Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (571. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
233.574
Cevap
1.152
Favori
11.695.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelerinli

Bana kalırsa şu gün içinde kar satışı yapıp sonra düşükten girecek arkadaşlar satabilirler dolarlarını çünkü müdahale gelecek; o da alım fırsatı yaratır (yüksekten aldığınıza düşükten girersiniz)

müdahale edecek para kalmadı.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Ben enpara üstünden yapıyorum hocam makas aralığı düşük. Forex firmalarını kullanmıyorum kaldıraçlı sistemler vs. bana göre değil. Siz forexte firmalarında kaldıraçlı sistem mi kullanıyorsunuz?
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

bitcoin 1 senede %300 arttı şuanda 3680tl

bankalar %12 faiz veriyor %300 nere %12 nere güvenilir mi bu btc?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

bitcoin 1 senede %300 arttı şuanda 3680tl

bankalar %12 faiz veriyor %300 nere %12 nere güvenilir mi bu btc?

Yeni dolandırıcılık yöntemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 3.60 olmuş akpnin paralı trolleri #Atayıkullanmayın diye hashtag açmışlar ahahahaha çıldırıyorum yeminle siyaset ülke gündemi vb. şeylere yazı yazmak istemiyorum küfürsüz hakaretsiz artık ifade edemiyorum bunları
  • Şu an durum ;

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

Dolar bozdurana traşşşşşşşşşşş beleşşşşşşşşş
  • ülke içinden çıkılmaz hal oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    grafiğin öncesini de incele istersen.
  • barbarosun lafını soyluyorum bılen bılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Bitcoin keriz silkeleme operasyonudur. Dönem dönem medyaya gazlanir bitcoin şaha kalkti vs milleti bitcoine çekmeye çalisirlar. Sonra kodamanlar kar satisi yapar fiyat yari yariya duser. 950 dolardan 300 dolara duser. Garibanin parasi elinden alinir.

Azbisey dünya görüsün olsa, az bisey enflasyondan, dünyadaki krizlerden, gelecek teknolojiden anlasan bu sözü demezdin. Bi haber okumusun 2013ten bircoin cikti bitcoin düstü. Ve direk keriz operasyonu oldu øylemi. Bizim memleket neden hep perisan durumda biliyormusun? Senin gibi adamlar oldugu icin.

Dolar son 100yilda 96% erimis.

Venezualada kriz var bitcoine kacis var

Arjentinde bitcoine kacis var

Cin enflasyonla bogusuyor bitcoine kacis var

Japonlar son 1 senedir cok ilgi gøstermeye basladi

Tvlerde suan reklamlari dønuyor.

Blockchain teknolijisi bitcoinun altyapisi.

Bankalar bu sisteme gecmek icin can atiyor

Bitcoin daha kimseyi magdur etmedi, silkelemis diyorsunda, yeni para birimi oldugu icin dalgalanmalar oluyor. Cok normal bisey buyudukce stabilize olacak.

Bunlari sana niye anlattim biliyormusun? Al diye degil bak, sakin alma sen. Bøyle devam et. Vizyonun 0 denin.

Dünya ekonomisinden,krizinden hic bisey anlamamisin. Neyse sende uyanirsin kardesim, zamani var. Selametle

• ULAN bugün mal gibi 3,577 den bozdum bir günde bu kadar artış olur mu be
  • dolar birikimim var, çatır çatır seviniyorum.. neden sevinmeyecekmişim? 1 liraya aldığın ekran kartını 3 liraya satma o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 3 Ocak 2017; 15:23:8 >
  • Ekonomimiz çok iyi niye laf ediyorsunuz ekonomimiz zengini zengin fakiri daha fakir yapan bir ekonomi. Bu ülke ihracat az yapıyor olabilir, ama kendi vatandaşından çok güzel para kazanıyor. Ekonomimiz bu sayede hayatta. Devlet bize değil biz devlete bakıyoruz kısacası, işin özeti bu.
  • Türkiye bütün kurumları ile fiilen çökmüştür. Kamuda bir çok kurum iş görmez haldedir. Ordu bitiktir, uçak kaldıracak pilotu bile yoktur. Adlileyde davalar sonuçlanamıyor. varsa adliyede bir tanıdığın, bir sor bakalım her koldan davaların durumu nedir diye..
    Kamuda sağlık hizmeti bitmiştir, kamuda eğitim hizmeti bitmiştir. artık sağlam paran varsa etrafına bir koruma ordusu tutup yaşayabileceğin günlere gelinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 3 Ocak 2017; 15:22:1 >
  • Yavudiler,ateyikler,komünikler,afedersiniz ermeniler ülkemize büyühhh oyun var büyyüüüh.

bORLa cALıSaNn uCahımıZı enQeLliyoLaar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperion35 -- 3 Ocak 2017; 15:23:29 >
  • Dayanamadık 8000 dolari 3.59'dan bozdurduk, 3.51'den girmistik. Simdi 640 tl kârdayz. Makbuz var elimizde kampanya yok mu dolar bozdurduk o kadar ne bileyim yeme içme saç tirasi onuda belese getirelim
  • Konunun son sayfasına tıklayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Döviz değil 4 tl 6 tl olsa bile oyum Ak partiye

Doları olan oyunu Akpye verir adam akıllı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocknRoll@ -- 3 Ocak 2017; 15:32:9 >
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.