Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Look At Me Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (4 Mobil) - 21 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.390
Cevap
1.165
Favori
11.781.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o hal iflasa degil iflas ertelemeyi engelliyor.

yanlış bilgi vermeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

çok zararın yok niye üzülüyorsun ki, ben de yüklü işlem yaptın sandım 50-100k gibi

3,592250 TL den full dolara girdim az önce yine 2,63 fln olursa kar ile satıcam yeniden.
  • maşallah be ülkemi kıskanıyo dış mihraklar çatlada patla ameriga israyil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Afiyet bal şeker olsun kardeş 🤗

çok iyi

• Equris kullanıcısına yanıt
    hocam ben de aynı şekilde enpara kullanıyorum ama ıngbank'da gecelik faiz veriyor dolara fazla birşey olmasa da ve faiz oranı ( %3) enparadan yüksek.. Yani ikisinin birleşimi güzel olurdu...
  • EYYYYYYY İSRAİLLLL, GÖRÜYOR MUSUN? İYİ BAK İYİİİ. BU HALK HER ZAMAN ZİRVEYE OYNAR......

DOLAR 3,59...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Bitcoin keriz silkeleme operasyonudur. Dönem dönem medyaya gazlanir bitcoin şaha kalkti vs milleti bitcoine çekmeye çalisirlar. Sonra kodamanlar kar satisi yapar fiyat yari yariya duser. 950 dolardan 300 dolara duser. Garibanin parasi elinden alinir.

Azbisey dünya görüsün olsa, az bisey enflasyondan, dünyadaki krizlerden, gelecek teknolojiden anlasan bu sözü demezdin. Bi haber okumusun 2013ten bircoin cikti bitcoin düstü. Ve direk keriz operasyonu oldu øylemi. Bizim memleket neden hep perisan durumda biliyormusun? Senin gibi adamlar oldugu icin.

Dolar son 100yilda 96% erimis.

Venezualada kriz var bitcoine kacis var

Arjentinde bitcoine kacis var

Cin enflasyonla bogusuyor bitcoine kacis var

Japonlar son 1 senedir cok ilgi gøstermeye basladi

Tvlerde suan reklamlari dønuyor.

Blockchain teknolijisi bitcoinun altyapisi.

Bankalar bu sisteme gecmek icin can atiyor

Bitcoin daha kimseyi magdur etmedi, silkelemis diyorsunda, yeni para birimi oldugu icin dalgalanmalar oluyor. Cok normal bisey buyudukce stabilize olacak.

Bunlari sana niye anlattim biliyormusun? Al diye degil bak, sakin alma sen. Bøyle devam et. Vizyonun 0 denin.

Dünya ekonomisinden,krizinden hic bisey anlamamisin. Neyse sende uyanirsin kardesim, zamani var. Selametle

Şu bitcoin işi ciddi kafama yattı benim. 2-3 bitcoin alıp kenarda unutmak lazım. Güvenli bitcoin alınacak yer arıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

quote:

19 lira zarardayım şuan az önce 37 lira kardayken satacaktım. neyse gün içinde artması dileğiyle bu defa direk çıkarım

sana demiştim elinde tut diye!

ohal terör enflasyon vs derken diye

bak ohal uzadı dolar 3.60 oldu...

boşa bozdurdun. şimdi gerçek anlamda kayıptasın ...

yine düştü şuan tekrar kaçtan gireyim dolara?

Teknik analizciler daha iyi bilir tabi ama 3.5'i çok hızlı geçti, ben 3,5 altı alırım. Borsada da 70 bin altını bekliyorum.

• vamp kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Çok şükür bir buçuk senedir gidişatın kötülüğünü görüp borca girmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

quote:

19 lira zarardayım şuan az önce 37 lira kardayken satacaktım. neyse gün içinde artması dileğiyle bu defa direk çıkarım

sana demiştim elinde tut diye!

ohal terör enflasyon vs derken diye

bak ohal uzadı dolar 3.60 oldu...

boşa bozdurdun. şimdi gerçek anlamda kayıptasın ...

yine düştü şuan tekrar kaçtan gireyim dolara?

Teknik analizciler daha iyi bilir tabi ama 3.5'i çok hızlı geçti, ben 3,5 altı alırım. Borsada da 70 bin altını bekliyorum.

3,5 altı artık hayal bence. 3,64 oldu bugün. ay sonu 3,70 banko diyorlar.

• magrofon kullanıcısına yanıt
    3.2-3.3'lu seviyelere döneceğine inanan büyük bir kesim de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3.2-3.3'lu seviyelere döneceğine inanan büyük bir kesim de var.

Umut fakirin ekmegi
  • Analistlerin yorumlari 3.57 kirilma noktasi diyorlardi. simdi dogru bir nokta belirlemek zor gibi. MB simdiye kadar müdahale etmedi. (ya da edecek gucu kalmadi) ama ohal kararinin kesinlesmesi ve MB nin faiz karari ne yonde etkiler kestirmek guc ama uzun vadede bu seviyelerin altina inmesi cok zor gözüküyor.
  • kada34 kullanıcısına yanıt
    MB sadece faizle müdahale edebilir, o konuda da yapılan baskıları biliyorsunuz. Yapsalar bile çok sınırlı bir müdahale ile yetinirler.
  • şu adamın dramı devletin, polisin durumunu anlatıyor. ikinci nüshayı okuyun bi;

https://forum.donanimhaber.com/cok-acil-saldiri-sonrasi-deger-kaybi--121468153
  • ekonomisi betona, inşaata bağımlı olan türkiye konut satmadan ayakta kalamaz, nitekim kalamıyorda..
    konut faizlerini ne kadar düşürdüler konut satışlarını arttırmak için ama çok işe yaramadı, ev felan hedeflenen adetlerde satılmıyor.

iş bu halde iken, enflasyon beklenenden 2 kat daha fazla gelmişken ki bunlar resmi AKP rakamları, % 1000000 manipülasyon vardır, daha kötüdür gerçek sonuçlar -- neyse durumlar böyleyken doları yavaşlatmanın tek yolu merkez bankasının faiz arttırmasıdır.

merkez bankası da faiz arttıramaz hem parası yok hem bağımsız degil, korkuyor çünkü vatan haini ilan edilip, hapse gitmeleri çok kolay.

merkez bankası da faiz arttırmadığı sürece dolar'dan hiç korkmayın arkadaşlar, düşemez, düşmesi için neden yok ha şayet AKP hükümeti yarın AB'ye girerse düşer, yarın artık bomba patlamayacağı garantisi verirse düşer, topladıgı vergi oranlarını düzenlerse düşer, yarın yeni modern dünya ile uyumlu insan hakları bildirgesi kabul ederse düşer, işid bugün biterse düşer, vs... örnekler çogaltılabilir.

yukarıda yazdıklarımdan hiçbiri ne yarın ne de yakın gelecekte gerçekleşmeyeceği için dolar artmaya devam edecektir, artmak zorundadır petrol fiyatları da artıyor, hele trump reiz bi iş başı yapsın anında fırlatacak birdaha doları.

bundan mütevellit dolar artmaya devam ediyor. merkez bankası faiz arttırırsa, kredi faizleri otomatik artacağından hedefledikleri konut satışları da düşecek ve bugün ortaya çıkıp konuşan hükümet sözcüsü mü ne işe yaramaz adamsa işte onun dediği gibi ekonominin beli bükülür.

off yine çok uzattım.
    2017 aldıgınız maaşın değersizleştiği, her hafta kurulan semt pazarlarında her hafta aynı fiyatları göremeyeceğiniz bir döneme girdik.
    yapımda emeği geçen herkesin Allah 1 gün yüzünü güldürmesin, acılar içinde geberip gitsinler.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lakers45 -- 7 Ocak 2017; 0:18:33 >
  • takip
  • cahil-i cuheyla tayfasına yani comarlara soyleyinde

dolar bozdurmakla para degeri dusmez belki anlamıslardır

oyle 1 doların renkli fotokopisini cekip..yakıp birbirlerini gaza getirmekle olmuyor bu işler

hangi çiyan ın aklına gelir renkli fotokopi cektirip yakıp yanındakı arkadaslarına hava atmak...

bu din tüccarı comarlar dürüst insanı suya goturur susuz getirir..inannın buna

bunların içine saytan girmıs...

vatan hainleri....
  • Hani ne oldu dolar bozdurup kurtarıyordunuz ülkeyi?
  • 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.