Şimdi Ara

4-5 günlük kedi yavrusu (YARDIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
19.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • petburada.com'dan mail geldi, gimpet yavru kedi süttozu %50 indirimliymiş bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

petburada.com'dan mail geldi, gimpet yavru kedi süttozu %50 indirimliymiş bugün.

Hmm bakayım bi sağol.
    Komşular diyor ki siteye bir kedi gelip miyavliyormuş acaba bizim kedinin annesi midir ? Görse kabul eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gösterin bakalım
    1.5-2 ay anne sütü emse iyi olurdu
    Onun dışında sokak kedisi ortalama 2 sene yaşıyor siz evde 15 sene yaşatabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Gösterin bakalım
    1.5-2 ay anne sütü emse iyi olurdu
    Onun dışında sokak kedisi ortalama 2 sene yaşıyor siz evde 15 sene yaşatabilirsiniz :)

Bende dedikleri kediyi görmedim ama görürsem fotoğraf çeker koyarım. Benim yapı olarak hayvan beslemeye uygun bünyem yok. Kafama çok takıyorum. Hem 45 gün sonra lys sınavım var ona ağırlık vermem lazım. Daha 18 yaşındayım çok sıkıntıliyim anlayacağınız.

• Kedi tekrar geldi ilginç miyavlama sesleri çıkarıyordu sepetiyle yavru kediyi aşağıya bıraktım geldi bir kedi kokladi kokladi miyavlayıp geri gitti. Şimdi balkoda gelmesini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba95

Kedi tekrar geldi ilginç miyavlama sesleri çıkarıyordu sepetiyle yavru kediyi aşağıya bıraktım geldi bir kedi kokladi kokladi miyavlayıp geri gitti. Şimdi balkoda gelmesini bekliyorum.

Kediyi sepetlemeye çalışıyorsunuz bu yaptığınız çok zalimce Aileniz yokmu? O zavvallı masum kediye bakçak kimse yokmu?? Bir hayvana sıcacık bir yuvaya kapı açmış olsaydınız ne güzel olurdu Daha bebecik,hiçbir günahı yok. Allah rızası için baksanız o yavru kediye neolur sanki Çünkü kimsesiz ve annesiz. Üstelik açta :( Göz göre göre ölmesine müsade etmeyin Elinizi vicdanınıza koyun. Bari büyüyene kadar bakın. Kimsesiz bırakmayın o kediyi. Merhamet edin biraz. Kendinizi o zavallı günahsızın yerine koyun. Hiç değilise sadece karnını doyurun. Evinizde bir köşe yatcak yer verin. Sokakta zalimce ölmesine göz yummayın lütfen. İnsanlık yapın neolurr....

• quote:

Orijinalden alıntı: Yulaf_kepegi

quote:

Kedi tekrar geldi ilginç miyavlama sesleri çıkarıyordu sepetiyle yavru kediyi aşağıya bıraktım geldi bir kedi kokladi kokladi miyavlayıp geri gitti. Şimdi balkoda gelmesini bekliyorum.

Kediyi sepetlemeye çalışıyorsunuz bu yaptığınız çok zalimce Aileniz yokmu? O zavvallı masum kediye bakçak kimse yokmu?? Bir hayvana sıcacık bir yuvaya kapı açmış olsaydınız ne güzel olurdu Daha bebecik,hiçbir günahı yok. Allah rızası için baksanız o yavru kediye neolur sanki Çünkü kimsesiz ve annesiz. Üstelik açta :( Göz göre göre ölmesine müsade etmeyin Elinizi vicdanınıza koyun. Bari büyüyene kadar bakın. Kimsesiz bırakmayın o kediyi. Merhamet edin biraz. Kendinizi o zavallı günahsızın yerine koyun. Hiç değilise sadece karnını doyurun. Evinizde bir köşe yatcak yer verin. Sokakta zalimce ölmesine göz yummayın lütfen. İnsanlık yapın neolurr....

Beni anlamıyorsun. Ben hayvanlara çok üzülen bir insanım kedinin miyavlaması benim gözlerimin dolmasına sebep oluyor. Yapıca hassas bir insanım. Zaten elimizden gelen en iyi bakımı yapıyoruz ailemle ama sürekli olamaz malesef.yavru da anne arıyor.kokusunu istiyor onun yanında uyumak istiyor ondan bu sorunlar. Annesi gelip alsa fena mi olur sanki ama geldi kokladi kokladi geri gitti. Bekliyoruz beslemek isteyen biri çıkar diye. Şuan 3 enjektör sıcak süt verdim çişini yaptırdım altına sıcak şu torbasını koydum uyuttum. Daha ne yapabilirim ?

• Merhaba arkadaşlar benim kedim var. 2 3 gün önce dogurdu ne yazıkki yavruları ölü dogdu şimdi ise süt geliyor yavru olmadıgı için agrı yapıyor onda bunun bir çareai varmıdır ???

• Kediye ne oldu merak ettim?
  • Kardeşim 3 haftalık kedi bile emzirilir anca , tasına süt koyayımla olmuyor anca emerek beslenebilir cok kücük özel biberonlarla anca beslenebilir ve tuvalet egitimi alamaz o yasta 1-2 günlük kediyi ne alıyorsun annesi 7 gün 24 saat yanında duramaz zaten güvenli bir yerde bırakıyorlar biliyorlar ne zaman geleceklerini , besleniyorlar geliyorlar emziriyorlar gidiyorlar tekrar sen kediyi alarak çok büyük hata yaptın o kedi büyük ihtimallede öldü sayende .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 3 Haziran 2014; 0:35:24 >
  • Ayrıca bilmiş bilmiş konuşmalarından vazgeç kıyıda köşede bulup almadım herhalde kafası çalışan tek sen değilsin kardeş. Ayrıca 2-3 ay arası biz baktık veteriner önerisiyle özel mama alıp belli oranla şu ile karıştırıp yedirdik bir ay içinde gözleri açıldı ve bir buçuk ay tuvaletini biz yaptırdıktan sonra kumla tanıştırdık son 3. Ay sonunda gönüllü bakıcı olan bir çift bulduk. @ILosMasTeR @ILosMasTeR

• quote:

Ayrıca bilmiş bilmiş konuşmalarından vazgeç kıyıda köşede bulup almadım herhalde kafası çalışan tek sen değilsin kardeş. Ayrıca 2-3 ay arası biz baktık veteriner önerisiyle özel mama alıp belli oranla şu ile karıştırıp yedirdik bir ay içinde gözleri açıldı ve bir buçuk ay tuvaletini biz yaptırdıktan sonra kumla tanıştırdık son 3. Ay sonunda gönüllü bakıcı olan bir çift bulduk. @ILosMasTeR @ILosMasTeR

Kediye bakıp hayatta kalmasına yardımcı olabilmenize sevindim. Helal olsun, yeni ailesinin yanında da mutludur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3günlük yavru kediyi annesi bakmıyo 3yavrusu ölmüştü. Canlı gibi duranı eve aldık anne sütü verdik ısıttık biraz kendine geldi miyavladı anne sütü versem olurmu anne sütüyle beslemeye devam etsemmi acaba

• Arkadaşım yavru kedi bakımı ve beslenmesi gibi yararlı bilgilere buradan ulaşabilirsin

http://www.evcilim.net/kediler/kediler-hakkinda/kedi-beslenmesi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.