Şimdi Ara

4.5 g de en iyi vodafone mu olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: engink

vodafone hem en dar bandları alması hemde kendi fiber omurgası yetersiz olduğu için lte'de en kötü olacak. Bu ihalede kazanan avea olmuştur, en geniş fiber altyapısı ve aldığı bandlar ile iyice coşacak.

evet avea ttnetin fiber altyapısana güveniyor ama müşteri memnuniyeti yok nasıl adam kazıklasam politikası var aveadan internet kullanmıştım 60 tl geçirdi zar zor almıştım yazmadığım yer kalmamıştı....
    ben yinede vodafonun süpriz birşey yapacağımdan şüpem var reklamında dünyadaki 4g tecrübesini getirecem diyor göreceğiz sonuçta benim bulunduğum bölgede vodafone fiberli baz istasyonu var

hangi operatör olursa olsun yoğun internet kullanımında faturasız hat kullanın yoksa hepsi kazıklıyor, faturasızda hiç bir şey yapamıyorlar.

jet data hattımı wap yani cepten girdiğim için onlarım uydurması hattı hiç cepe takmadım cunku data hattı konusma yok bir tek internet var neyse onların değişiyle 20 mb cepten girdiğim içinmiş 54 tl fazla fatura cıkarmışlar uzun ugraslar sonra yani 6 ay sonra paramı iade ettiler ama bu ilk aylar mh ile sinir oldum şeylerine bile takmadılar bende forumda twetirde sikayetvarda btk da yani heryerde mağduriyetime bildirdim 6 ay sonr beni haklı görmüşler.......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Neyi tartisiyonuzki hepimizin evindeki modemler 20 100 hatta 300 mbit yayin yapiyor telekom 3 mbit veriyor kaliyorsunuz oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mağdur Adam

Neyi tartisiyonuzki hepimizin evindeki modemler 20 100 hatta 300 mbit yayin yapiyor telekom 3 mbit veriyor kaliyorsunuz oyle

smart tv'ler yaygınlaşırsa en az akk sonrası 6 mbps olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi yalan dolan 4.5G diye yine 10kbps interneti kitleyecekler.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    ben de aynen senin gibi düşünüyorum. bende ilkten çok şaşırdım vodafone türkiye pazarından çekilecek mi diye düşündüm ilkten ama ingiliz oyunu diye bir şey var. vardır elbet bir bildikleri çünkü ingilizler ..kmeyceği eşeğin önüne ot koymazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Şehir merkezleri dışında kalan bölgelerde en kötü çekim gücü Vodafone olacak.

neden
    800mhzde hepsi 20mhz kullanacak
  • Turkcell 3gde en iyi paketi almamış mıydı? ,sanki cokmu farkli hizmet sunuyor şu an? Bosversenize hepsi birbirine yakin olur yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Ülkede internet altyapısı rezil seviyede olduğu için en çok baz istasyonu koyan daha iyi olacak. Yoğun yerlerde 4G yazısını görüp 2G hızında kullanacağız yine. Çünkü o yükü kaldıracak fiber altyapı ülkenin hiç bir yerinde yok.

Ben evde 3 senedir Türksat Kablo tv'nin uydu net'ini kullanıyorum. Eko Sınırsız tarifede 50 mbps hız ve 100 gb kotalı abonesiyim; Aldığım hız 45-50 mbps civarında..

Kablo tv'nin altyapısını kullansalar fiber'e gerek kalmaz.

Detaylı bilgi ve hızlar için şu linke bakar mısın?http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler
     4.5 g de en iyi vodafone mu olacak?

• serdarski S kullanıcısına yanıt
    O zaten Türk Telekom'un fiber altyapısını kullanıyor. Trace atıp inceleyin, şehir içi altyapı kendi, sonrası Türk Telekom.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kazanan avea olacak çünkü turkcellin fiyat politikası belli. Vodafone da ihalede avea nin gerisinde kaldı.

• Şimdiye kadar zarar açıklıyordu avea.Şimdi türk telekom bünyesinde olduğu için bu saatten sonra kar marjını arttıracak fiyat politikası izleyecektir.Ama kalite arttiktan sonra makul bir zam problem olmaz.

• Benim merak ettigim konu su birisi aydinlatirsa memnun olurum avea 900 mhz de lisans aldi bunu sadece lte icin mi kullanabilecek yoksa 2g-3g icinde kullanabilecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckm -- 10 Eylül 2015; 3:11:21 >
  • ckm kullanıcısına yanıt
    Aslında istediği gibi kullanabilir diye biliyorum. Var olan 900 MHz istasyonları çok dar bir bant ile çalışıyor, onların kapasitelerini arttırırlar herhalde.
    Sonra da istedikleri gibi 3G ya da 4G için değerlendirirler. Yeni istasyonlara 2G olarak direk 900 MHz kullanabilirler. İster 3G verirler, göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.