Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
35 Misafir - 35 Masaüstü
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohal uzarsa 3.7ye gelebilir.
  • Bu soyledigimi not edin onumuzdeki aylarda bi ara dolar 3.55 e dusecek ve burada bazilari ehonimi coh eyi propagandasi yapmaya baslayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

gün içerisinde rekor kırabilir. %1 değer kazandı birkaç saat içinde. freni patlamış kamyon gibi gidiyor.

rekor kırabilir demiştim. kırmakla kalmadı dağıttı geçti. 3,60'ı geçer bugün

https://dolarrekorkirdimi.com/
  • Böyleydi sevdiğim , böyleydi işte. Çıldırırım belki ben bu gidişle... Ferdi babaya selam.

Bkz: değersiz bir yığına dönüşeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

aynısını yapmak istiiyorum ama inbank 2 kuruş makas alıyor.. enpara'da 0.75.. o yüzden mecburen en para kullanıyorum....

al sat yapmayanlar için iyi ing.
  • acil bir ekk toplantısı doların ateişini düşürür.. 3.54lere indirir bana göre.. bizim için de güzel bir alım fırsatı olur
    hadi be ekk toplan artık...
  • 3.60 nedir ya
    altında kaptırdı geliyor. bu ne la böyle :D
  • yapıkredi internet bankacılığı üzerinden dolar al sat yapan var mı arkadaşlar ? kur oranları iyi mi ykb de nasıl ?
  • bizim başbakan da abd'ye fırça atıyor.. ülke batmış, krizin dibindeyiz hala abd'ye bağırıp çağırıyor..

ABD aynı tonda cevap verse dolar 5 tl olur...iyi ki dikkate alıp vermiyorlar...
  • Buyuk oyunu bozun aslanlar hadi bozun dolarlari da insallah ( ohöm bi alim firsati) almanya abd kudursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 3 Ocak 2017; 13:12:51 >
  • https://www.investing.com/currencies/streaming-forex-rates-majors

para birimlerindeki değişime bakın... ( chg % ye basarsanız sıraya sokar.. en altta süper paramız try var )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

3.60 nedir ya

https://www.bulliondesk.com/fx-prices-charts/
    altın düşüyor
  • quote:

acil bir ekk toplantısı doların ateişini düşürür.. 3.54lere indirir bana göre.. bizim için de güzel bir alım fırsatı olur
    hadi be ekk toplan artık...

onlar toplanınca daha çok artıyo
  • quote:

aptal gibi 3.571den bozdum... sabahki şoku atlatıp düşer yine alırım diye düsündüm düşünmyecektim satmayacaktım.....

dolar mevzusu bu üyeyi depresyona soktu, ne zaman görsem konuda kendine kızıyor adam

• Müdahale var ama işe yaramıyor sanırım. Çok büyük döviz çıkışı olmuş(oluyor) olabilir.
  • hadi dolar bozdurup buyuk oyunu bozalim direk 5 olsun ugrasmayalim mazot 10 benzin 15 lpg 5 lira olsun
  • gene kopuyoruz beyler sabah 3,5780 den girdim 3,5920 den çıktım

bizim bile böyle basit şekilde kar edebilğimiz saçma bir ekonomik düzenimiz varken

kim bilir büyük oyuncular günlük kaç milyon kar ediyordur

ülkenin bu hale düşmesinde emeği olan herkesin allah belasını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

3.60 nedir ya

Altın fiyatı dolar üzerinden belirlendiği için böyle. Aslında altın dolara karşı düşüyor ama dolar yükseldiği için bizim paramız karşısında değerleniyor.
  • full tldeyim ne yapalım şimdi? 98 lira kar ile satabilirdim 25 lira ile sattım. arkadaş dolar tam zirvedeyken satmanın formülü varmı?
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.