Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
692
Cevap
48
Favori
112.265
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3201 Mesaj
    200 GB 80 lira olmalı maksimum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

turkcellde önceleklendirme diye bir şey var normal sattığı paketler 2. öncelikte hediye paketler 3. öncelikte oluyor superebox büyük ihtimalle 1. önceliktedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nanoteknoloji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.

• Hahahahah gerçekten böyle bir ayırım varsa çok ayıp. Zaten bu firma fahiş fiyatları ve kandırmaca kampanyaları ile ünlü. Yani önceliğin kralı olsun istersen o cat 11 in uzaklığa bağlı olarak en fazla 10 mbit alır. Turkcell in mantığı küçük karınca yazısı sözleşmeler, ayrıntılar ve hizmet sözleşmelerini kandırmaca yolla insanlara taaahüt dayandırmaktır. Aaahhh Elon musk bi starlink yüzde yüz gerçekleşse ben görürüm bu firmayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Proprietor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    yaklaşık 1 yıl kullandım ortalama 15 mb hız alıyordum, taşındığımda yeni bulunduğum yerde superonline fiber altyapısı olduğu için fibere geçtim, şimdi ortalama 20 mb alıyorum, pek bir şey değişmedi gerçi, 100 tl ödüyordum o bile çoktu, bu fiyatlar kazık resmen, bu arada cayma bedeli 930 tl çıkmıştı, olurda erken çıkarsanız adamlar parayı peşinen alıyorlar zaten.
    |
    |
    Yıl 2020 yok kota yok hız bıktık yahu

|
    |

hocam benim de 1 ayım kaldı nasıl kapatcaz ne yapmamız gerekiyor.nasıl bir yol izlemem gerekiyor
    |
    |
    V-for-vandetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    2458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

1 yılda 99 liradan 210 liraya mı çıkmış bunun fiyatı ben mi yanlış anladım
    2015-16 Türkiye'sini düşünüyorum o zaman da eleştiriyorduk ama markete girdiğimde 20 tl ile sepet dolduruyordum. 200 TL'ye 0 aldığım elektronik ürün 800-900 TL olmuş İKİNCİ ELDE ! Özellikle 2016 sonrası ve başkanlık sistemi ile beraber nasıl eridi gitti koskoca ülke insan hayret ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 17 Mayıs 2020; 17:10:44 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    50gb olanına 120 küsür tl veriyorum son 10 yıldır aldığım ve pişman olduğum listesinde 1 numara.

Vaz geçmek imkansız kazığın kallavisini sokuyorlar

Hız kötü

Dalgalanma çok fazla

Defalarca mh görüştüm, bir şey yapıyorlar bir iki gün hız düzeliyor sonra yine tırt

Modem pahalı, bir şey olsa mıçtık

50 GB çok çabuk bitiyor, arada ek 5mp limitsiz alıyorum rezalet.

Bence ttnet in paketi daha iyi o zaman Telekom dan haberim yoktu bu superbox almıştım pişmanım. Tam 1 sene kaldı, kapatırken bakalım ne kazık atacaklar

Eleştirmekteki sebebimiz vizyon sahibi olmamızdı. Bu günlerin geleceği belliydi de ondan eleştiriyorduk.

Keyfimizden eleştirmedik kısacası.

Maddi açıdan bu kadar zor duruma düşmek kötü hissettiriyor da kim ilgileniyor ki bunlarla
    |
    |
    Man Of Earth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: konsar

hocam benim de 1 ayım kaldı nasıl kapatcaz ne yapmamız gerekiyor.nasıl bir yol izlemem gerekiyor
    Hocam detaylarını sormadım ama müşteri temsilcisi ya modemi bize kargolayın ya da bayiye teslim edin dedi. Son bir hafta kala tekrar arayıp nasıl kapatacam diye soracam

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,288
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.