Şimdi Ara

4.5 G kullaniyorum hizim max 3 mbit [ACIL YARDIM LUTFEN]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4.5 G kullaniyorum hizim max 3 mbit [ACIL YARDIM LUTFEN]
    Resimdeki menude key input Q ve 0000 yaptik ardindan 21mbitten 3mbite kadar dustu ne yapmam lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapacak bişi yok 😀 1800 4g ye geçmen lazım

Hızı napcan dosya mı indiriyorsun

• Vodafone ise dogal ben gecen bir dosya indireyim dedim radyo dinliyorum o sirada 4gden 3cubul cekiyor 4uzerinden... Neyse dosya 30kb hizla iniyor radyoda durdu hizin olmamasindan kapatip 3gye gecdim saniyede 1mb ile indi sen dusun

• GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    3g kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Q ve 0000 yapmanızdan olmamıştır o. Başka bir ayarlar da değiştirmişsinizdir. O ayarları sıfırlamanız lazım. Artık o menüye giremediğim için sıfırlama nasıl yapılır bir şey diyemem.

Ya da sizin yaptığınız hiçbir şeyle ilgisi yok. Sadece operatörünüzün hızı düştü. Vodafone kullanıyorsunuz herhalde, her yerde yüksek hızlı yayın yapmıyor Vodafone. Bundan dolayı hızınız düşmüş gibi olabilir. Farklı zamanlarda da test yapmayı deneyin, yoğunluğun olmadığı gece saatleri vs.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    286-3 Telekom’un olması lazım hat Telekom

• bizim burdada 4g hak getire 3gyle devam ediyorum.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet, TT. Bakmadım ona, Vodafone başlığında açmış diye öyle giriştim. :)
  • Sunu dene. *#*#4636#*#* tusla.En ustte telefon bilgisi olur ona tikla acilan sekmede tercih edilen ag türünü wcdma preffered i ayarla.Sag ustten 3 noktaya tikla.Radyo bandini seçen tikla automic yap.Sonra geri geri yap cik ordan sonra da telefonu kapa ac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesaopp -- 7 Aralık 2017; 0:29:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.