Şimdi Ara

4.000 - 5.000 tl arası Vatandan alınacak taksitle (Acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Vatan dışından biyerden alamıyorum taksit nedeniyle bütçe en fazla 5 bin tl
    Aklımda olan 2 cihaz var
    İphone 7 plus ve samsung s9 plus
    Farklı önerilerde alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tartışmasız S9+ tabikide :) Hatta İphone 8 Plus a karşı bile tercih edilebilir kullanim ihtiyaçlarına göre.

• Note 9 olmuyorsa s9 plus s8 serisinde ekran sorunları vardı note 8'de zannedersem bu sorunlar yoktu samsungun note serisine biraz daha eğildiğini düşünüyorum.

Farklı bir marka önerisi p20 pro huawei garantisi farkı var ama işlemci tarafında samsung daha iyi

• Fyat

7plus 4.500

S9 plus 4.700

Note 9 5 bin üstü o yüzden olmuyor

P20 pro araştırmadım hiç

• Şahsen dolardaki düşüşün hala cep telefonlarina tam olarak yansimadığı şu günlerde böyle pahali bir telefon almazdım. Biraz daha beklerdim. Leand hocamın dediği gibi S serilerinde anlamsiz bir ekran sorunu vardi s7 s7edge s8. Ayrica çok hassas telefonlar elinden düşürüp ekrani kirdiğin an 1500lira masraf. Ben orta sinif bir cihaz tercih ederdim. Birkaç hafta sonra note9 bu fiyatlara inebilir. Acil ve illa bu ikisi arasinda alacaksan s9+

• nico1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam dolarda düşüş geçici kalkıcak yine o 7 olurmu bilinmez ama ben yine o değerleri görüceğini düşünüyorum bu kadar hızlı bir yükselik ve düşüş ülke itibarını düşürür ekonomi ve para birimi olarak ve bunun neticesinde gelen ürün yüksek kurdan işlem görür yani diyeceğim kurda ve fiyatta düşüş bekleme

• Ayrıca bir düzeltme p20 modeli düz p20 modeli ama önerebilirim p20pro ve s9 plus almaya gerek yok internette 3500 civarı hbde bu cihaz kamera işlemci ve batarya olarak memnun eder tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

Ayrıca bir düzeltme p20 modeli düz p20 modeli ama önerebilirim p20pro ve s9 plus almaya gerek yok internette 3500 civarı hbde bu cihaz kamera işlemci ve batarya olarak memnun eder tavsiye ederim
    Arkadaş vatanbilgisayar dan alabiliyormus sadece.

• Doğrudur illa vatan olacaksa bende s9+ diyorum ama bu cihaz dışında diğerleri vatanda ağır kazık geldi

• Hepsiburada gerçekten çok uygun fiyata telefon temin etmeyi sağlıyor

• Doğruda hocam diğer konuda arkadaş türkcellden bir şekil 2000 peşin kalan 6 taksit 8 plus aldı o konu çok eski değil belki uğraşır bulurum o paraya 8 plus almak varken ona göre dandik 7 plus alınmaz zaten 5000 tl aralığında s9 plus vatan sitesinde göremedim s9 ve 7plus vardı o aralıkta harbi yüksek fiyatlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.