Şimdi Ara

4.5G geldi hoş geldi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
3
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vodofone sim kart değişimi 4.5 g desteklemeyen vodofone hatlarinda mi sadece ücretsiz yoksa destekleyip yenilemek isteyenlere de ücretsiz mibu aralar? Bir bilginiz var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemskl90 C kullanıcısına yanıt
    Vodafone da sorun var muhtemelen cunku daha once de buna benzer bikac mesaj gormustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Vodafone dayım az önce internet sinyal bölümünde 20 sn kadar 4g yazısını gördüm.
    Bir an 4g ye girdi galiba.
    İnternette geziyordum o ara.

Ben 4g yi denemiş oldum :)

Hangi telefonu kullanıyorsun ustam

Note 4 hocam.

• Vodafone'dan hiç ses yok. Zaten ihaleden de anlaşıldığı üzre epey altta kalacaklar. Turkcell ardı arkasına hız testleri paylaşıyor, vodafone'da ses yok. Cat4 modemli bir cihaz kullanıyorum, 350 mbps'de falan gözüm yoktu, 150 limitte bile gözüm yoktu, 100 civarı olsa yeter diyordum ama görünen o ki 3g gibi 30-40 mbps bandını aşamayacağız bile. Yazık, taahhüt verdim, gerekirse 2 aylık fazlalığını ödeyip geçerim böyle olursa.
  • cemskl90 C kullanıcısına yanıt
    Tipik vodafone sorunu,ben daha konuşmanın ilk dk sında hemen edgeye geçiyor du,demek handsfree konuşup aynı anda internet ile işimiz olsa yandık ki neler çektim 3 ay,aynı sorun benimde başıma geliyordu ama bukadar uzun sürmüyordu 15 20 sn yeye kadar tekrar 3g ye geçiyordu,birde bu sorun lokasyon olarak tek bir yerdemi yoksa her taraftamı oluyor,onuda tespit hareket etmen lazım

• Paketler 8gb a çıktı ama o da yetmez 4gye.3G için bilet az aslında

• Hattı 4.5 G'ye uydurma işlemi ne kadar sürüyor?
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim Türk Telekom'da da var. Mh ile görüştüğümde altyapı yetersizliği dediler. Lokasyona göre hangi baz istasyonuna bağlı olduğunuza göre değişiyor.

• merhaba
    telefonum ve sim kartım 4.5 g uyumlu. geçen müşteri hizmetlerini aradım başka bir işlem yaptırmama gerek var mı vs diye. yok dediler. gidip vodafone bayisine onay vermeye falan gerek yok mu o zaman arkadaşlar?
    bilgisi olan var mıdır?
  • tüm vodafone simkartları 4.5G uyumlu.tek yapılması gereken hattın özelliğini açtırmak.onu yaptıysanız,telefon da destekliyse engel yok.yanlız uyarayım 4g'ye geçince şarjınız baya hızlı gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

tüm vodafone simkartları 4.5G uyumlu.tek yapılması gereken hattın özelliğini açtırmak.onu yaptıysanız,telefon da destekliyse engel yok.yanlız uyarayım 4g'ye geçince şarjınız baya hızlı gidiyor.

Şarj zaten çabuk tükeniyor. 4.5G de daha da hızlı tükenirse vay halimize.
  • kotaların 10 kat artması gerekiyor.
  • Aklımdaki tek soru 4.5g geçersek çekme durumu daha iyi olacak mı? Bulunduğum yerde dışarıda güzel çekiyor. Ama içeri geçince 3g çok düşüyor. Konuşma kötüleşiyor.
    Bu yüzden 2g'ye alıyorum gayet iyi çekiyor. 4.5g'nin kapsama ve çekiş anlamında farkı olacak mı acaba?
  • ben kullandım.20% civarı kısalıyor diyim :)
  • Birkaç gündür bu konudaki eski yazıları da okuyorum da, tabi uygulamada göreceğiz ama sanırım Turkcell aldığı bantlar ile Türk Telekom ise fiber altyapısı ile iddialı olacak. Vodafone'a kimse şans vermiyor, kullanmıyorum ama Beşiktaş'ımın sponsoru olduğu için başarılı olsun istiyorum
  • Herkes 4,5 G ye geçer 3G de bana kalır.
    boş yolların keyfine bakarım

Bu arada 3 Gb internetim vardı Turkcell 2017 ye kadar her ay 1 Gb hediye etti.
    4G Ye 4GB netle giriş yapcaz,kota durumu belli olur yetip yetmeyeceğine.sonra duruma göre arttıracaz mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 29 Mart 2016; 16:00:10 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    o hediye nasıl oldu üstat
  • Faturalı gençtürkcell kaçmaz39 kampanyasındayım
    Bilmiyorum bende sms geldi Türkcellden taahhüt bitimi olan 2017 nin bilmem kaçıncı ayına kadar her ay 1Gb internet hediye diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 29 Mart 2016; 20:01:44 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Allah Allah...

• Muhtemelen bu.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/surpriz-1-gb-kampanyasi

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.