Şimdi Ara

Satın alma kılavuzu / Oyun için Ekran Kartı nasıl satın alınır? (Altı oyun kategorisine göre.) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
25
Favori
49.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nicosia

Biraz sık boğaz ediyorum hocam ama sadece tavsiye ettiğiniz ekran kartlarından birini alsam bahsettiğim kadar verim alabilir miyim bu sistemde?

Alırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam, dediğiniz kartlara bir göz atayım o zaman. İyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Buradaki sisteme benzer bir sistem toplamıştım geçen ay. Bu ay elimde olmayan sebeplerden ötürü satıyorum ilgilenenlerhttps://forum.donanimhaber.com/22-ay-garantili-giris-seviyesi-oyun-kasasi--135900149#135900149 linke bakabilir.
  • güncel
  • Hâlâ geçerli mi bu dediğin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Hâlâ geçerli mi bu dediğin?

Ali
    Patlıcan Musakso
    danmı bahsediyorsun
    yazdıkları hoşuna mı gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 29 Aralık 2018; 23:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Hâlâ geçerli mi bu dediğin?
    Lafımın arkasındayım zaten boş bir yorum atmış olsaydım konudan daha çok artı almazdı
  • Yoo, kendisi sanki bir şey biliyor da yazıyor

• Arisaka önce adamın açtığı konulara bak. Kaç tane konusu var. Çok biliyorsan sen aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 30 Aralık 2018; 18:2:11 >
  • Pubg,zula,ets oynatabilecek monitör dahil ucu yollu 2500-4000tl monitör dahil sistem öneriniz varmı. 17 yaş tanıdık bir öğrenciye
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Pubg,zula,ets oynatabilecek monitör dahil ucu yollu 2500-4000tl monitör dahil sistem öneriniz varmı. 17 yaş tanıdık bir öğrenciye
    Teşekkürler

İşlemci İntel Core İ3-8100
    Anakart ASUS PRIME H310M-K INTEL H310
    Bellek DDR4-2400Mhz C16 8GB

İşlemci AMD Ryzen 5 2500X
    Anakart GIGABYTE GA-AB350M-D3V AMD B350
    Bellek DDR4-3000Mhz C16 8GB

Ortak donanımlar
    SSD sabitdisk WESTERNDIGITAL 240GB SSD SATA, 545-465MB/s
    Ekran kartı Radeon RX 570 4GB L i n k : RX 570 4GB fiyatına bak
    Kasa FSP CMT120A-500 FSP 500W 80+ SILVER USB3.0 Pencereli

İnventus

3000-3500:tl ye böyle sistem toplarsın

Monitör
    https://www.teknobiyotik.com/samsung-23-5-ls24f350fhmxuf-1920x1080-4ms-hdmi-vga-full-hd-led-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 16 Ocak 2019; 20:39:42 >

• güncel
  • Nedir bu giriş seviyesi sıfır makina hevesi anlamış değilim. Üstünde pilav yemeyeceksin yahu bilgisayar bu. Git sıfır bir klavye mouse ve harddisk al gerisini ikinci el tamamla şu saydığın sistemin 3 katı performanslı makinen olur. 2 sene sonra paran olunca sen de satarsın, daha iyisini alırsın. Alt tarafı oyun oynayacaksınız.

Cpu ve ram dediğiniz şeyler evladiyeliktir, bozulmaz kolay kolay. Anakart hadi sıfır alırsın anlarım. Piyasada mining çıkması milyonlarca ekran kartı ve psu var şu an. Ne gerek var yenisini almaya. Milli servet her birini yeni almak.

Ofis makinası olsa, laptop olsa onu da anlayacağım. Rx560 gibi rezil bir kart önerisi yapana kadar gidin 1060 alın mining çıkması.

Not: Türkiye'de bile yaşamıyorum, satıcı falan değilim. Objektif fikrim budur.

• bu ilk sayfadaki sistemi yapan kulanan varmi ? bu apular gercekten ekran kartsiz oyun isini goruyolarmi?

bu arada rx 570li sistem guzelmis
  • 2400g gpu su gt 1030 seviyesinde fps sağlar

• 2000-2500 tl nasıl bir sistem toplanır? Monitör evde vga 19 inc var pubg mobile emulatör gta v hitman gibi oyunları oynatacak tür olursa iyi olur hocam. Bu arada 3000 tl dar gelirliler için olmuş ulan dolar
  • 650w guc kaynagi alma mantigi nedir?

Ben cikinca ryzen 3 3300 islemcili 50 walt amd 570 ekran kartli 8gb ramli sistem toplamak istiyorum suan alimde 350waltli kasa var ve hicbir zaman oc yapmicam cunku zaten isinacak bilgisayar 350walt bana yetermi yoksa 650 walt zorunlumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

650w guc kaynagi alma mantigi nedir?

Ben cikinca ryzen 3 3300 islemcili 50 walt amd 570 ekran kartli 8gb ramli sistem toplamak istiyorum suan alimde 350waltli kasa var ve hicbir zaman oc yapmicam cunku zaten isinacak bilgisayar 350walt bana yetermi yoksa 650 walt zorunlumu?
    güç kaynağı ekran kartına göre seçilir

https://forum.donanimhaber.com/siralanmis-guncel-ekran-karti-ve-oyun-islemcileri-satin-alma-rehberi--105125572#105125572

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 5 Nisan 2019; 11:50:56 >

• güncel
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.