Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (1827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RedWheelBarrow Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233.549
Cevap
1.152
Favori
11.693.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Gün içi 4,62 öngörüsünü pek anlamış değilim zira 02:30 itibariyle zaten 4,72.

Alıntıları Göster
    4,62 fazlası ile iyimser bir tahmin kabul ediyorum.Fakat kar satışları ile dolar aldığının büyük kısmını geri verir diye düşünüyorum.
    Tabii ki bunlar tamamen kendi tahminim olmakla birlikte herhangi bir grafiğe dayalı bir öngörü değildir.
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    0.06 mi demek istediniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Albayraktan daha iyi bir ekonomi bakanı düşünemiyorum?

Neden?

Çünkü cumhurbaşkanı ile kordineli çalışacak bu ülkeyi sekteye uğratmadan yönetecek bir insan olduğu garanti bir kere.

Yurt dışında eğitim görmüş, aydın. Ülkenin sayılı yetiştirdiği önemli insanlardan birisi.

Ekonomik ve yönetim bilgisi ile aileden yani çekirdekten yetişmiş yetmemiş mürekkep yalamış, Benim diyen profesöre anında lafı gediğine koyabilecek kalitede bir insan.

Enerji bakanı olduğu sürece ülke 7.4 büyümüş ve ekonomi bakanı iken belki de %10 hatta %20 büyütebilecek bir insan. 2023'te bu seviye ile abd'yi geçiyoruz.

Daha önce bakanlık yapmış, ve bakan olduğu süre boyunca; Petrol fiyatları artarken benzini avrupa'nın en düşük fiyatından satabilen bir insan. Bu istikrar ile dünyanın en ucuz petrolü bizde olacak.
    Kısaca Ekononi büyüyor, türkiye büyüyor. Sn. başkanımız ülkeyi 2023 dünya liderliğine götürüyor. Muhalefet ne derse desin avrupadan tutun asya'a, güney amerikaya kadar bütün başkanlar bu günü bekledi. Hangi gün? Dünya liderliği günü.

Nicolás Maduro bile dünya lideri diyorsa dünya lideridir arkadaşlar kimse kusura bakmasın.

Avrupa'da türk buyruğu altına girmeyi düşünen bir halk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 10 Temmuz 2018; 4:19:57 >
  • Sağlıklı bir ekonomide %5 volalitite olmaz. Bugün piyasalar sert aşağı giderse çok kötü. İnsanlar bu işten para kazanma beklentisi ile short pozisyon açarlar. Piyasalar batı tarzı düşüncelere uygun. Sen tek elde ekonomiyi toplarsan büyük sermaye grubu seni faize mahkum eder. Önce reel faiz düşük der kuru zıplatır. Sonra düşük tl den girip bir anda senden çıkar. Topyekûn sıcak para girişi mümkün olamaz. Akp nin 2001 de devr aldığı ve senelerce savunduğu ekonomi politikalarına ters. Rekabetçi kur politikasını söyleyen asaf hoca gibi karakterler hükümetin esin kaynağı. Halbuki kur savaşları yapan ülkeler ürettikleri malı satma derdinde. Şu konjüktür de üretim politikası yapacaksan rekabetçi kur devreye girer. Yoksa fakirlikten başka bir şey getirmez.

Benim görüşüm şu. Aşırı agresif yapısal reformlar yapılmazsa kur çok ciddi seviyelere göre. Asgari ücretin 200 dolara kadar yolu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasalar tam olarak saat kaçta açılıyor arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Bu mesaj silindi.
    Kim takar oyu? Siz böyle devam edin böyle değişik bakanlar falan borsa dalgalansın, döviz fırlasın düşsün alalım satalım kar yapalım.
    Bana ne iktidarın değişmesinden? Sanki parti kazansa bana mı çalışacak?
  • 8 gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye bilmiyorum ama bu dolardan bir türlü zarar edemedim ...

Kötü kurdan alsam bile 1 hafta içinde ondan kötü seviyelere geliyoruz
  • ziraat 4.66 şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasalar açıldığı gibi 70'ten sattım, şu an 67'ye geriledi.
  • Gece 74ü kırdı. Gün içerisinde bist verisine göre öğleden önce 70 i tekrar kırıp, öğleden sonra kar satışları ile gevşeyecektir. Hayattaki en büyük hatam bunu banka üzerinden oynuyor oluşum, gece millet cayır cayır tfxten 73.3ten sattı. Gün içerisinde oraya taşınmayı düşünüyorum.

• Saat farkı olmaksızın dolar altın gibi birimlerin alım satımını nereden yapabilirim? Ayrıca istediğim değeri belirleyip o rakama geldiğin de sat seçeneği volan var mı? Yani diyecem ki, dolar 4.70 olduğu an sat 4.50 olduğunda al gibi. Bunu da gece saatlerinde dahi yapabilmeli.
  • 57 den girmiştim 20k 67 den cıktım sabah sabah allah bereket versin.

• doları olan sabah 08:30 da bence bozdurmalıydı. şu an düşüşte.
  • forex yapmiyosaniz ve bence en guzeli boga kalmaktir ben hala bogayim :) ytd
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

doları olan sabah 08:30 da bence bozdurmalıydı. şu an düşüşte.
    sabah bozduracaktım ama enpara hala açmamıştı piyasayı 4.51'den alırız diyodu o anda doviz 4.72 civarıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

sabah bozduracaktım ama enpara hala açmamıştı piyasayı 4.51'den alırız diyodu o anda doviz 4.72 civarıydı

Alıntıları Göster
    tam 08:30 da açtı enpara. ben de ordan alım satım yapıyorum.

şu an tekrar yükselişte, arkadaşlar takipte olun.
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi tam olarak yapabilecek güvenilir bir uygulama veya internet sitesi bulursanız buraya da yazın lutfen.

imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan149 -- 10 Temmuz 2018; 10:18:59 >
  • cengizhan66 kullanıcısına yanıt
    Boga ne

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Dediklerinizi tam olarak yapabilecek güvenilir bir uygulama veya internet sitesi bulursanız buraya da yazın lutfen.

imkansız.
    Sanırım öyle görünüyor. Peki bankalara alım satım emri verebiliyor muyum? Mesela değer belirlesem ve o değere geldiğinde banka oto satsa? Bu seçenek de mi yok?
  • 
Sayfa: önceki 18251826182718281829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.