Şimdi Ara

4.5G başlıyor: İşte operatör tarifeleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
8
Favori
24.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su ulkede toplumun arkasinda duran, toplumun destekcisi olan birisi olmadigina gore bu telekom sirketleri milletin kanini emmeye devam eder.

Ulkenin %10'luk bir kesimi bu teknolojiye hazir. Peki toplumun %90'lik kesimi ne yapacak? Amaclari topluma yeni bir cihaz aldirtmak

Neymis 4G degil de 4.5G
    ilk basta 3G'yi adam edin ondan sonra bu sisteme gecin. Sehirin gobeginde aldigim hiz 3-4 MBPS

BU LANET ULKEDE TOPLUMUN ARKASINDA DURAN BIR ALLAHIN KULU OLMADIGI SURECE AHH CEKMEYE DEVAM EDERIZ.

BU TOPLUM BUNU HAK EDIYOR.

• Operatörler müşterilerle resmen dalga geçmişler. Telefonlarda 4G'yi kapatmak gibi bir seçenek var mıdır? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirler mi?
  • BTK nın tüm operatörlere yüklü ceza kesmesi lazım hepsi anlaşmışlar. 10 GB altı tarifeleri de iptal etmesi lazım.
  • 1 Nisandan sonra 4.5G uyumlu sim kartına geçmek ücretli mi?Cihazım 4.5 G için uyumlu.Sim kartı uyumlu mu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Benim anlamadığım niye mevcut tarifelerimizde 4.5G yi kullanamıyoruz ki? Gittik sim kartı değiltirdik vs. Yine 3G devam mı yani bu mudur?

İşin ilginç tarafıda her operatör reklam derdinde. Özellikle TT'in reklamlara döktüğü paralara yazık!

Slogan bile baştan palavraydı zaten. Fiberlemek nedir? Görende herkesin mahallesinde fiber altyapı var sanacak. Biz değil ancak Hadise, Ronaldo falan filan onlar özellikle güzel Fiberlendiler!

Ancak o paraları hizmete, alt yapıya harcamak yok anca reklam. Hala insanlar 1 Mbit uploadlarla internet kullanıyor evlerinde.

Yazık gerçekten. Ben şahsen, 4.5G çıkmadan evvel kotaların bu kadar arttığına bile hayret etmiştim. Ve reklamlardan, röportajlardan 4.5G'nin uyumlu telefonlarda hemen aktif olacağını sanmıştım. Yanıldık her zamanki gibi.

Mevcut tarifede 4g kullanamadığımızı nerden çıkardınız ki?? 1 nisan olsun herkese açılacak. Eski tarifeler dahil.

• hep 2 gb internet paketi kullanıyorum elhamdüllah....
  • Hocam böyle 4.5 G için kazık paketleri görünce öyle düşündüm ister istemez. Mesajı düzelteyim o zaman da insanlar da benim gibi yanlış anlamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 31 Mart 2016; 18:50:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle hızlı böyle hızlı diye reklam yapıp duruyorlar gerisi boş, söyledikleri hızları karşıladıklarını varsayalım 2 günde kotayı doldurduktan sonra ne işimize yarıyacak.

• Christiano Ronaldo
    Christiano Ronaldo
    Christiano Ronaldo
    Christiano Ronaldo
    Christiano Ronaldo
    Christiano Ronaldo
  • Bunlar nasıl tarife?
    Zaten bu paraları ödüyoruz bu kotalara.
    4g nin ne faydası oldu şimdi?

• General. kullanıcısına yanıt
    Almanya'da 10GB 270 lira, bizde 50GB 150 lira. Neresi 2 katı acaba?
  • Bunlar birlirleriyle anlasmis monapoliyi kurmuslar.Disarida rekabet oluyor 3-5 firma ayni isi yapinca fiyatlar hemen dusuyor, bizdede el ele verip milleti opelim oluyor.Otobus biletleride oyle mesela hepsi 50 tl falan filan.Turkiyede firmalar arasi anlasmalar cok moda.Bunun onune gecilmesi gerekir.BU adamlarin onunun kesilmesi gerekiyor.Madem o kadar karliydi niye telekomu sattiniz?Adamlari sattiginiz parayi abartmiyorum inanin 1 senede aliyorlar sizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Tuşlu telefon kullanıyorum 2-3-4,5 g ile işim olmaz.
    Bu millete ne yapılsa müstehaktır.
    Geçen alacağınız telefon kaç lira olmalı anketinde 1000TL nin üstündeki telefon seçenekleri seçen çok kişi vardı.
    Şu an evde kullandığımız internet bizim biraderin taahhüte olan ilgisinden dolayı,17 gün taahhütte bitiyor.
    Tüketim toplumu herşeye boyun eğmek zorundadır gelmiş geçmiş tüm yönetimlere,bankalara,operatörlere,vergilere.
    Herkes önce birlik olup avrupadaki insanlar gibi tepkisini sürekli bir şekilde getirip hakkını savunacak ta hakkını alacak.Nerde o günler.
    Yazı yazmakla yaz gelmez sanal tepkiler sonuç vermez.

Evdeki biraderin internet ile mi yazıyorsun peki. Sonra bitince daha foruma girmiyecekmisin. Kullandığın pc 486 yada 286 mı.

DEdiklerinizde doğruluk payı var ama bu demek değilki yeni bir teknolojiyi kullanmamak olsun. Teknolojiyi kullan ama müsriflik etme diyorsanız sonuna kadar size katılıyorum.

• ben bu operatörlerin taaa biiippppp bipppp bipppppp bip bippp bbbbbiipppp.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Turkcell tamamen yurt dışı dahil kendi altyapısını(superonline-tellcom) kullanıyor. Türk telekom'la bir bağlantısı neredeyse yok.
  • Şaka maka şu saate kadar hep 2g de internete baglandim hic bir sikinti yaşamadım. Ancak 4.5G ye gececegim artik o kadarda teknoloji sigiri degiliz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Bunlar nasıl tarife?
    Zaten bu paraları ödüyoruz bu kotalara.
    4g nin ne faydası oldu şimdi?

Daha şiddetli birşekilde binecekler bizi. Kota bitecek faturaya yansıyacak anlamadım diyeceksin. Yada şak diye kota bitti ne oldu neye girdimki ne güzel 1080p video izliyordum diyeceksin. Kısa ve hız kota adaletsizliği özellikle kotadan anlamıyan kullanıcıları vuracak. Bizimgibi takip edenler de sıkıntı yok nasıl olsa bilincli bir şekilde kullanıyoruz. Ama sürekli facebookda gezinen ve videoları izliyen arkadaşlar kotadan bi haber ise nasıl bittiğini hiç anlamıyacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 31 Mart 2016; 18:59:31 >
  • Reklamda Ronaldo'yu görünce aha dedim büyük kazık geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

Almanyada 10GB 270 lira, bizde 50GB 150 lira. Neresi 2 katı acaba?

ADamlar minimum senin 5 katin kazaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Turk telekomun tüm türkiyede fiber altyapısı var. Yoksa nasıl internet hizmeti verecek. Neredeyse tüm ilçelerde. Ayrıca turkcellde 1 nisan itibariyle tüm ilçelerde en az bir baz istasyonunda 4g hizmeti vereceğini açıkladı. Vodafone da en geniş kapsama bende diye reklam yapıyor ama herhangi bir taahhütte bulunmadı.

İst bulun gobegınde fiber yok😂😂

Normal DSL altyapısında fiber olması ile baz istasyonlarında kullanılan fiberin alakası yok yalnız. Türk Telekom her yerde altyapı var ama bireysel kullanıma açılmış değil. DSL altyapısının hizmetinde değil.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.