Şimdi Ara

4+1 yarı otomatik av tüfeği tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
13.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamün alüyküm üstadlar 4+1 yarı otomatik av tüfeği almak istiyorum bütçe 1000 - 1500 tl arasında yerli yabancı farketmez çok fazla ağır olmayan tüfek önerirseniz çok sevinirim

• Hocam bütçenizi arttırabilirseniz STOEGER M3K, ata neo veya venza , huğulu renova bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam huğlu renovaya kinetikse baktık satıcı arkadaş ben önermem dedi çok sıkı tutarsan atmaz çok gevşek tutarsan yine atmaz dedi
    ata neo yada baktım tüfek güzel ama namlu ile gövdenin birleştiği yerde arada 3-5mm bir boşluk vardı orası hoşuma gitmedi belki sadece onda idi bilmiyorum huğlu forever önerdi eski kinetiks sistem üstü açılıyor hiç bir bilgim yok.

Eski kinetiks sistemler hakkında daha doğrusu tüfekler hakkında siz ne önerirsiniz gazlımı kinetiksmi STOEGER M3K biraz beni aşıyor ortalama 1250 gibi düşünüyorum beni yarı yolda bırakmaycak birşeyler
  • aleykumselam ,

Dostum eğer yarı otomatikte kararkıldıysan hiç kafanı karıştırma terettütde etme git Armsan VENZA al, torunlarana bırakırsın yarın öbürgün.

kaliteyse kalite ,fişek seçmez,pas yapmaz,en ufak bir sıkıntıda firma sorun çözüyor.
    Dünyaya ürün satan bir firmadır armsan.
    Venza derim başka bişey demem,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.