Şimdi Ara

4.6k solo 4k party hesap. Bedava!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçerisinde 1000tl üstü item var. (2 Dc hook)
    İtem fiyatına satıyorum. Hesap bedava yani.
    Pazarlık kesinlikle yoktur.
    Sadece Trabzon içi tanıdığı olan veya önce eft yapıp satın alacak olanlar iletişime geçsin.

İletişim (whatsapp): 0 538 591 6052

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal.m -- 1 Aralık 2016; 17:34:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yani 1000 liramı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProToneRCi

yani 1000 liramı hocam ?

Aynen kardeşim.
  • itemler değişti. 2 dc hook oldu !
  • Dc hook ikisine 550 veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Dc hook ikisine 550 veririm

Güzel şaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal.m

quote:

Güzel şaka.

Ne kadar olduğunu düşünüyorsunki?
  • quote:

quote:

quote:

Güzel şaka.

Kendi dandik kuryene 5bin TL isterken oyunun en popüler itemi olan dc hook a 225 tl fiyat biçiyorsun. Bu ticaretin de ölücüsü sensin kardeş. Hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel şaka.

Kendi dandik kuryene 5bin TL isterken oyunun en popüler itemi olan dc hook a 225 tl fiyat biçiyorsun. Bu ticaretin de ölücüsü sensin kardeş. Hayırlı olsun.

Dandik en fazla burada sana 300 veririm tanesine 550/2 yi tekrar yaparsın sen:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel şaka.

Dandik en fazla burada sana 300 veririm tanesine 550/2 yi tekrar yaparsın sen:)

Haha :D pardon yanlış olmuş. Sağolasın teklifin için. Fakat hesapla beraber satmayı düşünüyorum. fiyatım 1000 de sabittir.

• İtemler 1400 tl yi geçti yok mu isteyen?
  • Dolar ile birlikte steam de kuru güncelledi. Benim item'ların da değeri bir haftada 900 lira artmış. Hanımın bilezikleri bozdurup Padda'pon aldık.
  • Sadece dolar olarak değil. Normal olarak ta arttı.
  • Bilal.m B kullanıcısına yanıt
    Evet, doğru. Onu ıskalamışım. Genel olarak trade sayısı da arttı, piyasada çok item yok. Zamanında 70-80 tane olan ve takip ettiğim birkaç set var, onlardan 30-35 tane kaldı. Item az, zamanında ucuza satanlar piyasayı pahalıya satanlara bıraktı. Çok değil, en fazla iki hafta önce 150 liraya satılan setler şimdi 200 lira.

Gerçi aramızda hâlâ fiyatların satış listesi oluşturulurken verilen en yüksek değere göre ayarlanması gerektiğini düşünen alıcılar var ama onların da alıcılığına veriyorum, 50 liradan aldıkları arcana'yı satmak için burada ilân açmadığından bilemiyoruz kaça satıyor. Biz de alık gibi %60'tan, %70'ten item alıp satalım.

İnceden dokundurduk maşallah. Yoksa kalın mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Evet, doğru. Onu ıskalamışım. Genel olarak trade sayısı da arttı, piyasada çok item yok. Zamanında 70-80 tane olan ve takip ettiğim birkaç set var, onlardan 30-35 tane kaldı. Item az, zamanında ucuza satanlar piyasayı pahalıya satanlara bıraktı. Çok değil, en fazla iki hafta önce 150 liraya satılan setler şimdi 200 lira.

Gerçi aramızda hâlâ fiyatların satış listesi oluşturulurken verilen en yüksek değere göre ayarlanması gerektiğini düşünen alıcılar var ama onların da alıcılığına veriyorum, 50 liradan aldıkları arcana'yı satmak için burada ilân açmadığından bilemiyoruz kaça satıyor. Biz de alık gibi %60'tan, %70'ten item alıp satalım.

İnceden dokundurduk maşallah. Yoksa kalın mıydı?

İtemlerin %70i 980 tl yapıyor zaten. 20 tl de hesap etsin bari.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.