Şimdi Ara

4.5G ÇÖZÜMLERİ ANA KONU (TURKCELL) + Hız Testleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • turkcell bangır bangır en hızlı 375 Mbits demiyor muydu; o zaman bu paketlerdeki açıklama ne ? tamam telefonum CAT4 en fazla 150 ile bağlanabilirim ama zaten paketler 100 ile sınırlı.. çelişki değil mi? birde Platiunum paket
    Bu mesaja eklenen görseller:

4.5G ÇÖZÜMLERİ ANA KONU (TURKCELL) + Hız Testleri
  • iPhone 6s Ulus-Altındağ/ ANKARA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 nisan'dan beri aynı sonuç, arkadaşın telefon iPhone 5s, download 6mbit çıktı

• Şanlıurfa merkez:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

1 nisan'dan beri aynı sonuç, arkadaşın telefon iPhone 5s, download 6mbit çıktı

ekranda 3g gözüküyor. 4g testi yaptığınıza emin misiniz? LTE yazması lazım sol üstte.
  • Download 28 ile 57 arası, upload 16 ile 29 arası, ping ise 18 ile 30 arası. Bu ölçümleri son 24 saatte farklı mekan ve saatlerde Kırıkkalede GM 4G cihazda test ettim.
    Bu değerler bana çok düşük gibi geldi. Ayrıca şarj da hızlı düşüyor. Bu yüzden dosya indirme işim olmadığı sürece 3G de kalıyorum artık.
    Bazı TİM görevlileri 4.5 hakkında gittikleri eğitimlerde 4.5G nin hem kapsama alanı daha geniş olacak hem de sinyal seviyesi daha güçlü olacak denildiğini bildirdikleri halde kapsama alanı artmadığı gibi (çekmediği yerde hala çekmiyor) sinyal gücü de 3G den daha düşük. İleride düzelir mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

1 nisan'dan beri aynı sonuç, arkadaşın telefon iPhone 5s, download 6mbit çıktı

ekranda 3g gözüküyor. 4g testi yaptığınıza emin misiniz? LTE yazması lazım sol üstte.

LTE'ye aldım öyle yaptım testi

• Arkadaşlar turkcell hat kullanıyorum hattımı 4.5gye geçirdim sorunsuz kullanıyorum ama 3g de mobil veriyi kapattıktan sonra çıkan kalan internet bildirim ekranı 4.5g de yok niyeyse. 3gyi seçince oluyor ama 4g yi seçince niye gelmiyor? Bu özellik sadece turkcellde var galiba 4 sene önce türk telekom kullanıyordum böyle bir özellik yoktu bu özelliği nasıl aktif edebiliriz?

Tam olarak şundan bahsediyorum.

http://www.imgim.com/1285incix9023845.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etzel45 -- 6 Nisan 2016; 19:19:53 >
  • quote:

iPhone 6s Ulus-Altındağ/ ANKARA

Ulus'un neresi hocam? Çankırı caddesinde test yapmıştım, daha iyi değerler vermişti sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Puredistance

quote:

iPhone 6s Ulus-Altındağ/ ANKARA

Ulus'un neresi hocam? Çankırı caddesinde test yapmıştım, daha iyi değerler vermişti sanki.

Kazım Karabekir Caddesi hocam

• 4.5g lilere internet katlama sürekli mi olacak yoksa sadece 3 ay boyunca mı? Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • turkcell 3 ay boyunca hocam

• teşekkürler
  • Çorum/Merkez
    iPhone 6

• bana bakın hele...note 5 almayı düşünüyorum aylık kaç GB internet paketi alıyım sizce?? youtubedann video izlemem sadece ara sıra face den izlerim ve sosyl medyada takılırım.bunun dışında ara sıra web te gezinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzf1905

bana bakın hele...note 5 almayı düşünüyorum aylık kaç GB internet paketi alıyım sizce?? youtubedann video izlemem sadece ara sıra face den izlerim ve sosyl medyada takılırım.bunun dışında ara sıra web te gezinirim

En az 3 tercihen 4

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.