Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: espresso8218 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.345
Cevap
1.165
Favori
11.779.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prinergy

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

3 aydır iş bulamadım. bundan 2 sene evvel aynı dönemde 30 35 tane iş ilanına başvurmuşken. Başvurduğum yer sayısı şimdi 10 tane var yok. İlan verenlerin de bazıları öylesine ilan veriyor. İhtiyaçtan değil. Beni alsa eminim ya maaşımı geciktirecek. ya beni 6 ay sonra işten çıkartmak zorunda kalacak.

Hangi sektördesiniz acaba

Reklam sektörü/Grafik Tasarım / Sanat Yönetmenliği

Tahmin etmişştim "mac konusunda yorumlarınızdan sonra "

Ben de aynı iş arıyorum tasarım sektöründe

• more34 kullanıcısına yanıt
    yok zaten toplantıdan birsey cikacagindan degil toplanti oncesi piyasa tedbiren satis yapiyor, toplanti bitiyor dag fare doguruyor, dolar oncekinden cok daha yuksek hale geliyor dediginiz gibi.. iste mesele tam toplanti oncesi dolari almakta
  • ben dolarda kalacağım yıl sonunda da umarım hatırlarım bu mesajını alıntılayacağım.

Şu anda kriz ortamında emlağa yatırım yapmak kadar saçma birşey olamaz. Zaten fiyatlar ortada aşırı şişmiş bir balon var. Kaldıki 1-2 senedir aynı emlağın fiyatı TL cinsinden bile değişmiyor. Son dönemde ise faiz indirimi kampanya vs ile insanların parasını emlağa yatırmaları isteniliyor.

altın için birşey diyemem TL karşısında değerini korur da dolar/euro karşısında ne olur bakmak lazım. forumda bir arkadaş vardı babası yıllardır artmasını bekliyordu o gelsin açıklasın.
  • yaw bu bitcoin 3680 tl olmuş parayı btcye mi yatırsam? durmadan artıyor. hemde acayip artıyor.
  • utanmasam birazdan 3.60dan dolara girecegim.. neyse bekleyeyim... 3.55 olsun bizim olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

İş ılanlarına bakıp kanmayın. Bugün işyerimin kapatıalcağı ve işsiz kalacağım tebliğ edildi. Ofis çalısanı 5 kişi bie anda işsiz kalıyoruz ama hala eleman alımı için sağda solda ilanlarımız var. İŞsizler kervanına katılıyoruz, ama kriz falan yok ha yanlış anlamayın biz zevk için işsiz kalıyoruz.

Allah yardımcın olsun kardeşim. İnşallah borcun harcın yoktur.

Hocam bildiğim kadarıyla OHAL nedeniyle işçi istifa etmezse yada art niyeti ispatlanmazsa, işten çıkarmak yasak. Firma iflas bile isteyemiyor.

Bu konu ile ilgili kanunu bulup okuyun lütfen, istifa ettim diye yazı imzalatmasınlar size...

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

yaw bu bitcoin 3680 tl olmuş parayı btcye mi yatırsam? durmadan artıyor. hemde acayip artıyor.

Eğer uzun vadede ihtiyacınız olmayacak bir mebla varsa mutlaka onun bitcoin alın bana dua edersiniz. 5 yıl sonra 1 bitcoin 15000dolar olursa şaşırmayın
  • Equris kullanıcısına yanıt
    alim satimi ne uzerinden yapiyorsunuz? ve aldiniz diyelim nerede duruyor ? aradaki makas nasil
  • Yarın benzine 20-30 kuruş daha zam pardon GÜNCELLEME gelir.Allah yardımcımız olsun.Paramız %25 eridi gitti 2-3 içinde....
  • Nomura: Dolar/TL ilk yarıda 4 seviyesini aşabilir
    http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1969243-nomura-dolartl-ilk-yarida-4-seviyesini-asabilir
    ooh oh gelsin zamlar sevinsin comarlar...

dolarim yok ama keyfim yerin yine de
  • infra_dark kullanıcısına yanıt
    Emlakta hafiften çözülme başladı ama gene de yeterli değil. Kira gelirinin daireyi amorti etmesi hala 200 ayın üzerinde. Yatırım için değil, ihtiyaç için konut almak bile pek akıl karı değil. YTD.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    en düşük makas enpara ve halkbankta. makas 0,0075

• http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/03/07/dolar-alan-yaya-kalir

Bizimki 2015'de bunu dediğinde dolar 2.4'dü O zaman 100.000 dolar alan, oturduğu yerden bi senede 120.000 TL kar etti

Rüşvetten, peşkeşiten ranttan gelen parayı falan geçtim, Milyon dolarlarla oynayan akepeli bakan oğullarının sadece döviz kurundan elde ettiği karı siz hesap edin

Yatırım tavsiyesi isteyen bunların dediğinin tam tersini yapsın. Çok açık ve net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 3 Ocak 2017; 14:53:42 >

• hükümet yüksek kur istiyor bence, bugün 3.6'ı görmemesi gerekiyordu ama enflasyon üstüne bb'nin obama'ya neredeyse terörist demesi ve ohal'in 3 ay uzatılacağını ima etmesi ateşledi olayı.

şimdi 3.60'ı da geçecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Ocak 2017; 14:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

İş ılanlarına bakıp kanmayın. Bugün işyerimin kapatıalcağı ve işsiz kalacağım tebliğ edildi. Ofis çalısanı 5 kişi bie anda işsiz kalıyoruz ama hala eleman alımı için sağda solda ilanlarımız var. İŞsizler kervanına katılıyoruz, ama kriz falan yok ha yanlış anlamayın biz zevk için işsiz kalıyoruz.

Allah yardımcın olsun kardeşim. İnşallah borcun harcın yoktur.

Hocam bildiğim kadarıyla OHAL nedeniyle işçi istifa etmezse yada art niyeti ispatlanmazsa, işten çıkarmak yasak. Firma iflas bile isteyemiyor.

Bu konu ile ilgili kanunu bulup okuyun lütfen, istifa ettim diye yazı imzalatmasınlar size...

Hocam firma iflas isteyemiyor değil iflas erteleme isteyemiyor, istifa konusunda bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/03/07/dolar-alan-yaya-kalir

Bizimki 2015'de bunu dediğinde dolar 2.4'dü O zaman 100.000 dolar alan, oturduğu yerden bi senede 120.000 TL kar etti

Yatırım tavsiyesi isteyen bunların dediğinin tam tersini yapsın. Çok açık ve net

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/03/07/turkiye-icin-artik-oyle-bir-kriz-yok Güleriz ağlanacak halimize

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Emlakta hafiften çözülme başladı ama gene de yeterli değil. Kira gelirinin daireyi amorti etmesi hala 200 ayın üzerinde. Yatırım için değil, ihtiyaç için konut almak bile pek akıl karı değil. YTD.

2 sene önce ankara incekte inşaat halinde bir ev baktım. adam 550bin dedi ve ekledi bitince 750 bine satarsın diye.

he he dedim içimden. aradan 2 yıl geçti inşaat bitti evsahipleri yerleşti. arada sahibinden.comdan takip ediyorum. aynı ev halen 550bin hatta pazarlık payı da vardır.

ocak 2015'te dolar 2,34 bugün 3,60

o gün 550bin lirayı dolar yapsan 235.000 dolar yapıyordu, bugün ise 152.000 dolar. 83.000 dolar zararı var adamın yada 300.000 lira.
  • Havuz medyasının propagandasıyla döviz seferberliği yaptılar, şimdi makbuzu geitrene şu bedava olacak diyen esnafa makbuz getirsen gene aynısı yapacak mı?

Yapmaz çünkü bunların topu akp li, havuzun düdüklediği satılık kesimler...

Bu şekilde dövizi indiremediler, her gün konuşan zat da makbuzunu çıkarıp bakın ben de bozdum dövizimi diyemedi..

Havuz medyasına baktım, enflasyon yükseldi ya haberini geçmemiş, anadolu ajansı da hükümetin % 50 lik zammını " güncelleme " şeklinde haber yaptı, zam olarak görmedi...

Bugünün en şaşırtıcı olayı a haber ve tv net gibi kökünden akp li olan bu 2 medya karar vermişlercesine mhp nin grup toplantıısnı canlı yayınladılar..

Halbuki hiçbiri akp dışındaki grup toplantılarını canlı yayınlamazlar, aynı 2 kanal chp nin grup toplantısını ise görmezden geldiler...

MHP de artık yandaş kanallara sahip oldu

• Bunlar daha iyi günleriniz. Hele bir de not indirimi gelirse Ocak sonu $ en az 4tl olur. 29 ocak karar tarihi.
  • Bana kalırsa şu gün içinde kar satışı yapıp sonra düşükten girecek arkadaşlar satabilirler dolarlarını çünkü müdahale gelecek; o da alım fırsatı yaratır (yüksekten aldığınıza düşükten girersiniz)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.