Şimdi Ara

$ 4.64₺, € 5.47₺, arabalar sene sonuna kadar ne kadar güncellenir sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VW Polo 127.000₺ oldu Fiat egea 120.000₺ oldu sene sonu durumlar ne olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tekrar tekrar söylüyorum bugun iyi arabayı alacak durumum var ama hükümete tepki olarak aracımı değiştirmiyorum. Ötv ödeyecek kadar keriz değilim. Aracımı hurdaya çıkartana kadar kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Tekrar tekrar söylüyorum bugun iyi arabayı alacak durumum var ama hükümete tepki olarak aracımı değiştirmiyorum. Ötv ödeyecek kadar keriz değilim. Aracımı hurdaya çıkartana kadar kullanmayı düşünüyorum.
    B segment 150.000₺ leri zorlayacak gibi sene sonuna egea ise 145.000₺ olur.

Bu ülkede sıfıra bulaşmayacaksın ortalık durulana kadar ki ortalık durulacağs benzemiyor

• Ekonomi bitmiş, ülke batmış dış borç anasının nikahı olmuş. Yayın yasaklarından ekonomik kriz olduğu açıklanmıyor. Millet anlamıyor, anlamak istemiyor. Eğitime önem vermek lazım hep cehalet ve cahillik tepki protesto vatandaşların en soğal hakkıdır Türkiyemiz de ters giden çok durum var bilginize.

• kendime yetecek aracım var. param olsada sıfır almam, ekonomi patladı patlayacak. hiç riske girmeye gerek yok, malum işsiz bile kalabilirim.
  • Istikrar devam edecek tabi ki. 19-20bin € o gunku kurla carpilir karsina cikan rakam seni öper hepsi bu.

Ucuzken vazelin stoklamak lazim...

• bu fiyatlara sıfır araç alan bence enayidir.
  • Merkez bankasının yılsonu kur tahmini $ bazında 4.44 ki daha tutturduklarını görmedim. Reel durumda 5 - 5.5 civarında olur. Şu anda araçların giriş kurları $ bazında 4 civarı. Haziran ayından yılsonuna kadar kademeli olaral %25 minimum % 35 maksimum artış bekliyorum. Doğal olarak 127 bin olan Yeni Polo 1.6 TDI SCR 95 PS DSG Highline, 155 ila 170 arasında olacaktır.

• Parası olan araba alıp garaja koyup saklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu birinin fakesi hocam kimin hala daha tespit edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Bu birinin fakesi hocam kimin hala daha tespit edemedim.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun dostum. Takmayacaksın bunun gibilerini...

• Dün gibi hatırlarım, 2001 krizinde F30 BMW 3 serisi bir tane bile yoktu sokaklarda, keza 94 krizi; o tarihlerde bir tane bile X5, Q7, GLE falan görmüyordum. Şimdi öyle değil, herkesin altında var bu arabalardan. Eyiye gidiy eyiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

Dün gibi hatırlarım, 2001 krizinde F30 BMW 3 serisi bir tane bile yoktu sokaklarda, keza 94 krizi; o tarihlerde bir tane bile X5, Q7, GLE falan görmüyordum. Şimdi öyle değil, herkesin altında var bu arabalardan. Eyiye gidiy eyiye.
    2018 model fazla goremezsin ,

Hele 2019 da cok daha komik seyler olucak bence arac piyasasinda ki olmasida lazim uretim yok bir arac sat tonla para kaldir , yetkili servisi ayri kazik , sigortasi kaskosu , akaryakit masrafi , zam ustune zam , mtv si , yikama parasi , otopark parasi vs vs

• quote:

Dün gibi hatırlarım, 2001 krizinde F30 BMW 3 serisi bir tane bile yoktu sokaklarda, keza 94 krizi; o tarihlerde bir tane bile X5, Q7, GLE falan görmüyordum. Şimdi öyle değil, herkesin altında var bu arabalardan. Eyiye gidiy eyiye.
    Kardeş 94 senedinde x5 Q7 nerde görecektinki

Sanırım ironi yapiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Kardeş 94 senedinde x5 Q7 nerde görecektinki

Sanırım ironi yapiyorsun

Alıntıları Göster
    İroni, sadece ironi.
  • Araba almayın.Bu kadar basit.Arabasız da nefes alabilirsiniz.
  • quote:

Bu millet bu kadar nankör işte.2001 de kimin elinde İphone X Vardı? Akp zamanında çok kişide var.Bu bile akp nin yüce bir allahın gönderdiği parti olmasını görmek için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 22 Mayıs 2018; 21:7:36 >
  • Araba fiyatlari artmiyor biz batiyoruz 2008 den beri ortalama euro bazinda fiyatlar ayni aynida olmaya devam edecek sadece biz daha fazla batacagiz

• Gazap büyük oldu!! tek kişilik yönetim bizde işe yaramadı,, derin devlet burada hata yaptı,, tek kişilik yönetim Rusya'da, Kore'de, ABD'de işe yaradı peki bizde neden işe yaramadı neden ülke geriye gidiyor,, halkın hoşlandığı hitap dili ekonomiyi düzeltmeye yetmiyor, yalanlar üzerine devlet gelişmiyor,,

herşeye rağmen geçmişte osmanlı imparatorluğunun dünya hakimiyeti kazanılabilir,, birgün türk dünya hakimiyetini yeniden kazanacak,, biz buna inanıyoruz,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda araba alma planımız vardı ama suya düştü ne yazık ki! Şuan dizel otomatik dolu bir C segment araç en az 150 en çok 200 Bin TL. Varın siz düşünün.

B segöentini konuşmak dahi istemiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.