyle İnternet forumlarında 50-100 kişiyi toplayıp yapacağınız işlerler anca kendi kendinize eğlenirsiniz. Gerçekler bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.