Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
37
Favori
119.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nanoteknoloji N kullanıcısına yanıt
    turkcellde önceleklendirme diye bir şey var normal sattığı paketler 2. öncelikte hediye paketler 3. öncelikte oluyor superebox büyük ihtimalle 1. önceliktedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık değişince bildirim gelmiş öyle fark ettim de inş. bir yanlışlık vardır. 10'luk paketi 99,90 tl'ye mi ne almıştım. Bu kadar zam kitapsızlık. 210 ₺ nedir ulan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Hahahahah gerçekten böyle bir ayırım varsa çok ayıp. Zaten bu firma fahiş fiyatları ve kandırmaca kampanyaları ile ünlü. Yani önceliğin kralı olsun istersen o cat 11 in uzaklığa bağlı olarak en fazla 10 mbit alır. Turkcell in mantığı küçük karınca yazısı sözleşmeler, ayrıntılar ve hizmet sözleşmelerini kandırmaca yolla insanlara taaahüt dayandırmaktır. Aaahhh Elon musk bi starlink yüzde yüz gerçekleşse ben görürüm bu firmayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaklaşık 1 yıl kullandım ortalama 15 mb hız alıyordum, taşındığımda yeni bulunduğum yerde superonline fiber altyapısı olduğu için fibere geçtim, şimdi ortalama 20 mb alıyorum, pek bir şey değişmedi gerçi, 100 tl ödüyordum o bile çoktu, bu fiyatlar kazık resmen, bu arada cayma bedeli 930 tl çıkmıştı, olurda erken çıkarsanız adamlar parayı peşinen alıyorlar zaten.
  • Yıl 2020 yok kota yok hız bıktık yahu

• Bende 10 mb olanı 1 yıl kullandım pek memnun kaldığımı söyleyemem. Hele oyun oynuyorsanız kanser eder adamı. Bir ayım kaldım şimdi Milenicom dan 99 mb olana başvuru yaptım memnun kalırım inşallah

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    hocam benim de 1 ayım kaldı nasıl kapatcaz ne yapmamız gerekiyor.nasıl bir yol izlemem gerekiyor
  • 1 yılda 99 liradan 210 liraya mı çıkmış bunun fiyatı ben mi yanlış anladım
  • Uzun zamandır takipteydim; bu fiyata turkcellin yönetim kurulu bile almaz artık 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

1 yılda 99 liradan 210 liraya mı çıkmış bunun fiyatı ben mi yanlış anladım
    2015-16 Türkiye'sini düşünüyorum o zaman da eleştiriyorduk ama markete girdiğimde 20 tl ile sepet dolduruyordum. 200 TL'ye 0 aldığım elektronik ürün 800-900 TL olmuş İKİNCİ ELDE ! Özellikle 2016 sonrası ve başkanlık sistemi ile beraber nasıl eridi gitti koskoca ülke insan hayret ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 17 Mayıs 2020; 17:10:44 >
  • Bu arada artık mecburen adsl tavsiyesi alabilirim.

• 50gb olanına 120 küsür tl veriyorum son 10 yıldır aldığım ve pişman olduğum listesinde 1 numara.
    Vaz geçmek imkansız kazığın kallavisini sokuyorlar
    Hız kötü
    Dalgalanma çok fazla
    Defalarca mh görüştüm, bir şey yapıyorlar bir iki gün hız düzeliyor sonra yine tırt
    Modem pahalı, bir şey olsa mıçtık
    50 GB çok çabuk bitiyor, arada ek 5mp limitsiz alıyorum rezalet.

Bence ttnet in paketi daha iyi o zaman Telekom dan haberim yoktu bu superbox almıştım pişmanım. Tam 1 sene kaldı, kapatırken bakalım ne kazık atacaklar

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Eleştirmekteki sebebimiz vizyon sahibi olmamızdı. Bu günlerin geleceği belliydi de ondan eleştiriyorduk.

Keyfimizden eleştirmedik kısacası.

Maddi açıdan bu kadar zor duruma düşmek kötü hissettiriyor da kim ilgileniyor ki bunlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsar

hocam benim de 1 ayım kaldı nasıl kapatcaz ne yapmamız gerekiyor.nasıl bir yol izlemem gerekiyor
    Hocam detaylarını sormadım ama müşteri temsilcisi ya modemi bize kargolayın ya da bayiye teslim edin dedi. Son bir hafta kala tekrar arayıp nasıl kapatacam diye soracam

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.