Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

4,3 Gb Hdd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Katılım Zamanı
    06 Mayıs 2004

Durum
    Forumda değil

çalışır durumda 4,3 gb seagate hdd satıyorum. ilgilenen arkadaşlar 05356952952 no.lu telefondan bana ulaşabilirler. sadece 15 milyon kargo ücreti bana ait.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Binbaşı
    1009 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    14 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

pm attım size...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

İzmirde isen elden alırım dediğin fiyata
    |
    |
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

ok alıyorum ve arıyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Nisan 2001

Durum
    Forumda değil

arkadaşlar dün telefonda anlaştım arkadaşla,yani ihale bende kaldı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

Hayırlı olsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

kardeş nasıl ulaştın cepten kaç kez aradım hiç birine bakmadı arkadaş neyse hayırlı olsun!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Nisan 2001

Durum
    Forumda değil

ulaşmaz olaydım adam bozuk harddiski göndermiş pişkin pişkin bide diyoki biz delikanlıyız falan filan. Kargoyu da bana ödetti, ne diyim ayıp yaw. Adam sağlam diye reklamını yapıyo gelen harddiskin içi görünüyor. Oynanmamış yeri kalmamış, daha biostan görünmüyo, içerden takur tukur sesler geliyor. Deydimi şimdi 15 milyon için bu adilik.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

Hadi yaa!!!
    sabit tel falan almadın mı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Şubat 2002

Durum
    Forumda değil

artık ilanlar kendilerini çok iyi belli ediyorlar.15 milyona kargo karşıdan ve sağlam disk.
    çok büyük şans olurdu sağlam alışveriş olsaydı..
    |
    |
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    Katılım Zamanı
    08 Şubat 2003

Durum
    Forumda değil

+1
    ayrıca yukarıya yazacaktım ama bir kezde ben yanılayım dedim, olmadı yanılmamışım.<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bozan</i>

<br />artık ilanlar kendilerini çok iyi belli ediyorlar.15 milyona kargo karşıdan ve sağlam disk.
    çok büyük şans olurdu sağlam alışveriş olsaydı..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    |
    |
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    Katılım Zamanı
    08 Şubat 2003

Durum
    Forumda değil

pacman,
    üzüldüm. fakat 4.3 disk için ne işin var başka şehirde kardeşim. izmirin suyumu çıktı. biraz düşünsene adamın malı sağlam olsa kendi şehrinde satar kargoyla niye uğraşsın ki. anlamalıydın. mal satışında mobil telefon verenlere ben hiç mi hiç ciddiye almıyorum. ihtiyacımda olsa almıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

Diyelim ki adam sağlam yolladı kargocu düşürdü bu yüzden özellikle hdd ye girmem fazla veririm garantili alırım veya deneyerek alırım geçmiş olsun pacman senide kınyorum ilhan87 15 milyona karakterini gösterdin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Nisan 2001

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by redno</i>
    <br />pacman,
    üzüldüm. fakat 4.3 disk için ne işin var başka şehirde kardeşim. izmirin suyumu çıktı. biraz düşünsene adamın malı sağlam olsa kendi şehrinde satar kargoyla niye uğraşsın ki. anlamalıydın. mal satışında mobil telefon verenlere ben hiç mi hiç ciddiye almıyorum. ihtiyacımda olsa almıyorum.

Arkadaşlar üzüntümü paylaştığınız için hepinize teşekkürler.

Birkere adam Tokatlıyım diyince benim de anne tarafım Tokatlıdır. Ne alakası varsa adama güvenmek istedim[wand]. Aslında enbaşından beri şüphelendiren tavırları vardı. Neyse para da fazla değil giden 20 milyon oldu. Asıl kötü olan adamın hala yüzsüzlük yapması.adama ulaştım "Şu an param yok ,tamam paranı iade edecem ama çıkmaz ayın son çarşambası" diyor. Ne diyeyim insanı memleketinden soğutuyor böyle kaypak tipler.Tokat'a nasıl olsa gidicem ve eğer paramı iade etmezse 20 milyonu hakkedecek birşeyler yapıyo olacak[bandt].
    |
    |

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Nisan 2001

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by egg</i>
    <br />Diyelim ki adam sağlam yolladı kargocu düşürdü bu yüzden özellikle hdd ye girmem fazla veririm garantili alırım veya deneyerek alırım geçmiş olsun pacman senide kınyorum ilhan87 15 milyona karakterini gösterdin

Hdd temiz görünse çalışacak gibi dursa tamam derim kargoda düşmüş bozulmuş hiç aramam bile adamı bu hdd bozuldu diye ama harddiskin açılmadık yeri kalmamış hatta içi görünüyor. Böyle bir malı çalışıyor sorunsuz diye satmak ayıp. Yoksa ben tamam belli bir risk aldım ve bu ayrıca bir hıyarlıktı.

Tokattan adı ilhan veya ihsan olan ve soyadı yeşilyurt veya şahin olan birileriyle irtibata geçerseniz aman dikkatli olun.(telefonunu kullandığı arkadaşının adı da metin)

Buda bana ders oldu demek istemezdim ama ders oldu.Şimdiye kadar diğer illerdeki arkadaşlara hiç şüphe duymadan güvenmiş ve birçok alışveriş yapmıştım. Sanırım bu forum kalabalıklaştıkça ilk günlerindeki özelliklerinden ve güven ortamından da uzaklaşıyor.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,304
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.