Şimdi Ara

4.5G başlıyor: İşte operatör tarifeleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
8
Favori
24.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar giriş fiyatları, ağustos dan beri sınırlı yere yatırım yapabildiler. yayıldıkça fiyatlar normale dönecektir. niye bu kadar çemkirildi anlayamadım. sihirli değnek etkisi mi bekleniyordu.

Tartışılması gereken nokta gelişmiş ülkeleri neden aynı anda takip edemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi ya

• Vodafone faturasız 2 GB + 500 DK + 1000 SMS her yöne 20 TL ödüyorum.3,5G hızından da gayet memnunum.
  • En iyisi ayarlardan 4g yi kapamak.

• Bu ne bicin tarifeler yahu 300 mbs dio pat die videoyu doldurur bu kota biter gider belki 1 saatlik videonun ortasini izlicem sadice nolcak o is ?? Yanlislikla bisiye tiklasan kut 30 40 mb saniyede asilir xD

• Yolsuzluk olmuş resmen. Zaten bizde yeni teknoloji = yolsuzluk.

3g hızında şuan kullanımda 20-25mbit arasını stabil görüyorum. Mobil Kotam 3gb. Bu hız telefonda kullanıma yetiyor. Bu kotalarla yapacaklarınız sınırlı.
    100mbit versen nolacak adam 3gb aylık kota kullanıyor o da zaten 100mbitle 30sn de dolar.

Mantık Hatası var bir yerlerde ama ben daha fazla yazmayım. İyi olmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketler sasirtmadı. Fiyatlar ulkemize gore normal.

• Yarın resmi sitede açıklamalar yapılacakmış arkadaşlar..
    Şu anlık görülen şu ki Turkcell # 8Gb 49TL # 12Gb 59TL #

Sorduğum Soru

@Kaan_Terzioglu Açıklanan 4.5G Paketlerinde ilk 3ay 2kat kota dediğiniz 6 Gb 59TL olan paket bize 12 gb olarak mı gelecek?

Aldığım Cevap ""

@SerkanTumbas Evet, tarifeniz neyse 3 ay boyu kotanız ikiye katlanacak. Böylece 4.5G imkanları ve yeniliklerini rahatça deneyimleyeceksiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 31 Mart 2016; 19:51:48 >

• 20 Liralık paketi 40 liraya verip fiyat artışı olmayacak demek resmen kaliteli zina çocuğuyum demekle aynıdır.
  • vodafone ve tt net ne yapmaya çalışmış ,sokaktaki insana dişe yarar bir tane paketleri yok.red ile belli bir kısıma koklatmış okadar.

turkcell 50gb olayına en azından girişmiş fiyat mantık dışı olsada...

• ANLAŞILDI.. BUNLAR BİRLİKTE ANLAŞIP BUNLARI ŞEY YAPACAZ DEMİŞLER..

• Şimdi benim zaten 2gb paketim var. Bunu 4.5 g hızında kullanamayacak mıyım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç şaşırmadım...
  • Hollandada 2Gb internet 300dk konuşmaya 25 € para veriyorum. Beğenmeyenle istediği gün değişirim. 4000TL ye telefon almayı biliyorsunuz, hepinizin imzasında 6S plus.. 30 liralık paketlere ağlıyorlar şunlara bak ya

• Rezalet. Ne denir başka.

• Kimse kullanmasın kardeşim o zaman.
    O zaman bize takacaklarını sadece ronaldoya takmış olurlar
    Biz değilmiyiz en pahalı telefonların çıktığı gün kuyruğa giren,almayın o zaman.
    Kimse kullanmayınca kendileri snyelerde film indirirler dururlar.
  • Hocam bizim millet inadına tlye çevirip ''Bakın burda daha ucuz'' deme peşinde. Gerçi tlye çevirince bile almanya daha ucuza geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertmtn -- 31 Mart 2016; 20:03:43 >
  • Bu mu yani !!! Tek Kelime ile Rezalet....Her zaman ki gibi Türk yontulmamış Kazıkkk...Yazıklar olsun..

• Fiyatlar kazık, belli ki aralarında anlaşmalı bir şekilde yüksek fiyattan tarife fiyatları belirlemişler. Muhtemelen Nisan ayında millet merak edip kullanacak, ay sonunda kol gibi fatura girince; "3G neyimize yetmiyor" diyerek geri dönüş sağlanacak. Aşağı yukarı 2 senedir 4,5G'li telefon satıyorlar şu rezalet bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

kotalar 50 gb dan başlasın diyen olmuş ne yapıyosunuz telefondan torrent mi açıyorsunuz? 5 Gb çoğu kişi için yeterli fakat fiyatlar biraz daha inebilir.

Telefonda 3 5 film izlesen zaten gitti 30 gb sen neyin pesindesin seni cozemedim ;))

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.