Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (261. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 48 Misafir (7 Mobil) - 46 Masaüstü9 Mobil4 Android
5 sn
233.568
Cevap
1.152
Favori
11.694.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

dolar artadursun herkez işsiz,işsizlik parası veren yok. devlet hamamböceklerine 100tl lik yem dağıtsın. ne güzel memleket.

İç savaş nedeniyle yurdunu, evini terketmek zorunda kalmış insanlara "hamamböceği" şeklindeki ifadenizle, midemi bulandırdınız.

Faşistliğinizle ve ırkçı duruşunuzla size hayatta başarısızlıklar dilerim. Sizi Hitler hayranı gördüm.Elinizden gelse bu insanları gaz odasına da gönderirsiniz siz, yakışır...

Acaba ilkokul öğretmeniniz, anneniz, babanız bu yazdığınızı okuyabilse "biz nasıl bir insan yetiştirdik" derlermiydi diye de merak etmekteyim...

Avrupa neden almıyorsa bende o nedenden dolayı istemiyorum. o zamandan beridir 3500000 e yakın suriyeli yerleşti ve 500000'e yakın çocuk doğdu ve Türk vatandaşı oldu. İlerde senin oğlun bunlar yüzünden işsiz kalacak.
    ülke ekonomisi kötüye gidiyor ve bunlara para harcanması zoruma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 2 Aralık 2016; 5:33:25 >
  • Ülkede insanlar açken başkanlık vesaire gibi şeyleri destekleyen adamlar size çok ufak bir sır vereceğim;

15-20 yıl sonra evlatlarınız sizden utanacak.
  • quote:

OPM@

Dolar 3.50 olmuş twitterda adamın birisi hala dış güçlerin ve fetönün işi bunlar reis arkadayız diyor.yemin ediyorum 5 tane Antipsikotik iğne dayasan insan yine bu kafayı yaşayamaz ya.Bu tayfa beni gerçekten çıldırtıcak.

Bak sana ciddi bir varsayım söyleyeceğim; o twitterde onları yazan tayfa var ya hani. Küfür etmek için söylemiyorum tamamen gerçekleşmesi yüksek bir varsayım. O tayfanın herhangi bir akrabaları* dul olsun mesela. Ve ertesi gün Reis dedikleri şahıs evlenme teklifi edip evlensin, bunlar gene arkandayız reis kardeş* bekliyoruz derler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wampire^^ -- 2 Aralık 2016; 6:7:19 >
  • Amerikali sentor Jonh Sins gercekleri itiraf ederken Kameralara yakalandi : Bu turklere boyun eğdirmek ve başkanliğa geçmelerini engellemek icin dolar kurunu bilinçli olarak yukseltiyoruz. Haberde yuksek dolar kuru ile turkiye vatandaslarina geleckelerin gorsellerini paylasan senator Sins'in konuşmasi icin kaynak olarak Bizarre haber ajansi takip edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Is yokki issiz kalsin

• quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

Amerikali sentor Jonh Sins gercekleri itiraf ederken Kameralara yakalandi : Bu turklere boyun eğdirmek ve başkanliğa geçmelerini engellemek icin dolar kurunu bilinçli olarak yukseltiyoruz. Haberde yuksek dolar kuru ile turkiye vatandaslarina geleckelerin gorsellerini paylasan senator Sins'in konuşmasi icin kaynak olarak Bizarre haber ajansi takip edilebilir.

yine mi amariqa ya hofff niye bunlar bizim peşimizi bırakmıo ya .sS
  • quote:

Amerikali sentor Jonh Sins gercekleri itiraf ederken Kameralara yakalandi : Bu turklere boyun eğdirmek ve başkanliğa geçmelerini engellemek icin dolar kurunu bilinçli olarak yukseltiyoruz. Haberde yuksek dolar kuru ile turkiye vatandaslarina geleckelerin gorsellerini paylasan senator Sins'in konuşmasi icin kaynak olarak Bizarre haber ajansi takip edilebilir.

O senatore bakma sen. Her seyi bildigini dusunen biri. Birgun ogretmenim diye okul geziyor diger gun doktor diye hastane geziyor. Dis mihrakin tanimi.
  • Dolara yatırım hala bi fırsat gözüküyor bence, bana 4'e gider gibi geliyo, bence parası olan muhalifliği bırakıp dolara bassın hükümet paraya para katma fırsatı doğurmuş

• wickersan kullanıcısına yanıt
    Ahaha Yahu hala mı lafı kopyala yapıştır kaynaksız neysiz yapıştır kaç taktiği. Bıkkınlık geldi şu zırvalarınızdan. 14 yıldır ülkenin anası bellenmiş. Bunlar hala dış mihraklar kandırıldık laflarıyla mağdur anasını satayım. Hay başkanlığınız da siz de yerin dibine batın da kurtulalım

• quote:

Hahahahahah : )))
    Tamam troll kardes, oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolara yatırım hiç bir zaman zarar etmemiştir biz ve bizim gibi
    Dengesiz yönetimleri olan ülkelerde bunun bir çok nedenleri vardır
    Benim 60 yaşında olarak bilinçli gözlemlediğim sonn46 yılda

Turgut özal zamanında bu ülkede döviz büroları açıldı
    Hala kalkmış burda dolardan bana ne diyemez kimse
    Bir ülkede yabancı paraların anında çenç edildiği bürolar var
    Bir nevi paradan para kazanan yasal bürolar bu rezaleti bu ülkeye
    Sokan demirel zihniyetinin devamı olan özaldır
    Bunlar hep mason zihniyetidir
    Bir kere kucağa oturdunmu alışkanlık yapar o kucaktan kimse
    Kolay kolay kalkamaz abd yi içerd kominist ve abd yandaşı ülkeleri dışarda fasizanca
    Yöneten Rockyfeller tarzıdır bu yönetim adamın kanını emer vampir gibi
    İliğini kemiğini kurutur
    Eğer dirayetli güçlü bir ülke değilsen en sonunda perişan olmaya mshkumsundur
    Bu eser bu ülkeyi bu hale getiren eser hep faşist sağ yönetimlerin eseridir
    Bir tek bu iktidara mal edilemez bu iktidarda kucakta gelen öncekilerin devamıdır
    Ne yazıkki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün 2-3 eve gidip uydu montajı veya tv montajı yapan piyasanın içinde olan birisi olarak söylüyorum ülkenin durumu 1 ay önce böyle olmadı yıllardır üstü kapatılan bir kriz vardı ve şimdi durum çok ciddi inanın dolar umrumda degil ben dolara göre konuşmam yaptığım işe bakarım gün geçtikçe piyasalar daha kötü oluyor gün geçtikçe yurdum insanı daha fakirleşiyor. O degilde kıriz atlatılabilir akp de gün gelir biter ama şu suriyeliler ne olacak yarın Birgun benim çocuklarım bile suriyeliler den çekecek asıl sorun suriyeliler dolar iner çıkar bunlar olabilir kimse mükemmel degil ama suriyeliler çok büyük dert ben bir kürt olarak çok rahatsızım bu durumdan Allah belasını versin bu suriyelileri kim başımıza bela ettiyse Allah belasını tez zamanda versin amin inşallah
    Hiç kimse bana gelipte suriyede savaş vardı neyapsınlar zavallılar ölsünlermi diye boş hikayeler anlatmasın ölsünler bahane yeterki benim ülkemden uzak dursunlar çünki net olarak görüyorum benim ülkeme zararları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 2 Aralık 2016; 8:30:11 >
  • Yaaa komedi olsun diye yazmıyorum ama dolar 3.5 TL olmuş. Gideceğimiz pek bir yer yok. Bir samsun salıpazarın da evimiz var ama yiyecek içecek bulabilir miyiz bilemiyorum. Köylülerin pazara gelip sattığı 2-5 bişeyler var pahalılar ama nasıl olur bilmem. Bahçemiz var ama 1 yıl aç kalmamız demektir. Yarın bir gün ekonomik veya askeri bir savaş çıksa (ki çıktı veya başladı sanırım) gidecek hiçbir yerimiz yok. Şuan ben bir fabrikada güvenlik olarak çalışıyorum yarın bir gün fabrika batarsa ben de batarım. Daha gireli 6 ay oldu. Yani darbeden 2 ay önce falan. Harbiden iş bulunamıyorum. Kimisi para vermiyor kimisi dolandırıyor. Allah sonumuzu hayretsin.
  • Bütün ön yargılarınızdan sıyrılıp 5 dakikanızı ayırıp lütfen bunu seyredin.Yaşadıklarımızın özeti burada.
    Bunu video haline getirip buraya yükleyemedim.Link aşağıda.

https://twitter.com/redevilot/status/804436887268102145
  • Türk Lirası 6 yıldır süren savaşla sarsılan Suriye'nin para birimi karşısında yüzde 10 değer kaybetti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her halk hak edildigi sekilde yonetilir.

• Olsun yollarimiz cok guzel

• Yazılanlara bakınca şu güzel ülkemde ne çok ekonomist varmış yahu. Hep bir eleştiri, kınama, yerden yere vurma. Gerçekler göz ardı edilemez şuanda ekonomimiz pek iyi değil hallice de kötüye gidiyor ama bakıyorumda kimse elini taşın altına koymak gibi bir düşüncesi de yok. Baylar- bayanlar şu bir gerçek bu ülke bizim yıkıcı olmaktansa yapıcı olamayı deneyelim çözüm üretelim eleştirerek çözüm bulamayacağımızı düşünüyorum. Bugün orta doğuda çıkan tüm savaşlarda kaçan herkes bizim ülkemize sığınıyor bizim ülkemizde bir savaş olsa kime sığınacağız ?? Başka Türkiye yok ! Yani mesele sağ-sol meselesi değil ülkeye kim hizmet edecekse başımın üstünde yeri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: neczer

Her türlü araba beyaz eşya elektrik elektronik g.te girdi bu saatten sonra.

Başkanlık referandumu olmadan sistem çökecek sanırım.

Ben bu kuru gördükçe ve dolayısıyla artan elektronik eşya fiyatlarını gördükçe, telefon ve bilgisayarı zamanında yenilediğim için seviniyorum.

Bu saatten sonra yurt dışından gelecek akraba, eş dost beklemek farz oldu.

niye? Onlar TL cinsinden mi getiriyorlar

Türkiye'de binen vergiler.

Elektronikte de ötv artışı oldu mu? Ben sadece otomobildeki ötv yi arttırdılar sanıyordum.
  • wickersan kullanıcısına yanıt
    adam brazzers tan haber getirmiş siz hala kaale almıyosunuz
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.