Şimdi Ara

4.5G TÜRK TELEKOM REKOR (YENİ REKOR GELDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam eğer bulunduğunuz bölgede iyi çekiyorsa kesinlikle tavsiye ediyorum aldığım hızlar çoğunlukla 80+ mbpsler çıkıyor eğer iyi çeken biryerdeyseniz size gösterdiğim hızlar çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    200 mbps 25 mb yapar.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    uçmuşum
  • S7 deki giga lte açma ayarı son iki ay güncellemesinden beri yok. Artık giga lte desteklenmiyor mu yoksa bir hata mı yaptılar acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapanacaktı diye konusu vardı abonelere mesajda gitmiş kapattı o zaman

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Şimdi bir sitede gördüm 15 Martta tamamen kapanıyormuş. Böyle bir teknoloji yaygınlaşması gerekirken neden kapatılır anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbet bi bildikleri vardır

•  4.5G TÜRK TELEKOM REKOR (YENİ REKOR GELDİ)

Evimde gördüğüm hız en düşük 130mbit baz istasyonunada yakın değilim artık normal gelmeye başladı bu hızlar görünce şaşırmıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

Ana operatörüm Turkcell olmakla birlikte üç operatörü de kullanıyorum. İstanbul'da hepsi 4.5G hizmeti veriyor ancak Turkcell en hızlısı, Türk Telekom'da yaptığım testlerde Turkcell'e yakın sonuçlar veriyor. Vodafone ise içlerinde en kötüsü, dünya lideri olan bir operatöre bu hızlar yakışmıyorum. Hadi hızı geçtim 4.5G kapsamında lider operatör diyor ama bir liderliğini de göremedim.

Cem Uzan dan sonra Vodafone bitti

• Turkcellden turktelekoma geçtim. 160 mbit ile aldığım hız şu an 27mbit oldu ne yazık ki. Merkezdeyim üstelik. Ve sabah 9da yaptığımda bir test. Çok ilginç umarım turkcelli aramam hız konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

Turkcellden turktelekoma geçtim. 160 mbit ile aldığım hız şu an 27mbit oldu ne yazık ki. Merkezdeyim üstelik. Ve sabah 9da yaptığımda bir test. Çok ilginç umarım turkcelli aramam hız konusunda

Arayacaksiniz malesef 90mbit aldığım yerde 25 aliyorum telekom ile yapacak birşey yok

• Yüksek ihtimal arayacağım allahtan tahaahüt vermedim. Gerçi ne kadar ekmek o kadar köfte biraz deneyeceğim kafama uymazsa geçeceğim geri. Müşteri hizmetleri bile çok cahil kalıyor konuşmayı bilmiyor.

E dergi diye birşey deneyeyim dedim prime ücretsiz diye hemen abonelik başlattı para alıp. Arıyorum bir allahın kulu yardım etmiyor apple ile iletişime geçin diyor. Ulen uygulamayı yapan sensin parayı çeken sensin hattım prime olduğu belli uygulaman prime üyeyi tanımıyor para çekiyor muhattap almıyorsun. 😂

Sanırım turkcelle dönüş erken olacak beklediğimden bu gidişle

• 25 neyinize yetmiyor sankı sınırsız internetiniz varda sürekli dosya indiriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

25 neyinize yetmiyor sankı sınırsız internetiniz varda sürekli dosya indiriyoruz

Sende var ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Orayı karıştırma 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Turkcellden turktelekoma geçtim. 160 mbit ile aldığım hız şu an 27mbit oldu ne yazık ki. Merkezdeyim üstelik. Ve sabah 9da yaptığımda bir test. Çok ilginç umarım turkcelli aramam hız konusunda

Arayacaksiniz malesef 90mbit aldığım yerde 25 aliyorum telekom ile yapacak birşey yok

Vallahi ben dayanamadım bu internet rezilliğine, Prime rezilliğine, Müşteri Hizmetleri rezilliğine. 20 gün içinde geri döndüm Turkcell Platinum'a.

Allah kalanlara sabır versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Vallahi ben dayanamadım bu internet rezilliğine, Prime rezilliğine, Müşteri Hizmetleri rezilliğine. 20 gün içinde geri döndüm Turkcell Platinum'a.

nasıl geri döndünüz ? numara taşıdıysanız 90 gün geri dönemiyorsunuz..Bende geri döneceğim olmaz olsun böyle kalite..paramla rezil oluyorum evimde tuvalette telefon çekmiyor sabah mıçarken haber okuyorum telefondan ama rezillik resmen türkcell de ne güzeldi çekiyordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl geri döndünüz ? numara taşıdıysanız 90 gün geri dönemiyorsunuz..Bende geri döneceğim olmaz olsun böyle kalite..paramla rezil oluyorum evimde tuvalette telefon çekmiyor sabah mıçarken haber okuyorum telefondan ama rezillik resmen türkcell de ne güzeldi çekiyordu

Bir sıkıntı yok taşıma işlemi yapılacak bir uyarı vs vermedi turkcellde hallettim işlemleri. Bir uyarı vs vermedi sistem

• konuna yazdım cevap taşımada sorun yok 90 gün sadece yeni hatlarda var

• bu kotalarla hız işe yaramaz,kotaların büyümesi gerekiyor...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.